Dalším tankem na Supertestu je německý střední tank M48A2 Räumpanzer.

Jedná se o jednu z variant amerického tanku Patton s výborným předním pancířem (přes 254 mm na věži a 152 mm na podvozku). Kromě toho, je jeho nejvýraznějším znakem  radlice připevněná k podvozku, která zvyšuje efektivitu jeho pancíře. Společně s dobrou odolností, má i dosti HP a to 1450. Ale bohužel se to podepsalo na jeho mobilitě. Dokáže vyvinout max. rychlost 40 km/h při výkonu motoru 13 hp/t. Ani rychlost otáčení podvozku není závratná (35°/s) a stejně tak otáčení věže (30°/s).

Nyní se podíváme na jeho dělo ráže 90 mm. Má penetraci na základní munici 205 mm a na speciální APCR munici 255 mm. Dokáže vypálit 6,9 střely za minutu při poškození 240 bodů. Další vlastnosti děla jsou velmi decentní, čas zaměření je u tohoto vozidla pouhé 2 s a přesnost na 100 m je trošku horší (0,44). Nezapomněli jsme na něco? Vlastně ještě na jednu vlastnost děla – výborná deprese až -9°.

M48A2 Räumpanzer se dá hrát jako střední, ale i jako těžký tank. Během boje je schopen vydržet daleko více, než běžné MT. Zároveň je díky dělu schopen udělovat poškození častěji, než jeho nepřátele. Díky rychlému nabíjení je schopen “trackovat” nepřátele a získávat z nich spot dmg a posléze více kreditů a XP.

Posádka:

  • Velitel
  • Řidič
  • Střelec
  • Radista a nabíječ

 

5
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Glock17
Čtenář
Glock17

Asi jediné T8 medko s DPM 1650… bez buffu se toho nedoknu ani třímetrovým klackem.

RozaMadMax
Čtenář
RozaMadMax

T-34-2 nebude mít o moc víc a je to hadraplán.

Martin
Čtenář
Martin

A taky to je jediné T8 medko, co má před sebou radlici, tomu neuvěříš normálně…

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Mala alfa mala penetracia velky rozptyl ako nic extra to ten nemecky heavy tank daleko lepsia vec podla cisel

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

a přesnost na 100 m je trošku horší (0,44) – LOL, trošku horší? Vźdyť to už je skoro jako arty. 😀