Tabulka níže uvádí statistiky prémiových tanků na VIII tieru. Ve všech případech mějte na paměti, že se jedná jen o dohledatelné průměry.


Zde použitá data jsou ze serveru Wotcharts.Eu a Vbaddict. Každá kategorie se posuzuje ve stejném rozsahu a je měřená ke každému tanku.

Tanky, které mají preferenční MM, jsou zvýrazněné žlutou barvou a u těchto dat nejsou zahrnuté nedávné buffy, ovšem celkově by se mělo jednat o rozdíl cca 1-2 body. Některé ze vzácnějších tanků tam nejsou (např. IS-3A). V tabulce se nenachází ani duplicitní tanky, až na jednu výjimku a tou je Defender/252U a to proto, abyste si všimli, že se data moc neliší a mají tedy konzistentní hodnoty.

Je jasné, že tato tabulka není dokonalá, ovšem neznamená to, že není neužitečná.

Legenda: WR – % výher, DMG – ⌀ poškození za bitvu, BLK – % střel zablokovaných pancířem, KPG AVG – ⌀ počet killů za bitvu, GI – ⌀ hrubý příjem, Tot – bodové hodnocení tanku (maximum je 60 bodů)

Defender je OP tank a dokonce i WG to připustil, takže není překvapením, že je v čele této tabulky. Ostatní tanky na topu jsou skvělé (T-44-100, Progetto, atd.). Ani dolní část tabulky není překvapením. Panther 88, CDC, Patton KR. atd.. O těchto tancích se všeobecně ví, že se jedná o horší stroje.

18
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
IksDee
Čtenář
IksDee

Docela by mě zajímalo co za hovado může mít s defenderem průměr 1300…..

Garrth
Admin

je to prumer vsech 34355 s nim zaznamenanych bitev … takze prakticky vsichni 🙂

watts1
Čtenář
watts1

Jen bych možná doplnil, že tanky, které jsou na středu/ve spod tabulky nutně nemusí být špatné – často se jedná spíše o tanky těžší na hraní pro většinu hráčské základny – proto nedosahují dobrých výsledků v tomto srovnání. Mám tím na mysli především M 41 90 GF nebo Revalorise:) Blbuvzdornost Defendru je kapitola sama pro sebe..:)

Bigman
Čtenář
Bigman

Překvapil Mě spot Lorka vs Progetto mám oba a řekl bych , že je to ve prospěch Lorky, ale je to jenom můj názor.

funés
Čtenář
funés

Lorejna je obecně těžší tank na hraní než Špageto. To s tím hybridním zásobníkem se dá hrát jako standardní medko s možností vykvasit tři rány rychle, klasický zásobník je krapet komplikovanější.

Bigman
Čtenář
Bigman

Jo to jo,ale Lorku mám stejně raději a možná proto, že už na ní mám něco najeto a posádka 6 perk, takže pohoda, přesto jsem si myslel, že ve spotu je lepší, ale podle tabulky asi nee.

Vortho
Čtenář
Vortho

Takže co jsme se z týhle tabulky dozvěděli? Určitě ne to, jak je kterej tank dobrej, ale spíš jakej je nejnáročnější na hraní. 😀

MIB_Agent_J
Čtenář
MIB_Agent_J

Dobrá propagace Obj.252U. Zítra by měl být v prodeji, jen věřím, že zveřejnění statistik není účelové. 🙂

gormit
Čtenář
gormit

defender nebude zítra v prodeji … dají ho jen na NA … nas ceka mega podraz s defenderem ve vánočním balíčku …. budeme vyhazovat tisíce za slepé balíčky a možná se vyloupne defender …. WG standartně obhajuji, ale tenhle přístup byl a bude naprosto nevkusný …. bohužel pánům nedochází, že z dlouhodobého hlediska je tohle jednání vysloveně odpuzující. Já konkrétně mám hru rád … ale nevrazil jsem do ní již nějakej pátek ani pětku, mám 50 mega kreditů, nic neexpím a užívám si modelku a t-44-100 full gold – neprodělávám, jsem v klidu … nic mne nemotivuje ve hře cokoli plánovat, na cokoli se těšit, cokoli chtít …. jo těšil jsem se že si koupím toho slavného defendéra … třeba i za 2500,- v nějaké balíku se zlatem … ale ne … pokud ho nedají normálně do prodeje, tak balíčky votevírat nebudu

MIB_Agent_J
Čtenář
MIB_Agent_J

To myslíš vážně, že nebude v prodeji? Máš to ověřené? No to bude opět mnoho hráčů zklamaných a naštvaných. Pokud to tak bude, pak jen zbývá říci GJ WG. Kdo by to nepochopil, je to myšleno ironicky. 🙂