Od 5.4. do 15.4. 10:00 majú hráči možnosť zadarmo získať prémiový VIII stíhač tankov amerického národa.


Ja som túto výzvu splnil za 4 dni. Ani netuším, koľko stoviek bitiek som za ten čas odohral, ale chcem zhodnotiť, či tento stíhač stál za tú námahu alebo nestál.

TS-5 má vynikajúce delo, jediné čo ho limituje je zlá depresia, s presnosťou problém nemám, poškodenie jak na výstrel tak za minutu je výborné, námer dela do bokov si myslím že je tiež dobrý.

Celkovo z toho tanku nemám pocit, že má super pancier, spodok korby vám penetruje každý tank, ktorý má priebojnosť vyššiu ako 190 mm, klasická T28 má o dosť lepší pancier.
A aj na prestrelenie časti kolo mantlelu vám stačí 270mm priebojnosť, takže vás každá IX s prémiovou muníciou alebo bez vie prestreliť a na VIII úrovni stačí na nejakom stíhači tankov nabiť prémiovú muníciu a nemáte problém ten stíhač poslať do garáže.

Samozrejme ak bojujete s VIII ťažkými tankmi a máte dobrú pozíciu, váš tank toho dosť vydrží a ste schopný tú bitku rozhodnúť. Avšak, vaša pozícia je silno limitovaná depresiou dela! V každej bitke sa mi stalo, že som nejakú pozíciu, kde som mal dobrý hulldown, nemohol využiť práve kvôli zlej depresií dela, čo je dosť škoda.

Problém toho tanku je tiež jeho rýchlosť, stalo sa mi, že kým som sa dakde dostal, nebolo už čo strieľať, prípadne po zničení protivníkov sa hráči zdekovali na druhú stranu mapy a já som šiel ako čierna ovca za nimi … alebo presnejšie ako čierna korytnačka. Tento stíhač tankov je tiež vďaka svojej rýchlosti a veľkosti magnet na delostrelectvo, čo je dosť nepríjemné.

Takže aby som to zhrnul – zadarmo s tými misiami sa ten stíhač oplatí, mal som aj pekné bitky v IX či X kedy hráči nenabili prémiovú muníciu.

Tank sa určite neoplatí kupovať, ani s 90% zľavou.

Autor: Patrik Dančo

23
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Glock17
Čtenář
Glock17

Díky za názor.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

No že by nestál ani za 150 korun?

svkruskor
Čtenář
svkruskor

Já som nikde nepísal že ten tank je zlý, napísal som pravdu ako sa s ním hrá 🙂 a ber to tak že to sú 1 a 0 ktoré raz v živote dakto naprogramoval a potom to systém automaticky kopíroval 🙂 naviac WG trošku klamalo v tom, keď to nazval “oceľovou beštiou”, a taký marketig si myslím by sa nemal podporovať 🙂 na tanks.gg som na spodku našiel najtenší pancier tuším 191,3mm a to ti prestrelí KV-85 s prémiovou muníciou 🙂 ale aktuálne to je prémiový tank ktorý ma najviac baví, akurát kvôli popisanom probléme s rýchlosťou je problém si udržať 2k priemerné poškodenie na bitku, myslím že vlastníci T28 či T95 pochopia 🙂 a zárobky to má fakt luxusné, to som zabudol dodať

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

No já reaguju na to, že tank se nevyplatí kupovat ani s 90% slevou. To už když vyjezdim tak ho koupím. Já zvládnu asi jen 80 a to už ho vezmu. Míň už asi ne.

_Sam_proti_sobe_
Čtenář
_Sam_proti_sobe_

Mé hodnocení po cca pěti bitvách je kladné. Rychlost super, včetně rychlosti otáčení na místě 🙂 25 kiláků po rovině je na takové td úplná pohoda. Reload a přesnost děla také na výši a co se týká výdělků milé překvapení. Občas je potřeba použít vitamín G, ale v zanedbatelném množství. Pořizovací cena 157 Kč za to stojí už jen kvůli posádce. Komu nevyhovuje tak výkup je za cca 2 mio stříbra, takže stále dobrá volba i za cenu 300+ Kč…

funés
Čtenář
funés

Pro mě osobně za 150kč se jistojistě vyplatí, protože posádku s nultým BIA bych si osobně cenil tak na stovku.

Glock17
Čtenář
Glock17

Santa Klouz + 4 baby z Vánoc jsou Ti málo?

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Mám v nenaverbovanýi baby z Vánoc a další dva členy z misí..A popravdě nevím kam s nima. 6 členů nikam asi nepotřebuju, v kasárnách už mám zastejně ty leta nějaký ty bezprizorní posádky.

