Přinášíme vám další novinky ze Supertestu, tentokrát se podíváme blíže na tank na VII tieru – GSR 3301 Setter a VIII tieru – LHMTV


GSR 3301 Setter – VII tier

Speciální vlastnosti nových britských LT začínají hned na VII tieru, takže je tento tank malý a navíc má výborné hodnoty maskování. Pokud je tank vyzkoumaný do top stavu, uveze 75 mm dělo, které dává na jeden výstřel až 135 bodů poškození. Nejedná se sice o nejlepší statistiku, ale ostatní parametry děla jsou více působivé. Například penetrace pancíře je 180 mm na standardní AP munici a 220 mm na speciální APCR munici. Rozptyl na 100 m je 0,38 m a doba doměření je 1,8 s. A nesmíme zapomenout na rychlost palby 10 ran za minutu.

Co se týče mobility, tak je to na lehký tank celkem slušná hodnota. Maximální rychlost (58 km/h) možná nepřekoná ostatní tanky na stejném tieru, ovšem poměr výkonu k hmotnosti 27,9 hp/t vám umožní dosáhnout této hodnoty mnohem rychleji. Setter se dostane do výhodnějších pozic rychleji a pokud bude potřeba, je vhodným kandidátem i na aktivní spot. Tento brit se může pochlubit dohledem až 370 m.

GSR 3301 Setter je první tank této výzkumné větve a představuje celkový koncept tohoto výzkumu. Má klíčové vlastnosti pro LT: vynikající maskování v kombinaci s pohyblivostí vám umožní průzkum terénu, aniž by si vás nepřítel povšiml. Nezapomeňte také na dělo, s nímž může Setter poskytnout podpůrnou palbu. Oba tyto herní prvky jsou dohromady klíčem ke zkrocení tohoto Brita a k využití jeho plného potenciálu.

LHMTV – VIII tier

Se vzestupem britského tech. stromu rostou i noví Britové v rychlosti, síle a jejich nebezpečnosti, zatímco jejich velikost zůstává malá a maskování efektivní. LHMTV není výjimkou, pyšní se slušnou mobilitou (s maximální rychlostí 63 km/h a poměrem výkonu k hmotnosti 33 hp/t) a impozantním 85 mm dělem.

Rychlost palby je 6 ran za minutu a alfa dmg je 230 HP. Můžete poznamenat, že se není čím chlubit, ale je to tak v pořádku, jelikož LHMTV se může pochlubit jinými přednostmi! Penetrace pancíře na standardní AP munici je 226 mm (což je na jeho tier vynikající hodnota) a na speciální APCR munici je 258 mm.

Ke zvážení jsou i následující čísla: disperze na 100 m je 0,37 m, zatímco doba doměření je 2,2 s. Vzhledem k dohledu 380 m poskytují všechna tyto čísla skvělou příležitost k dosažení konzistentního poškození. Být vámi si tedy nenechám ujít šanci!

Stejně jako zbytek Britských LT, i LHMTV dokáže zastávat dva různé styly hry. Na jedné straně máme mobilitu a malou velikost pro roli spotera a na druhé straně je vynikající dělo, což je užitečné pro roli podpůrné palby v případě, že ho nepřátele nezpozorují. Abyste uspěli, budete muset předvést svůj tajný skill a dávat na bojišti pozor, abyste tak získali z nových Britů jejich plný potenciál.

17
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Mám jednu technickou, která tady už zazněla. Pokud prezentujete LT u nichž je camo klíčové a dokonce to v článku vyzdvihnete, pak bych očekával, že tady zmíníte základní hodnotu při posádce 100%. Díky.

Garrth
Admin

Sstyx ma jen to, co ji dal WG … bohuzel …

bcstano
Čtenář
bcstano

V clanku by info o camo faktore teda mohlo byt vyjadrene viac neurcito ked nikto tie hodnoty presne nevie a sa len domnieva zeby mali byt dobre a nie to vyzdvihovat ked netusime ako presne dobre na tom su ci budu. Inak diky za blizsie info.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Oni to na supertestu vidí, ale zapomněli to Ssytx nahlásit. Ty infa na obrázku jsou z ofico info.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Takže to camo má tier VIII nejlepší, tier VII taky velmi dobré – https://ritastatusreport.live/2019/07/10/lhmtv-gsr-3301-setter-tier-viii-vii-british-lts-part-ii/ .

