Na Supertest přichází těžký tank na VIII tieru, jenž je připraven podpořit německý výzkumný strom. Jeho název je E 75 TS.

Toto vozidlo představuje spojení všech nejlepších vlastností, které může německé inženýrství těžkých tanků nabídnout – Tiger II, E 75 a Löwe. Klasické uspořádání krále Tigera bylo vylepšeno o pancíř z tanku E 75 a o zaoblenou věž, která byla propůjčená z tanku Löwe. Kromě toho byl zesílen pancíř boků a byla sestrojená menší velitelská kopule. Tato kombinace u tanku E 75 TS nám nabízí celkem působivou ochranu pancířem nejen čelně, ale i na bocích. Co se týče bodů výdrže, patří tento tank mezi ty nejlepší na svém tieru s celkovým počtem 1600 HP.

Ovšem ani dělo nezaostává! Tento těžký kolos uveze 105 mm dělo s penetrací pancíře 227 mm na standardní AP munici a 282 mm na speciální APCR munici. Nabití jedné střely trvá 12,3 sekund a nabízí 360 bodů poškození na výstřel. Přesnost děla je dobrá, 0,35 m na 100 m. Nejspíše si říkáte, že žádná z těchto statistik není na první pohled výjimečná. Měli byste se na ně ovšem podívat individuálně a následně zjistíte, že tato kombinace je jen jedna z nejlepších, kterou můžete na tomto tieru nalézt.

Co se týče mobility, nejedná se zde o žádné překvapení. Jeho maximální rychlost je 30 km/h, ovšem té dosáhne za poměrně krátký čas. To znamená, že můžete podpořit útok a v případě potřeby se stáhnout zpět.

Model E 75 TS není moc velkým překvapením, pokud jde o jeho styl hraní – je to německý těžký tank, který může čelit beztrestně nepřátelské palbě a zároveň palbu opětovat. Solidní dělo a výborný pancíř vám pomůže se porvat s jakýmkoli nepřítelem, kterého potkáte.

Posádka:

  • Velitel
  • Řidič
  • Střelec
  • Radista
  • Nabíječ

 

7
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Tohle je King tiger jak měl přijít už dávno…asi se to neztratí, ale už je tam něměckých osmiček vícero…ale dejme tomu, vypadá určitě konkurenceschopně. Ovšem ten krám druhej s radlicí, to nechápu 🙂

Glock17
Čtenář
Glock17

Zase to má slabý DPM… v Minsku prostě neudělají germánskej těžák T8, kterej by měl DPM 2000+ a k tomu solidní agilitu.

Iwate531 (nejhorší WoT statistiky na světě)
Čtenář
Iwate531 (nejhorší WoT statistiky na světě)

Tedy, podle mě to vypadá jako podvozek z E-50, věž upravená z Löwe, mantlet a dělo velmi podobné, a něco z Pz. Kpfw. IV Schmalturm (mřížované štíty na bocích, “oči” na bocích věže). Celkově mně se vzhledově líbí, ale to DPMko by mohlo být problém. Žrádlo pro artynu s podle mě proti osmičkám dostačující penetrací na APčku, co je dobré jsou HP. No, zajímavý tank, jako hráč VK 100.01 P se základním dělem by se mi mohl líbit. Jen je škoda, že bude beztak zase prémiový, takže ho kvůli svému bojkotu osmičkových prémiáků nebudu moct získat.

ZomasCZ
Čtenář
ZomasCZ

Jakože nabíjet 12,3 s mi přijde moc na alfu 360 ale jinak to může to být zajímavý stroj.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Takto dalsi tank lepsi ako vsetko v tech tree ako ano mala nevyhoda reload ale i tak alfa 36O nie je zla s dobrou posadkou v pohode ten pancier je vyborny a kludne sa da povedat ze v rukach dobreho hraca OP tank.Ako oproti Ruskym tankom fajn nieco z ineho naroda konkurencie schopne ale neviem ci toto treba do hry ako v MM proti VI neznicitelny tank a myslim ze dobry hrac obstoji aj v X MM

JoAn
Čtenář
JoAn

Německý národ je můj oblíbený a mám už strojního inženýra, tak bych raději uvítal něco do stromu.

sindelarova92_monca
Člen

tak jakože asi by nebyla marná rozvětvená lajna německých těžkých, ale kde vzít další stroje 🙂