Americký těžký tank T54E2 na Supertestu.

Na Supertest se chystá vstoupit nováček. Tento těžký americký chlap nemá žádné formální jméno pouze číslo: T54E2.

Kdyby měl ještě jméno, byl by to „pan Všestrannost “, protože jeho slabé stránky Yankie jsou vyváženy silnými. Například jeho dělo má rozptyl 0,4m na 100m vzdálenosti, které je daleko od ideálu. S průměrnou penetrací 226 mm (se základním nábojem) však hráč s T54E2 nebude muset moc mířit na nejslabší místa nepřátel. Probití protivníků stejného tieru by neměl být problém. Kombinace velkého poškození ve výši 390 bodů a doby nabití 14 sekund není moc dobrá. Ale naprostá schopnost pokrýt stabilní množství poškození se základní municí to opět vyvažuje.

Pokud jde o schopnost přežití, průměrná ochrana podvozku o síle jen 150 mm vepředu je kompenzována jeho silným pancířem věže a to až 240 mm. Ačkoli velitelská věžička je  stále slabé místo, sklopení děla o -10 stupňů umožňuje mnoho způsobů, jak ji skrýt.

T54E2 je poměrně rychlý, s maximální rychlostí 45 km/h a výkonem větším než 16 koní na tunu. To mu umožňuje zaujmout klíčové pozice a těžit z vysoké průbojnosti pancíře a úhlu deprese děla. Tento tank je dobrý bojovník při přestřelkách, dobře vyměňuje rány, ale není mistrem ničeho. Může pomoci útočit spojencům nebo posílit obranu při defenzívě, Je čistě všestrannost na pásech.

16
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
12Stig12
Čtenář
12Stig12

podle jména bych spíš čekal nějakého bratra Aliena (T54E1) než bratra třeba T95E6

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Kdo to překládal?

DoktorKevina
Admin

Přiznám se, že já. Je tam něco vyloženě špatně?

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Spíš takový kostrbatý, některý obraty mi přijdou zvláštní , např. ” Ale naprostá schopnost pokrýt stabilní množství poškození se základní municí to opět vyvažuje ” nebo ” Tento tank je dobrý bojovník při přestřelkách, dobře vyměňuje rány, ale není mistrem ničeho. Může pomoci útočit spojencům nebo posílit obranu při defenzívě, Je čistě všestrannost na pásech”.

DoktorKevina
Admin

Pro příště se polepším. Dělal jsem to relativně na rychlo. Děkuji.

Glock17
Čtenář
Glock17

Vypadá to na otrocký překlad z angličtiny. Já při překladu dělám stejné stylistické chyby jako ty. Mně pomáhá, když ty moje blafy někdo po mně přečte a učeše.

DoktorKevina
Admin

Vyloženě itrocke to nebylo, spíš dost na rychlo. Překládal jsem i a43 a hned tohle. Nedopadlo to holt úplně nejlépe. Informační hodnotu doufám má.

Glock17
Čtenář
Glock17

Hodnotu to má, to ano. Mně ani nevadí ta kostrbatá čeština. Opakování dělá mistra, tj. až budeš překládat 50-tý článek, tak pojedeš jak mašina.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Hmm, to delo je des.

Glock17
Čtenář
Glock17

To dělo je původně desítkové (podle ejektoru nějaký klon děla z T110E5), tj. na osmičku dostal brutální nerf. Taková děla se blbě chovají vždy a člověk ho musí vylepšovat pomocí skvělé posádky, vybavení a směrnic. Jestli (na) tyhle věci nemáš, je lepší si ten tank nepořizovat. Dovedu si představit, že s 5-skill posádkou, kolou, fialovým stabíkem a nabijákem a se směrnicí to bude bestie. Ale takových soupeřů bude hodně málo.

Le3ky
Čtenář
Le3ky

To delo je otrasne a pancier je v hre uz zbytocnost a aj tak kazdy trafi tu bradavicu na vezi. T34 ma.lepsie delo takmer nepriestrelnu vezu , rovnako rychlo nabija , len je pomalsia. Asi nic pre mna

Glock17
Čtenář
Glock17

T34 má papírovou vanu, tenhle rychlík bude čelně odrážet daleko víc.

Milanus
Čtenář
Milanus

Super další tier 8 premiak, už jsem se bál co se WG stalo, že dlouho nevyšel nový a naprosto zbytečný premiak.Vždyt amerických těžkých premiaku na tieru 8 je jen 6. OMG WG.

Glock17
Čtenář
Glock17

Čs medkový prémiák nebo japonský heavy prémiák prostě nemají příznivce…v Minsku.

OPQRSTUV
Čtenář
OPQRSTUV

Spíš bych tohle viděl jako výměnu za T69
Celá ta linie je divná a kdybych vzal v potaz změnu T54E1 na heavy status tak by tam tento tank dobře seděl