Na některých stránkách, odkud čerpáme informace se objevila zajímavá zpráva. Týkala se změny pravidel obnovování prodaných speciálních a prémiových vozidel.

V současnosti na EU serveru platí, že přes herní podporu lze obnovit pouze jedno jediné prodané vozidlo z této kategorie na jeden účet a jsou tu ještě další omezení. Například že obnova je možná pouze od určitého data. Podle vydané novinky by měla být možná obnova vozidla přes herní podporu prakticky neomezeně, jak co do počtu, tak co do data prodeje. A navíc automaticky bez nutnosti manuálního zásahu pracovníků WG. Hráči, kteří v minulosti neuváženě prodali například některý z dárkových tančíků na nízkých tierech by dnes jistě zajásali, kdyby si svou garáž a sbírku doplnili.

Bohužel, bohužel. Změna pravidel obnovy je jen další z věcí která se EU serveru netýká a je platná pouze pro RU region. Už předtím v RU regionu platilo omezení na jedno vozidlo ročně, zatímco u nás na jedno vozidlo za celou dobu trvání účtu.

A teď to vtipné – jakmile byl  nový systém obnovy vozidel spuštěn, zachoval se ke svým tvůrcům velmi nepěkně a zkolaboval. Zřejmě příliš mnoho hráčů chtělo obnovit svůj T7 Combat Car….


A jak jste na tom vy? Hodil by se vám takový systém i u nás? Měli jste v garáži nějaký tank, který jste prodali a chtěli ho zpět, ale v současných podmínkách to není možné??

46
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Vortho
Čtenář
Vortho

Nejsi v pozici, kdy by ses mohl smát WG za kolaps systému nebo něco jiného. Fakt uz bez korektury nic nevydávat… Obevovat lol tohle už je příliš

Glock17
Čtenář
Glock17

Tak ses tady OBJEVIL aspoň Ty…

Wlček
Editor
Wlček

Nezlob se na mě, ale jedna pitomá chybička tě rozhodí?? Nejsem na 100 procent dobrý češtinář, ale aspoň se snažím to dát trochu dohromady.. Ty jsi prý měl nabídku, ale odmítl jsi ji, že zadarmo ne. Já to dělám ve svém volném čase, když děti spí. Tak si to dělej sám a nebo se vykašli na trapné komentáře.. Děkuji

Vortho
Čtenář
Vortho

Ne, byla to jenom méně jasná narážka na tón toho článku. Pokud se někdo konstantně vysmívá něčím chybám, které navíc nelze vždy předpokládat, tudíž jim nelze predchazet, pak nevidím důvod proč se mu nevysmat za chyby, kterým předcházet LZE. Třeba používáním Wordu atp. Kdyby šlo o upozornění na chyby, tak to udělám víc v klidu. A nezmíním jenom jednu. Tohle je ale zase jak bulvar. Vizte nadpis, vizte jednu část článku a druhou část článku. Jsem si myslel, že už Vija dostal od plno lidí dostatečnou zpětnou vazbu, aby to tak neprehanel. Přistupovat k tomu víc s nadhledem by prospělo. Přečtu si od něj informace rád, klidně i s chybama (ty se dají v klidu když tak odladit), o ty nejde, ale… Jde o styl. #sorryjako

watts1
Čtenář
watts1

Vortho to možná s tím poukazováním na gramatické/češtinářské chyby přehání, ale nedá se mu upřít, že se mu v níže uvedeném komentáři podařilo naprosto vystihnout pointu. To záměrné hledání chyb (pokud se tomu tak dá vůbec říkat v některých případech) začíná být opravdu ubohé. Přesně to co on dělá Vám (autorům/korekci) to samé vlastně vy děláte, když hledáte sebemenší chybu u WG. On Vás na to pouze upozorňuje dosti zajímavým způsobem:) Nebojte, chápu rozdíl dobrovolné práce tady na fanouškovských stránkách a molochu WG. Jen by možná neuškodilo (pro dobro Vaší práce) vzít si zpětnou vazbu k srdci.. – gramatiku/češtinu tím pochopitelně namysli nemám:) Cítím, že se z toho opět stává spíše fanouškovská stránka odpůrců WoT a WG anebo co je všechno na námi milované hře špatně:)

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Proč to píšeš obecně? Mně to připadá, že se o to snaží jen Vija…

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Ruský server zavádí něco jako první! A to je trošku rozdíl. Navíc jim to zkolabovalo, protože to zavádějí. Nikde se nepíše, že to bude navždy a jen a pouze na RU serverech. Tvoje strohá informace je tak strohá, až je nepochopitelná, co jsi vlastně chtěl říct. Taky chybí tvoje původní tikety, takže ty odpovědi jsou částečně vytržené z kontextu.

Lumperion
Čtenář
Lumperion

…to je to jediny, co nemuzes udelat. Muzes, ale nesmis :-). Bych rekl, ze to je mozna to, oc tu bezi…umlcet te :-). A tu radost jim prece neudelas :-).

