Supertest: Mapa Berlín verze 2

Dnes začalo druhé kolo supertestu mapy “Berlín”. Nyní se pracuje na tom, aby hra na této mapě byla pro všechny tanky zajímavější a více variabilnější, stejně jako opravy zjištěných problémů a jejich  nedostatků.

Část mapy, která je vhodná pro středně velké tanky, se přiblíží více ke středu. To umožní MT větší pomoc vozidlům v městské části mapy.

Oblast města se zase stane různorodější. Hlavním úkolem je dokončit herní proces v této části mapy tak, aby byla vyvážena rozmanitost a pochopitelný gameplay. Také je změna v oblasti města,  nyní je již nemožné rychle spotovat základny, což byl původně problém během první fáze testování.

 

Na otevřené části mapy se objeví nové úkryty. Budou nejen umožňovat vývoj útoku, ale také dávat poslední šanci pro úspěšnou obranu stran mapy, pakliže bude kvůli nepřátelským útokům nutné opustit centrum mapy.

 

Práce na mapě pokračuje. Hlavní výkres herní mapy je již vytvořen: bude se jednat o smíšený typ, na kterém se budou moci ukázat všechny typy tanků.

Zdroj: WG

Co na to říkáte? Máte nějaké nápady? Sem s nimi!

  • 5
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Reklama, která platí provoz tohoto webu.

Sstyx

Když nehraju WoT, hraju jiné hry, ať už strategické nebo ty na nervy. Baví mě vše, kde můžu využít svůj jazykový potenciál a pomoct tak komunitě k cenným informacím. Informace mám z různých zdrojů, proto na ně i odkazuji, ne vše je z WG, proto je nepovažujte za 100% zdroj. Najdete mě i na FB - Sstyx (@Sstyxina)

Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na