Opět tu jsme se zprávami o MM

Jak jistě víte, hráč Nalkirk vytvořil stránku věnující se kompletní statistice týkající se sestavování týmu na “publiku”. Jeho práce je záslužná a každý, kdo má zájem se na ní může podílet a po domluvě s ním zaslat vaše záznamy.

A teď již k tomu co na stránce přibylo. V prvé řadě to je MM pro tier VII a VIII. Další na čem Nalkirk pracoval, bylo video, vysvětlující orientaci na stránce.

S výsledky analýzy vás zde nebudu seznamovat, již nyní je k dispozici velké množství grafů, že se to nedá ani pořádně představit.

Vřele doporučuji se podívat.

Předchozí články.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Ragnarocek
Čtenář
Ragnarocek

stranka zatial viac nefunguje, ako funguje, ale napad je to dobry…

nalkirk
Čtenář
nalkirk

Vše dělám postupně. Chyba si bude vtom, ze v menu jsou moznosti, ktere nefunguji. Jeste dnes upravim aby to bylo prehlednejsi. Dekuji za upozorneni. Nicmene jak pise DoktorKevina, pořád je to ve zkušebním provozu.

nalkirk
Čtenář
nalkirk

Jen pro doplnění. MM konkrétních tanků je docela záhul. I při počtu přes 12.000 bitev na tieru VIII je pořád málo dat pro některé konkrétní tanky. Ale věřím, že postupem času a zvyšování objemu dat to bude lepší 🙂 Prohledal jsem toho na netu hodně, ale podobnou analýzu MM jsem nikde nenašel. Naleznete všechno možné, dat je mraky, ale konkrétní MM pro jednotlivé tanky ne. Určitě budu rád za jakékoli připomínky na zlepšení funkčnosti webu.

licus_10
Čtenář
licus_10

nalkirku, velkej respekt k tomu, co pro nás děláš.