DoktorKevina
Admin

Tak jako Vija nikde nepíše, že to nebude na EU. Pouze řekl, že se ho to netýká. Nikde není psáno o budoucnosti. Dále je tam poznámka o funkci navrácení na RU, jak to tam fungovalo doposud. A to bohužel na EU také není.
To že nejsou původní tikety, je věc druhá. A myslím že můžeme doplnit.
Připadá mi, že zde Viju pouze pranýřujete. A už to vedete na osobní úrovni.
Osobně v článku, až na poznámku, že jim to spadlo, nevidím nic proti WG.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

No, nevím;”Bohužel, bohužel. Změna pravidel obnovy je jen další z věcí která se EU serveru netýká a je platná pouze pro RU region.”
Nechci do Viji píchat, ale fakt by jste se před vydáním článku měli zamyslet nad tím co vlastně chcete čtenářům říct. Osobně mi je Vija šumák, na stream k němu nechodím, na hlavním fóru má BAN a tady chodím především kvůli Sstyx a s tím, že si přečtu něco, co není na hlavním fóru. Jinak kvalitu článku v aktuální podobě bych zkritizoval, ať by to psal kdokoliv.

DoktorKevina
Admin

Zabředáváme do stylistiky. S ní máme všeobecně problém, všichni. V tomhle článku jsem změnil 5 vět. Ale to je momentálně vedlejší.
V té větě není nikde napsáno, že to nemůže být pro jiné regiony. Opravdu to tam nikde nevidím. Stále používá čas průběžný. Čili teď v tuto chvíli.
Pokud se jedná o další věci, které v EU nejsou nedokážu posoudit momentálně posoudit.
Kvalita článku je otázka. Ber to tak, že to děláme po práci. Sám doufám že se budeme zlepšovat.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

To není ani tak stylistika, jako obsahová náplň. Chybí popis aktuální situace v RU a EU, co se v RU zavádí, jak jim to momentálně dopadlo a reakce podpory z RU a EU na dotazy. To by ten článek vypadal úplně jinak. Na druhou stranu, je otázka jestli je lepší špatný článek s velkou diskuzí a nebo excelentní článek bez diskuze. 😉

DoktorKevina
Admin

Popis jak to funguje na ru a eu tam je. Pouze chybí informace o pathi na EU

“V současnosti na EU serveru platí, že přes herní podporu lze obnovit pouze jedno jediné prodané vozidlo z této kategorie na jeden účet a jsou tu ještě další omezení. Například že obnova je možná pouze od určitého data.”

“Už předtím v RU regionu platilo omezení na jedno vozidlo ročně, zatímco u nás na jedno vozidlo za celou dobu trvání účtu.”

Jen k těm informacím.

Kvalita nám hapruje. To uznávám. Po odchodu Garrtha, ještě nemáme zaběhnuté postupy.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

To co jsi napsal, je právě úplně špatně. Ach jo. 🙁

DoktorKevina
Admin

Tak já nevím co chceš. Ano dnes to jde asi přes obchod ve hře, nevím nikdy jsem to nepotřeboval. Jestli chceš tak to popiš, tak jak si myslíš, že to je, kompletně. Co si pamatuji tak přes podporu to šlo jen jednou na účet. Minimálně před inkriminovaným patchem. Pokud jsi tedy prodal LTP a combat car, tak si prostě obnovíš jen jeden. Tak to celé fungoval, před tím updatem a i po něm. Stále se v článku bavíme o obnovu přes podporu! Ne o obnově přes obchod.
Připadá mi, že jsi opravdu nepochopil o čem vija píše. Nebo já nechápu co píšeš ty.

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Vija je sice trochu fanatik, ale mě by docela zajímalo co ty jsi zač – osobně mám tři tipy – Kajíček, konvalinka nebo Ovčáček. Tak který z nich?

Glock17
Čtenář
Glock17

Přiznám se, že v téhle věci nevím, kde je zakopán pes. Může to být leccos – od malého zájmu, přes nedostatek lidí na podpoře až po nějaký výklad firemních právníků. Mne se to každopádně nedotýká, protože jednou získané tanky (prémiové/odměnové) zásadně neprodávám. K jejich získání se často pojí nějaký příběh a úsilí, které prodejem… mizí do zapomnění.

Tenhle přístup jsem se naučil před mnoha lety ve vanilla World of Warcraft, kde jsem si musel vyběhat epické hadry v Molten Core (T1) a Blackwing Lair (T2) ve 40-man týdenních raidech. Trvalo mi to celé 2 roky, takže jsem si je nechal i dlouho poté – jako připomínku na všechny spoluhráče z gildy.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Já bych to uvítal, pidi tančíky si nechávám až pár posledních let, určitě mi nějaký kdysi přišel k ničemu a zbavil sem se ho. Ted by to doplnilo sbirku.

