Jak jsme již psali minule, tak WG a Twitch navázali spolupráci v podobě nalákání na jejich předplatné, které můžete získat na první měsíc zdarma. No jenomže to má háček v tom, že se předplatné (stejně jako u mnoha služeb tohoto typu) automaticky obnovuje.

Proto jsem se rozhodl udělat návod na zrušení automatického obnovení. Snad to alespoň někomu zachrání peníze.

Pokud vám Amazon peníze již z účtu vzal, tak nezoufejte. Stále je tu možnost (pokud jste jejich služby nevyužili na webu Amazon) si zažádat o vrácení peněz. Následujte kroky níže.


1) Zajděte na stránku amazonu, najeďte do nastavení svého účtu.
2) Otevřete payment methods a odstraňte údaje k vaší kartě.
3) Poté se vraťte ke kroku č. 1 a rozklikněte Prime.
4) Následujte kroky níže v obrázcích.
5) Po úplném zrušení by vám na email mělo přijít vyjádření od Amazonu o ukončení Prime služby.

48
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Bigman
Čtenář
Bigman

Začínáte být opravdu výborný web, nejdříve veliká akce proti Konvalinovi(beru a souhlasím), potom nesmyslná propagační videa( viz. Defender) a teď tohle? Vždyť jste byli mezi prvními co to nabízeli a propagovali!!! No jsem zvědavej kolik hráčů Vás pochválí za Twich prime !!!!

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Myslíš ty, co jsou nesvéprávní, nebo Ty, co nerozumí psanému textu? Nikdo jiný s tím problém mít nemůže.

funés
Čtenář
funés

Na jednu stranu souhlasím, že tam měl být rovnou totálně blbuvzdorný návod jak to zrušit. Už z prinicpu. Na druhou stranu – pokud máš kartu a víš k čemu slouží a někam dáváš číslo, zvlášť pokud je to zrovna Amazon, navíc ve spojení s určitou službou (Prime), tak by mělo každému svéprávnému člověku (tedy někomu, komu dá úřad občanku a banka kartu) tak nějak dojít, že asi možná něco bude platit. Od toho jsou podmínky smluv, ujednání atd., že prostý člověk někam vrazí číslo karty, pak zatrhne všechny možné ujednání – aniž by je četl – a pak se diví že platí, to není vina autora článku.

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

A občanku máš? Já jen, že dávat někam číslo své karty “jen tak” mohou lidi, co nejsou způsobilí k právním úkonům. 🙂

rdim
Člen
rdim

Spousta lidí po aktivaci balíčku ve WoT jen odebralo číslo karty. A podle potřeby pak třeba zrušili učet.

funés
Čtenář
funés

Myslím, že stačí zrušit na Amazonu kartu a/nebo (třeba v případě, kdy fakt na amazonu kartu máš) zrušit spojení ze strany Twitche (je to oboustranné, nemusí se to dělat na Amazonu, staší na Twitchi).

Guderian
Čtenář
Guderian

ide to mimo mňa,ale aspoň prispejem jednou vetou 😀

SG_semda
Čtenář
SG_semda

Vzdyt tohle se vi uz od zacatku, ze to jde zrusit, tak nedelej z komara velblouda. Nebo jsi na to jaksi prisel az pote co ti to z uctu penize strhlo? 😀

Bigman
Čtenář
Bigman

Mě je to vcelku šumák, jestli někdo přišel o prachy, jenom říkám názor jaký je poslední dobou tenhle web, nic víc a nic míň!!

Bigman
Čtenář
Bigman

Mám pocit, že v tuto chvíli by se mohli třeba CC zajímat o to proč nefungují mise a fungují opravdu v tuto chvíli tak jak jsou dané?? Myslím tím třeba i zvýhodněné bonusy za Heloveen a nebo třeba balíček, který si hráč koupil a netuší, jestli mu funguje a nebo to nefunguje jako načítání misí??? Co jsem četl na fórum tak tam je k tomu neskutečný počet dotazů, ale nikdo se k tomu nevyjádří tak proč se nezaobírat Sstyx třeba tímto??

