Dnes tu pro vás máme informaci o tanku T95/FV4201 CHIEFTAIN, který se objevil na supertestu.


Chieftain by měl být desítkovým odměnovým těžkým tankem. Je nutné, aby prošel testováním a pak se rozhodne co s ním nakonec bude.

Chieftain bude disponovat velmi slušnou mobilitou. Maximální rychlost není nic světoborného, ale úctyhodných 46 km/h byste z tohoto tanku měli vytáhnout s přehledem, díky výkonu motoru, který je roven 1000 koním. Přední pancíř tohoto tanku je dostačující na to, aby odrazil nějaké ty střely od nižších tierů. Přesto i tanky stejného tieru s ním mohou mít problém. K přežití by vám mělo pomoci slušné dělo s alfou 440 o penetraci 270 mm na základní munici a bohužel jen 310 na prémiové munici. Stejně jako u ostatních britských těžkých tanků i tento disponuje přesným (2,1s rychlost zaměření) a rychle nabíjejícím dělem (10,5 s). Dalším rozdílem oproti Super Conquerorovi je jeho deprese – pouhých 7°. Jednou z výhod by měl být jeho třetí typ nábojů – HESH. Jsou to známé dosti brutální HE náboje, potkat je můžeme například u FB 215b 183.

Chieftain bude mít dobrou ovladatelnost, a to jak z hlediska jízdy, tak i střelby. Pro hráče, kteří milují britské, či americké tanky s dobrým sklopením děla a dobrým pancířem věže bude Chieftain jasná volba.T95/FV4201 Chieftain


7
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
cocot na n-tú
Čtenář
cocot na n-tú

mohla to byť mini línia t8,9,10 škoda že to bude zasa len pre pár vyvolených odmena

Stanislav
Čtenář
Stanislav

Jo jo presne tak zas to bude mit jen par hracu který to dostanou zdarma a nebo odmena v cw co se umisti nekde hodně vysoko nahore. A bohuzel my hraci ktery jsme stredni nic mit nebudem. Zase WG uspokoji je a na nas se zase vybodnou jako vzdy.

Vortho
Čtenář
Vortho

Každej má tu šanci. Buď na ni má, nebo ne. Aby všichni dostávali všichni odměny by mi vážně nepřišlo normální. 😀

bcstano
Čtenář
bcstano

V prvom rade je to hra pre masy. Takto comunitu separovat ze budem nieco davat len tym najlepsim a aj tymto sposobom mozno prehlbovat rozdiely medzi hracmi mi nepride zrovana efektivne pri udriavani hracov pri hre a vobec robit hru a jej komunitu lepsou a spokojnesou. Sikovny nech ma tenk rok za par dni vyjazdeny a zadara. Menej sikovnejsi alebo len ti co tomu nemozu ci nechu venovat tak vela casu nech to maju za rok, pripadne nech si to mozu zakupit. To ze sikovny hrac to dostane zadarmo a rychlo oproti inym nie je dostatocna odmena? Fakt si niekedy myslim ze by urcita skupina povedzme ze viac sutazivych jedincov mala dostat osobitny server a tam sa mozu predhanat ci v skore alebo vybave garaze kolko len chcu. A nas obycajnesich by nekto noznacoval ako nejakych menejcennych ci hlupych ludi. Nie zeby mi to az tak moc vadilo sak sa vravi ze pro hloupeho kazdy hloupy ale urcite bez takych ludi je na tankoch ovela prijemnejsia atmosfera.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

A taky považuješ za zvláštní, že medaile dostanou jen Ti nejlepší? A vážil by sis něčeho podobného kdyby Tě to nestálo žádnou námahu a měl to každý? Hry jsou založeny na soutěživosti, to je jejich základní princip.

watts1
Čtenář
watts1

Souhlasím s Hollohlaway – navíc většina soutěží od WG je dělána ve stylu: strávíš u té hry nehorázně moc času a něco vyhraješ. Ty zkušenější/lepší dokážou tenhle čas stáhnout na přijatelnou hodnotu.

To je všechno – taky jsem si nevyjezdil spoustu tanků, protože jsem na to prostě neměl čas – nebo sklill na to abych to udělal v krátkém čase. Ale rozhodně by mě nenapadalo si kvůli tomu stěžovat.

Naopak o to větší radost jsem měl, když se mi podařilo vyjezdit něco náročnějšího a byl jsme rád, že to neměl každý kdo si jen zapne hru a jede do rohu mapy.

Navíc myslím, že WG značně polevuje – viz. úleva s prvním kolem kampaně – od té doby co změnily podmínky se k T55A a OBJ 260 dostalo o dost více lidí. Což je podle mě dobře, dělat to tímto stylem – nastavit podmínky, tak aby to byla pro hráče výzva a případně za delší časový úsek je uvolnit, aby se k odměnám mohli dostat i další.

btw: v tomhle typu hry – je odměna to, že máš něco co ostatní nemají – to, že by si ho někdo mohl vyjezdit za darmo a jiný koupit – tak to funguje vlatně u většiny posledních maratonů viz progetto a AX. Ale podle mě by mělo být i něco “speciálního” co prostě budou mít jen ty co si to zaslouží. (jako, že já to na 99% nebudu). S tím se samozřejmě pojí i to, že tank musí být dobře vybalancován, aby ti nejlepší nedostali do ruky OP nesmysl:)

Vortho
Čtenář
Vortho

Ne, není to dostatečná odměna. Lepší hráč by měl mít něco, na co normální nedosáhne. Jakmile na něco může časem dosáhnout každej, tak to úplně ztrácí význam. Buď se zařaď do skupiny lepších hráčů, nebo se smiř s tím, že holt nebudeš mít všechno. 😉 Hledat v tom méněcennost slabších hráčů je debilita.