Již je to nějaký ten pátek, ale rád bych shrnul, co nám přinesl mód Frontline za dobré a špatné věci. Pokud se vám tento mód zdál při prvním spuštění povědomý, tak máte pravdu. Tento mód se již v minulosti objevil ve hře, ale pod názvem Běsnění a hrál se s tanky 10. tieru. Odměny byly úplně jiné, ale moc vydělat se tam nedalo. Samozřejmě nebylo by to WG, aby se i tento mód nepotýkal s problémy v podobě bugů, ať už grafických chyb, nebo padání FPS. Vesměs bych to shrnul jednoduše asi takto: “mód Frontline je v podstatě nedodělaný, plný bugů a i když máte sebelepší PC, pořád nedosáhnete nějak závratně vysokých FPS a to vše WG maskuje právě odměnami!”.


Co se týče mě osobně, tak tento mód hraji jen kvůli brutálním výdělkům a odměnám v podobě kamufláží. Nějaký odznáček mě nevytrhne a klidně ho oželím. Bohužel hlavní věc co tento mód opravdu hodně kazí je občasný drop FPS a hlavně správná optimalizace chybí. Takže při větším výskytu hráčů na jednom místě (což není tak neobvyklé když tento mód je 30 vs 30 a ještě na obrovské mapě 9 km², kdy se vám vykresluje až moc velká část mapy) i pro hráče s lepším PC je docela problém a FPS létají nahoru a dolu o sto šest. Samozřejmě by to nebylo WG, aby nechybělo pár nedodělaných textur na každém kroku nebo některé budovy, části map, které jsou jednoduše zkopírované. Nevím jak vám, ale zdá se mi, že když bráním většinou vyhrávám a naopak při útoku často prohrávám. Nakonec bych doporučil všem hrát střední tanky či lehké tanky, jelikož ta mapa je opravdu velká.

Myslím si, že by nebylo od věci tento mód dotáhnout do konce, vydat jej později a optimalizovat ho pořádně..

Jak vyhrát a postupovat v tomto módu jsme již psali zde.


Odměny

Co dostanete v podstatě záleží na vás a to tím způsobem, že čím více zahrajete, tím vyšší hodnost dostanete během bitvy. Počínaje vojínem, až po generála získáváte kladný výdělek a čím vyšší hodnost máte, tím více xp za bitvu dostanete. I když to vypadá, že bitva je velmi dlouhá a vydělat se nedá, je tomu právě naopak. Společně s osobními zálohami (které v tomto módu fungují) a se zálohami z klanu, dokážete v průměru vydělat kolem 300 000 každou bitvu.

Další způsob získávání odměn je možnost dostat se na vyšší úroveň, kde za každou z nich dostanete nějakou tu symbolickou odměnu v podobě pár desítek tisíc stříbrňáků. Po dosažení 30. lvl je nutnost resetnout, jinak nadále nebudete dostávat odměny.

Za každé resetnutí se vám nejen zvýší odměny za dosažený level, ale dostanete i nějakou tu speciální odměnu v podobě speciálního hotového stylu na určitý národ a jen pro osmičkový prémiový tank, nebo pro jakoukoliv desítku. K tomu navíc stužku a 100 bonů, nicméně resetovat nejde do nekonečna, ale jen 3x, při dosažení úrovně třicet počtvrté, dostanete 1000 bonů!


Jaké vlastně dostanu hotové styly? 
  1. Kamufláž za první dosažený lvl 30 (1x hotový styl pro USA, Británii, Francii a Švédsko pro tier 8 prémko a tier 10)                                                                                                                                            
  2.  Kamufláž za druhý dosažený lvl 30 (1x hotový styl pro Čechy, Čínu, Rusko a Poláky pro tier 8 prémko a tier 10)                                                                                                                                                 
  3. Kamufláž za třetí dosažený lvl 30 (1x hotový styl pro Německo, Japonsko a Itálii pro tier 8 prémko a tier 10)                                                                                                                                                                                 

5
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Le3ky
Čtenář
Le3ky

Mna to bavi , ale to skakanie fps medzi 60 a 30 je strasne a jed sa k tomu prida moje LTE pripojenie so strasnym packetlost tak niekedy nehratelne. Niekedy si hovorim ze kebyze si niekto pozre moje replaye tak si povie ze som tam mal nejaky zakazany mod . Hehehe ale celkovo frontline chvalim oddych od T10.

JoAn
Čtenář
JoAn

Za mě dobrý. Čistý zisk 41 mega kreditů a dvě vyškolené italské posádky á 2 skily +. Do konce roku už nepotřebuji PÚ. Ještě zaberu těch 1000 bonů a bude hotovo. Navíc odpočinek od toxic randomu.

Tom
Čtenář
Tom

Teda to me rekni kde jsi vzal tolik. Ja jsem nastrilel 8k dmg, zabil 7 a 4x me dostali a cisty zisk 13558 stribrnych

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Za mě dobré jen na kredity. Zapnu zálohy a s premiaky jsem minule měl za dvě hodiny 1 200 000 čistého.Ovšem je to silně nedoladěné, textury, ze začátku názvy tanků…plus hlupák na publicu se tady stává úpně stejným hlupákem, spíš možná horším. Dost lidí se odhlašuje, nebo naopak přihlásí jednou a už si nový tank nevezmou.. Každý stojí vzadu a kouká…Třídění tanků jogicky nejde moc ovlivnit, když se pokaždé bere nový tank, takže Proggeto a Lorka 3-4 kusy a proti ním bez šance nějaké velké pomalé obludy a je vymalováno. Respawn dost daleko, než se dostanu na linii, tak často soupeř obsadí a já musím prchat, takže se jen otočím a dostanu to do zad a jdu. Takže ano, kredity se hodí, jinak bych to ale pravidělně za stávajících podmínek nehrál.

xlup
Čtenář
xlup

I když ma ten mod chyby a stava se z toho druhej random, tak to, ze jedu pouze proti 8 tieru pro me vyvazuje všechny problémy. A chtěl bych, aby to nechali jak to je. Protože az to budou “optimalizovat”, tak to strasne poserou. A ejhle, opet vykouknou X.