Imir
Čtenář
Imir

Tragická DPM, nepřátelský scaut mě rozseká za pár vteřin a já mu nic neudělám…

Vortho
Čtenář
Vortho

Ciao po dovolený, tak zase začínáme (hlavně už z čistý recese :D) Speciální vlastnosti nových britských LT začínají hned na VII tieru, takže je tento tank malý a navíc má výborné hodnoty maskování. Máš pocit, že aby byl danej tank malej a dobře maskovanej, tak podmínka pro to je, aby patřil do novejch britskejch LT, který začínaj od VII. tieru? Přesně to tou větou totiž říkáš. – které dává na jeden výstřel až 135 bodů poškození Vždycky se uváděl průměrnej roll, teď se už teda radši uvádí hodnota při +25% rollu? – Nejedná se sice o nejlepší statistiku, ale ostatní parametry děla jsou více působivé. Proč ta věta nemohla znít třebas “Nejedná se sice o nejlepší hodnotu, ale zato ostatní parametry děla jsou už působivější.”? Tohle příd. jméno jde normálně stupňovat btw. – Tento brit se může pochlubit dohledem až 370 m. Vždycky se uváděla výchozí hodnota při 100% posádce. Najednou teda při žrádle, výbavě, percích…? Btw, Brit, ty brite… – Můžete poznamenat, že se není čím chlubit, ale je to tak v pořádku, jelikož LHMTV se může pochlubit jinými přednostmi! Jak ti tahle věta zní? Hlavně ta část po “ale”. Zase, proč jsi to nemohla napsat třeba jako “Nyní můžete klidně podotknout, že na tom není nic k chlubení, a budete mít vlastně pravdu. Přednosti LHMTV jsou totiž úplně jiné.” – všechna tyto čísla Ke střednímu rodu v mn. č. patří “a”, takže žádný “tyto”, ale “tato” 😀 – dosažení konzistentního poškození Konzistentního poškození dosahuješ, toho nedosáhneš… Tím je konzistentní. – zbytek Britských LT Aneb “v originále měli to B velký, tak já ho takhle dám taky”… 😀 – abyste tak získali z nových Britů jejich plný potenciál Potenciál můžeš z něčeho jinýho jedině (vy)těžit nebo využít… tzn. mít z něčeho, co patří (k) něčemu/někomu jinému, prospěch. Kdybys potenciál těch LT přímo získala, tak TY osobně máš dobrý maskování atd… máš pocit, že když si tyhle LT vyzkoumáš, tak bude nižší šance, že si tě na ulici někdo všimne? 😀 – Plus si už zapamatuj rozdíl mezi 85mm a 85 mm (85mm = 85milimetrový; 85 mm = 85 milimetrů), stejně jako se nauč, že existuje něco jako řadový číslovky, po kterejch se píše tečka 😛 Je taky fajn používat pevný mezery (pokud vám CMS podporuje HTML entity, což by asi měl) mezi hodnotama a jednotkama, protože mít číslo na jednom řádku a jednotku na druhým, to nevypadá moc hezky. A taky by neuškodilo zapracovat na tý slovní zásobě, ať to není jak slohovka od páťáka. Samý “je”, “jsou” a “má”… Jsem přesvědčenej, že v reálu těch sloves znáš o dost víc, tak si ten text zkus nahlas přečíst a nějak poupravit. Práce na 5 minut a posuneš to tím o x lvlů vejš. Třeba “(což je na jeho tier vynikající hodnota)” bohatě stačilo jako “(na jeho tier vynikající hodnota)”, ne? Přemýšlej. Pročítal jsem si teda zběžně i ty QA, tam mě rozrazilo, že neumíte ani shodu podmětu s přísudkem v tom nejobyčejnějším případě, tzn. co nežije, to je tvrdý… Číst vice »

Garrth
Admin

podle me to Sstyx jen prelozila zo toho, co dostala od WG, ktery nemuze napsat – “vydali jsme naprosty nepouzitelny sracky a na nase pr kecy nam tentokrat skoro nikdo neskocil”

jen drobna poznamka – Sstyx je zdravotnicky pracovnik a ze zkusenosti musim uznat, ze tito lide uvazuji naprosto jinak (mam doma lekarnici), jsou natolik stizeni svym povolanim, ze tohle proste nepoberou

