Jak už to tak na WG akcích chodí, tak i na této jsme se dozvěděli několik novinek. Některé z nich si určitě probereme v samostatných článcích, tudíž vám zde jen rychle zopakuji, to, co jste se na WG festu mohli dozvědět.

The offspring přímo ve vaší garáži!

WG vytvoří novou garáž, kterou budete moci vidět již od 18. září na téma světoznámé skupiny, kde bude skupina virtuálně hrát své nejznámější hity. O tom, jestli se bude konat také živý koncert jako ve hře (moc silný slovo) Fortnite nepadlo na streamu ani slovo. (Na tohle jsem teda hodně zvědavý – pozn. Lemra.)

Velký závod

Závody už se blíží a informace, které jsme mohli na streamu nebo z videa nám ho trošku vybarvují k finální podobě. Budete moct hrát za tři týmy, kde každý z nich bude míti svůj jedinečný tank a také jedinečnou kamufláž, která se ponese v barvách hlavních partnerů hry World of Tanks. Těmi jsou Intel a Razer, třetí tým se ponese v barvách samotného velkého Wargamingu.

Dvouhlavňové tanky

Jak jsem shodou okolností psal v dnešním článku o vícedělové mechanice, tak se dnes o této mechanice objevilo dost zajímavých informací. Bude fungovat úplně přesně, jak jsem v minulém článku psal, krom toho, že zaměřovač vyřešený moc nebude. Pokud budete chtít střílet normálně, tak tank bude fungovat úplně stejně jako Italský autoloader s tím rozdílem, že se vám po výstřelu bude automaticky přepínat kamera z jednoho děla na druhé.

Jenže pokud budete chtít využít speciální funkci dvojitého výstřelu, budete muset tlačítko pro střelbu chvilku držet, dokud vám čára zaměřovacího kruhu úplně nezbělá a tank nevystřelí z obou děl. Pokud při tomto “načítání” (nejmenuje se to tak) tj. stav, kdy se vám zaměřovací kruh pomalu vybarvuje bílou čárou, pustíte tlačítko střelby, tak se nic nestane a tank nevystřelí, tím pádem střelbu zrušíte.

Zaměřování v tomto režimu bude pro vás mnohem složitější, protože uvidíte zaměřovač pouze jednoho děla, takže si s tím budete muset dávat hodně velký pozor.

Zbytek novinek se můžete dočíst na oficiálním webu, kde jsou poměrně hezky sepsaný.

Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na