Na Supertest přichází americký střední tank na VIII tieru.

Začneme se silnými stránkami. Mobilita je celkem dobrá, poměr výkonu k hmotnosti činí 18 HP/t a umožňuje maximální rychlost 50 km/h. Mezi další přednosti tohoto stroje patří i čelní pancíř, dosahující hodnot až 177 mm na věži a 88 mm na podvozku. Pancíř je navíc v působivě šikmém úhlu. Pokud jde o ostatní charakteristiky – kopule je poměrně malá, sklopení děla je až -9 stupňů a výdrž je 1 400 HP.

Další silnou stránkou tohoto vozidla je jeho 90 mm dělo s časem zaměření 2,1 sekundy, rozptylem 0,35 m na 100 m a rychlostí palby 7,14 ran za minutu. Hodnota alfa poškození byla navýšená na 280 bodů poškození, což je na jeho kalibr vynikající hodnota. Cenou za to je nižší penetrace 208 mm pro standardní munici a 280 mm pro speciální HEAT munici.

V bitvě TL-1 LPC zastává roli klasického středního tanku: podpůrná palba a přepadání ze zálohy a z boku. Celkem slušný pancíř a výdrž vám umožňují odvážnější akce, zatímco dělo je výborné pro boj se středními tanky. Obstojí v mnoha situacich a to, ať už se jedná o alfa poškození nebo střelbu na slabší cíle.

A jaké jsou jeho slabé stránky? V tomto světě není nic dokonalé a tento tank není výjimkou. Ovšem tyto slabé stránky jsou tak nepodstatné, že to nestojí za zmínku.

Posádka:

  • Velitel a radista
  • Střelec
  • Řidič
  • Nabíječ

5
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

To ujde.. ještě camo a odpor terénu a dalo by se to srovnávat.. dělo určitě zajímavý.

Glock17
Čtenář
Glock17

To dělo má DPM 2000, tj. o 350 víc než německej Patton-bulldozer. Proč v Minsku tak nenáviděj Němce? Proč jim dávají do stromů takový šroty?

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Netuším, ani přepracování stromu a buffy nejsou…asi nějaká kletba.

Don_Tommy_CZ
Čtenář
Don_Tommy_CZ

T95E2 s menší kopulkou a jiným názvem…

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Nic nového pod sluncem, ten tank už ve hře je, jen došlo na recyklaci. Je to jen upravený model T95E2, který byl odměnou za náborový program. http://worldoftanks.eu/cs/tankopedia/53793-A81_T95_E2/