Vortho
Čtenář
Vortho

Jsem docela zapomněl, že jsem semhle něco psal 😀
Garrth: Při čtení takovýho překladu si dokážu obvykle docela přesně představit, jak vypadal originál, takže iluze si nedělám a ani na to nenarážím (koneckonců – proč pořád jenom překlad? Dyť informační text není problém napsat ani od píky). Spíš mě zarážej ty logický nesmysly, co vznikly dost pravděpodobně právě tím překladem… a který se po přečtení daj najít a odbourat. Co se toho, kdo to je nebo co dělá, týče, tak neber to ve zlým, ale imo je to úplně vedlejší. Že je zdravotnickej pracovník (tím pádem asi sestra, pečovatelka…?), fajn… že byla stižená povoláním, to nemůžu rozporovat. Takhle dobře nikoho z tohohle oboru neznám, abych posuzoval. Nicméně, když se jednou pasuje do role překladatelky a pisálka, tak jako čtenář mám nějaký očekávání… naopak nebudu čekat, že jako pisálek mi bude umět přiškrtit ránu. Si vem, jak to funguje na různejch web magazínech… ty lidi, co tam píšou, to taky většinou maj jako přivýdělek, prakticky jako charitu. Třeba 20 – 30 Kč za článek. Jako hlavní job maj něco úplně jinýho. Přesto na tom nikdo nenechá nit suchou. Navíc já se snažím zlepšovat i v tom, co dělám jako hobby. Neřeknu si “na to nemám hlavu”… a co mi je úplně proti srsti, to je neustále opakovat ty samý chyby. Že si pořád nedokáže zapamatovat, že mužský neživotný a ženský je y, budiž. Je to ostuda, ale ok. Jde hlavně o to, co jsem psal. Navíc na to není sama, ne?

Kevina: Můžeš. Na dovolený jezdím sám, aby to byla fakt dovolená, takže se ani moc neprohneš. Rád bych se vyvětral třeba v Bratislavě.

Monca: Buď duchapřítomná a určitě ti dojde, že vím, o čem píšu. Jinak se neozývám. Chyby umím přiznávat neprodleně, ale uvnitř mě to žere, takže se tomu milerád právě tímhle stylem vyhejbám. Jo, já sice můžu nabídnout, ať mi klidně vytvoříte nějakej acc a jako heslo dáte třeba mail, pod kterým komentuju (zakládanej před 20 rokama, mrtvej, právě na různý “nezávazný” věci; “bordel”) a podle času ty články rovnou při čtení mlčky editnu – tahle varianta by pro mě i byla schůdná – ale zmizela by mi z toho ta iluze, že si z toho třeba někdo něco odnese… když už se tomu věnujete. Neupozorňuju ani na pětinu chyb, kterejch si všimnu. Stejně jako sem nechodím kvůli lovu chyb. Viz poměr komentů, kolik jich věnuju tomuhle a kolik jinejm věcem… Každopádně když už, tak se to aspoň snažím rozebrat a naznačit co, proč, jak… Je vaše věc, co si z toho vezmete a co ne. Pokud vás na nějaký mojí výtce něco zaujme, tak není problém reagovat a zeptat se. Každopádně “Zkus si někdy něco takovýho a pak si povíme.” v žádným případě nevytahuj.

DoktorKevina
Člen

Tak ti nevím jestli ti nezaplatit ještě jednu dovolenou. Byl tady celkem klid.

sindelarova92_monca
Člen

Nikdo není dokonalej, tím spíš my, ještě když je málo šnečků na moc kapustičky, jak bylo řečeno v miniseriálu Plechová kavalerie. Takže zkráceně – pracujeme s tím co máme. Zkus si někdy něco takovýho a pak si povíme.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Hele, jaké vlastně mají ti angláni posádky? Kolik a jaké specializace? Zajímají mne všechny tiery, asi jsem to někde přehlíd.

Tak jsem si to našel sám:
SETTER: velitel, střelec, řidič (camo 18,58, dohled 360)
LHMTV: velitel, střelec, řidič (camo 19,49, dohled 370)
GSOR: velitel, střelec, řidič (camo 18,75, dohled 390)
Manticore: velitel, řidič (camo 20,52, dohled 400)

DoktorKevina
Člen

Připravujeme článek z CT, chvilku strpení.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Tak to jsem zvědav. Taky mám přístup na CT. 😉

DoktorKevina
Člen

Tak pošli nějaké postřehy . . . zařadíme to do článku

Merlin40
Čtenář
Merlin40

To je paráda. Z posádky 5 mužů ( či žen, či jakéhokoliv třetího, čtrvtého…… x tého pohlaví, včetně všech možných mixů ) na Cromwelu, dva zahodím aby zbývající tři hráli na tier 7,8, 9 a pak vyhodím ještě jednoho abych měl dvouchlapovou posádku na Tier 10. Zřejmě proto, že Tier 9 je tak boží tank, že ho nebudu chtít prodat, tak abych měl alespoň trochu vyskilovanou posádku. V tom WG fakt myslej na všechno 🙂 . Přirozeně jim taky ukápne úroček v podobě 1500 goldů za změnu kvalifikace, ale to je fakt maličkost 🙂 .