Glock17
Čtenář
Glock17

Z mrňousků mi chybí jen a pouze SU-76I a A-32. Ty jsou jediné, které byly v obchodě 1x nebo vůbec. Všechny ostatní lze v průběhu roku koupit v bundlech.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Ty zrovna nemám, Su jsem nedávno zaznamenal, to v necem bylo. ale treba sem dal pryc Tetrarch, T 127, BT 7, T7 car, Te-Ke, …M3 light jsem ani nemel, a asi dve Pz nemecky maly nemam.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Pleteš se, SU-76i nebylo mimo 4 hodiny před 6 lety nikdy. A-32 jsem taky nikdy neviděl, myslím, že bylo jen pro předobědnatelské balíčky. Jedny z mála skutečně neprodejných tanků.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Tak to si samozřejmě můžu s něčím plést.

Nespokojený uživatel
Čtenář
Nespokojený uživatel

No to si snad už dělají kozy že na RU bude zase něco lepšího než na EU… Že já tu hru vůbec hraju…Na druhou stranu, náborový program verze 2 je super 😀

Vortho
Čtenář
Vortho

Tak lidi tam kupují více, tím pádem tam tahle funkce má větší smysl. Na EU by to imo moc užitku nemělo. Neberu to jako rozdíl, který bych vnímal. My máme zase lepší prémiové nabídky, řekl bych. Finančně dostupnější, i přestože z komunit patříme mezi ty chudší.

watts1
Čtenář
watts1

Proč mají Arabové takové příjmy z ropy a my né? Proč se můžu v Chorvatsku vykoupat v moři a u nás né? Proč vlastně žiju, když je ke mě svět tak nespravedliví a všichni mají něco lepšího než mám já:(

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Článek jsem nepochopil, je docela blbě koncipován. Píše se o zpětném nákupu prodaných prémiových a odměnových vozidel? To přece funguje v EU (i všude jinde) už dávno. Člověk může od nějakého patche (1.0?) prodávat prémiáky jak na běžícím páse a v garáži v obchodě je má v možnostech koupit prodaný prémiový tank zpětně za kredity. Nebo o co tady jde?

Dedek
Čtenář
Dedek

Přesně tak, pod záložkou obnovit si koupíš zpátky to co jsi třeba neuváženě prodal

DoktorKevina
Čtenář
DoktorKevina

Jde o to, že obnova tanků je jen od patche 0.9.18 nebo tak nějak. A jinak co bylo před patchem tak musíš přes podporu, jde to pouze na jedno vozidlo. Na RU to teď bude od založení účtu a neomezený počet tanků.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

No, a proč to není v tom vašem článku? Je to slátanina bez hlavy a paty. To je tak těžké popsat stávající situaci a pak se postupně posunout k rozdílům a co kde platí? Nehledě k tomu, že to co zavedou na RU vždy jako první, tak se postupem času dostane i na ostatní teritoria. Ten co píše články, by měl vždy předpokládat, že čtenář nezná všechny detaily a podat to polopatisticky tak, aby to pochopilo i dítě. Vija to napsal stylem, že všichni ví o čem píše a chtěl si jen kopnout. A z potenciálně pěkného článku zůstal jen hejt, který se obrátil proti vám. OMG!

Dedek
Čtenář
Dedek

Aha, ok..

Bigman
Čtenář
Bigman

Chápu, že na RU mají určité výhody a není se čemu divit, vždyť na EU 1 a 2 serveru je zhruba 60k a to je na jediném ruském serveru v pohodě a dá se říci, že v hlavním čase i více. Já osobně bych začal být WG uvažovat o převedení hráčů z EU serverů na RU servery, ale to se díky financím asi těžko uskuteční, spíše bych to viděl, že zruší EU servery a kdo bude chtít hrát tak hold začne znovu na RU serverech.

DoktorKevina
Admin

Snad to bude až ta krajní možnost. Pokud by jednou EU zaniklo bez převodu, tak skončím s tanky.

12Stig12
Čtenář
12Stig12

převodem na RU servery se smazáním všech tanků z garáže hráčům z EU serverů by zahodili drtivou většinu hráčů, co opravdu hrají a nejen jezdí po mapě a 2x za bitvu vystřelí. Ano vím, že investovat peníz do WoT není nejchytřejší, protože jednou hru prostě vypnou a nazdar (zatímco když si na steamu koupím hru a kopii budu pořád někde mít uloženou tak o ni nepřijdu, i kdyby steam skončil), ale tohle by ani kluci z WG nezkusili, protože – pokud vím – tak EU je díky západoevropským zemím hlavní dojnou krávou

Chen
Čtenář
Chen

Vortho – ty jsi k****. Nechceš si svůj mindrák léčit jinde?

_kik_
Člen
_kik_

Na rovinu koukám a nestačím se divit 🙁 jak může někdo mít debilní kecy na někoho kdo dělá nejakou práci zcela dobrovolně a a snaží se něco dělat pro dobro všech !

DoktorKevina
Admin

Příspěvek byl smazán pro nevhodný nick