Nová 1000×1000 metrů velká mapa s asijským tématem se včera objevila bez jakéhokoliv varování.

Naštěstí se jedná jen o experiment, jak by takový druh mapy do hry zapadal (a jak moc budeme nadávat). Pokud ovšem uspěje, bude dostupná ve všech regionech.

Jako vždy jsou na mapě 3 zcela zásadní části –
Město v centru mapy. Ideální na poziční boj, předpokládá se, že právě tam budou zuřit největší boje. Jako by v dnešní době nějaký těžký tank dobrovolně jezdil do úzkých a uzavřených prostor 😀 Sranda na tom navíc je, že se z ostatních částí mapy dá do města bez problémů střílet. Apartment for Rent in Silverene Tower B, Dubai Marina

Samozřejmě nemůžou chybět otevřené prostory s kopečky, zamýšlené pro boje středních a lehkých tanků, aby mohly manévrovat. Právě odtud jde do města střílet.

Také je možné udělat sebevražedný obchvat kolem jezera, který má sice malou šanci na úspěch, ale o to víc škod potencionálně nadělá.

A teď troška reality – lehké tanky zašité podél jezera, střední tanky nadávají ve městě, polovina těžkých tanků se už 10 minut šplhá do kopce a druhá polovina si hraje na td … nemluvě o části, která se jede kochat novou mapou …

 

 

Zdroj: https://thedailybounce.net/2018/03/19/world-of-tanks-supertest-new-unnamed-mirroed-map/

1
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
licus_10
Čtenář
licus_10

a nedají si poradit a nedají 😀