OID_N00b
Čtenář
OID_N00b

Recenze krátká, ale dává jasný a ucelený názor. S kterým lze souhlasit. Ano, tihle želvičky jsou jen pro určitou skupinu hráčů a pro zbytek je i těch 150 kč zbytečný výdaj. Mám něco odehráno na at15a, což je 7 tier s omezeným MM a myslím, že s tím si želvičkáři určitě užijou víc srandy. Ale najdou se hráči, kteří ten tak budou mít rádi. Ale globálně lze doporučit – nekupovat.

Krecek z Tanku
Člen

Jde o styl hraní, kdo nemá E3 nebo T28 tak s tím nic nezahraje. Dle mne pancíř využít jde jen vědět jak na to 😉

Vlami
Čtenář
Vlami

No moc s tímto názorem a hlavně závěrem nemohu souhlasit. Je to tank, který si můžeš vyjezdit, a za 150 Kč…v pohodě.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Tak tank sedne hráčům co jsou na podobné pomalé obrněné monstra zvyklí, IMHO není pro hráče mobilních tanků zvyklých na depresi ani pro klasické TDčkáře sedící v křoví a čekající na svůj výstřel. Dá se používat jako kladivo do 1. linie, kdy sice trvá, než se tam doplouží, ale pak dokáže podržet a za kupkou bordelu bude skoro nezničitelný. Koukal jsem na různé youtubery a twitche a celkem se jim s tím tankem dařilo. Co mne jen překvapilo, tak model tanku na tanks.gg ne zcela odpovídá skutečnosti. Na modelu jsou kryty převodů k předním kolům modré jako neprůstřelné, ale ve skutečnosti se prostřelit v 1/3 dají celkem lehce prostřelit. První si toho všiml skill4ltu a tak jsem si to ověřoval. Jinak je ten tank dost těžké zastavit. Na přestřelování přes horizont to není.

svkruskor
Čtenář
svkruskor

Samozrejme, aj ja som mal také bitky, bohužiaľ mám dosť bitiek kde si nenastrieľam len preto, lebo proste sa hráči rozhodnú ísť s inou stranou a já s tou rýchlosťou tú pozíciu tak rýchlo nezmením.

JoAn
Čtenář
JoAn

Na začátku maratonu to byla pro mě jasná volba. “Normální” hraní mi zaručí 80%, po včerejšku vím, že bez problému dám 90% a při troše štěstí možná i 100%. V každém případě ten stroj musí skončit v mé garáži. Amerických TD mám totiž v garáži plno: 2×5, 2×6, 2×7, 1×8,1×9 a 2×10, ale ty posádky, to je bída. Takže tato obludička se nezastaví.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Ty nemáš Scorpiona? Na expení posádek absolutní bomba a rovněž herně vynikající tank.

JoAn
Čtenář
JoAn

Mám, ale na všechno nestačí.

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Hlavně Scorpion má speciální RNG. Vždy když ho vyberu padne mi městská mapa, jednou dokonce 2x za sebou Paříž. Lahoda s ním hrát.

MIB_Agent_J
Čtenář
MIB_Agent_J

Tak jsem odjezdil 90 procent a za 153 Kč jsem jej koupil. První 2 hry jsem prohrál, ale i tak je to dobrý stroj. Lidi neví kam ho penetrovat, tak to snad nějakou dobu vydrží. Na expení posádky t95 je super, protože má dva nabíječe. Zdá se mi i živější než t28. Za ty peníze je dobrý.

Trezy
Čtenář
Trezy

Za 4 dny? Je to úctyhodné, ale žiješ něčím jiným?

svkruskor
Čtenář
svkruskor

Ono čakajú ma matury a písomky, a ten tank som mohol získať len v tom prípade, že to urobím za 4 dni 🙂

MIB_Agent_J
Čtenář
MIB_Agent_J

Šlo to docela rychle, ale nejhorší byla 70 a 90. Prostě plné RNG a neustálé prohry. Na 100 jsem už neměl nervy.

svkruskor
Čtenář
svkruskor

Ani s 90% zľavou sa ten tank neoplatí 🙂 ber to tak že to sú 0 a 1 ktoré raz dakto naprogramoval a systém to už len kopíruje 🙂 najviac ako sám Kája povedal, to že ty si tank kúpiš neznamená že je tvoj, WG ti ho len prepožičial a môže ti bez udania dôvodu zmazať aj účet

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Mýlíš se, WG ti nic nezapůjčil. Ty platíš pouze za užívání tzv. placeného, nebo-li prémiového obsahu hry. Se zakoupením nebo pronájmem či zapůjčením to nemá nic společného. A předpokládám, že ti co hru hrají a za prémiový obsah utrácejí, na to prostě mají, chtějí to a je to jen jejich věc. Díky nim pak mohou hrát i ti, co by si jinak tuto hru, pokud by nebyla zdarma, nemohli dovolit (nic špatného tím nemyslím).