Citace z polské části oficiálního fóra: Dnes se na supertestu objevila nová verze mapy Minsk. Účelem testů je, aby mapa byla více takticky různorodá a vhodná pro všechny třídy tanků. Problémy, které chceme vyřešit, vyplývají z lineárního vývoje bitvy kolem Náměstí Vítězství a centrální části mapy.

Abychom zlepšili hraní hry, rozhodli jsme se přesunout mapu mírně na sever k divadlu a tím i přiměřeně posunout pozice základny. Tyto změny nám umožňují zachovat charakter mapy a její historický obsah: mezi virtuálním a skutečným Minskem nebudou nadále žádné zásadní rozdíly, ale hratelnost se změní.

Nové centrum bude vhodnější pro aktivnější manévry a poskytne více příležitostí ke střelbě. K dispozici bude více příležitostí, jak se setkat s nepřítelem: v závislosti na situaci v bitvě, možnost rychle zaútočit na budovy v rohu může přinést velkou výhodu.

V rámci testů budeme monitorovat hratelnost nové verze mapy, zjišťovat, které herní scénáře se opakují nejčastěji a jak se vozidla chovají v bitvě. Zajímá nás také váš názor na navrhované změny: dejte nám vědět v komentářích!

13
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
12Stig12
Čtenář
12Stig12

super nápad – červená základna je mnohem víc krytá budovami než zelená – vybalancováno by WG

Vortho
Čtenář
Vortho

Porovnej si to s nynější verzí, resp. s tím, kde bojovalo 3/4 tanků. Je víc na ráně. Pokud jižní tým nebude aktivně pushovat, tak prohraje. 🙂

Guderian
Čtenář
Guderian

osobne tuto mapu nemusim, nejak jej neviem prijst na chuť.:)

funes
Čtenář
funes

Je divná. Na druhou stranu asi nejlepší z těch posledních přidaných, protože Studánky jsou ještě horší a čínská mapa je téměř nehratelná s padesáti procenty techniky.

ahoj
Čtenář
ahoj

Taky jí nehraju rád (často atl+F4 😀 ), Studzianky je o něco lepší, ale hodně se to zaseken tam, jak jezdí heavy k té členité stavbě.
Čínská mi nevadí, je dost otevřená.

SkyMaro
Čtenář
SkyMaro

Tato mapa sa hra na dvoch miestach a skoro všade ste vidiet. Za mňa je to prilis mala mapa a nezaživna.

sejba
Čtenář
sejba

Mapa na prd

VijaCZ
Člen

Minsk má jeden zásadní problém – dost obtížně se na něm uplatní vozidla bez pancíře, respektive mají velmi málo možností jak aktivně zasáhnout do vývoje hry. To podle mě tahle úprava moc neřeší. Je to problém skoro všech městských map. Na obrázcích vidím že jižní základna v podstatě automaticky získává větší část města a její základna je krytá z více stran budovami, takže se nechám překvapit čím to vyváží u základny severní. Osobně mám rád nesymetrické mapy, ale vím že jejich balanc je o hodně obtížnější než u těch zrcadlových. Každopádně budu vývojářům držet palce ať se zlepšení tohohle nesmyslu povede a vytvoří něco kde se bude dát hrát s čímkoliv.

Tiger II.
Čtenář
Tiger II.

Tiez ma rad asimetricke mapy.ved ake bojisko je zrkadlove vsak?Mne ani nevadi tak problem,ze jedna strana ma nejaku vyhodu ako druha.Je to realne.Raz zacinam na lepsej strane, raz na menej vyhodnejsej.Dnes vsak viac zavisi vysledok bitky od timu ako na strane.

Vortho
Čtenář
Vortho

Ve hře jsou mapy, který oběma stranám nedávají stejný podmínky. Tedy ne samy od sebe. Jenže lidi než aby si tu mapu přečetli a naučili se ji z tý míň výhodný pozice hrát, tak radši brečej, že je nevyvážená. Přitom vždycky ta jejich nevýhoda jde smáznout změnou v playstylu. Vůbec nevidím důvod pro to, aby playstyle byl pro obě strany mapy jinej. To věčný přizpůsobování hry hráčům tuhle hru jednou vážně zabije. 😀

funes
Čtenář
funes

Podle té mapy bych řekl, že balanc bude, že severní bude moct zabrat na východě podstatně silnější td pozice. Úprava je jasná – odstranit zrcadlovost, kdy mt strana po získání převahy dostane možnost totálně beztrestně farmit všechno okolo. Ht se tak nikam nehrnou a zůstávají na mapě stát celou dobu na jednom čtverci. Mám tu mapu rád se Skorpionem třeba, pokud se aktivně hraje východ. Pak se postavím doprostřed a trestám ht, která chtějí něco hrát. Dost smutné.

Brainless
Čtenář
Brainless

Pro me je nejdulezitejsi aby byly zachovany citelne tabulky s nazvy ulic.

Kurt von Strohm
Člen
Kurt von Strohm

tak určitě , 80 % hráčů nepoužívá minimapu a tohle jim pomůže nezabloudit