DoktorKevina
Admin

co je to za vlákno na fóru, rád bych se na to podíval

VijaCZ
Admin

Zřejmě nemáš zcela jasno v tom co obnáší být komunitní kontributor – CC.
Nemám ti to za zlé, jsi na tom stejně jako spousta dalších lidí.
Stručně : CC nemá sebemenší vliv na wargaming, nemůže něco diktovat vývojářům, je to jen hráč jako všichni ostatní, jen má některé informace dřív než my a občas dostane nějaký ten bonus kód nebo půjčený tank na recenzi. Opravdu nemůže udělat nic s rozbitým načítáním misí nebo jakoukoliv jinou chybou. Tady si musíš stěžovat u komunitního MANAŽERA což je Kayi4ek a ten možná tvou stížnost napíše do reportu, pokud uzná že by se s tím mělo něco dělat.

Bigman
Čtenář
Bigman

Nerikej Me, ze CC nema ke vsemu blize a tudiz se preci muze ptat a podavat info. Co se tyce vlakna tak je to diskuse o hre.

DoktorKevina
Admin

prosil bych přímo název vlákna. Nějak tone mohu najít.

Sstyx
Admin

Doktore je to všude na foru, v podstatě v každé sekci se to probírá. Jinak, k tomu co CC dělá, či nedělá už odpověděl Vija, ale já jen doplním, že stále čekám, o mi technik odpoví. Nahlášené to mají hned z několika stran, ale stále se to kontroluje. Co zatím můžeme vyloučit je, že to nedělají mody, resp. mají to obě strany hráčů. Sami CC posílají WG-checky na kontroly a snažíme se na to přijít. Prozatím tedy nemám co bych hráčům řekla…. Chci přijít s odpovědí, až budu mít co jim říct.

Bigman
Čtenář
Bigman

Ok Sstyx, ale tohle nikde napsáno nebylo tak proč to prostě těm lidem nenapsat, že tedy aspoň něco se děje a že tedy neděláte mrtvé brouky?? Já proti tobě nic nemám, ale když už někde jsem a mohu trochu něco dělat pro tu komunitu tak to dělám, ale někdy Mě přijde, že se každý z těch CC chtěl dostat na tuto pozici jenom kvůli tomu, aby z toho něco vytřískal! Všichni už delší dobu nadávají, že komunikace stojí z h…. tak když o tom víš a ne jenom Ty tak proč se víc nesnažíte tenhle problém řešit?? To, že je Kájíček( nebo jak se ten trouba jmenuje) arogantní hlupák neznamená, že přeci musíte jít v jeho šlépějích a pokud jde o cizí fóra tak ty Mě jsou šumák, protože mě zajímá naše fórum a naše problémy!!

watts1
Čtenář
watts1

to bigman: zkus strčit hlavu mezi futra a třikrát prásknout s dveřmi.
To je tak asi jediné co člověk můžeš napsat někomu jako seš ty. Jak si vůbec můžeš dovolit kritizovat něčí práci na tomto webu? I kdyby ta práce byla jakkoli špatná (jako, že si myslím, že není), tak je to snaha udělat něco pro komunitu.Tak sem na ten web nechoď, když ti nevoní jaké články se tu vydávají. To, že se u čtenářů zde počítá s alespoň s elementární inteligencí je přeci v pořádku. To, že tvá úroveň vnímání a porozumění čtenému textu je dost na hraně přece není problém autorů, ale pouze tvůj.

Pro začátek si zkus vygooglit rozdíl mezi informací a propagací….

Naopak Sstyx se snaží jako CC přinášet co je možné a místo nesmyslného stěžování by si ji měl spíše sklonit poklonu.

Někomu tvého ražení se pravděpodobně stejně nedá zavděčit ať už by psala články o čemkoli.

Věřím, že většina CC by pro komunitu dělal ráda víc, ale prostě nemá jak, protože ten program je prostě tak nastaven ze strany WG.

Btw: příště než se zase pustíš do kritiky, tak si ověř základní znalost, co je CC (ostatní ti to tady už snad dost jasně vysvětlili) a podobně.. ať ze sebe neděláš ještě většího hlupáka než ve skutečnosti jsi, protože takový to komentář podle mě nemůže napsat člověk co má všech pět pohromadě.

(reakce patří převážně k tvému úvodnímu komentáři)

Sstyx
Admin

Já chápu, že tě to irituje, ale to, že budu odpovídat na každý komentář kolem jednoho bugu to neurychlí. Napsala jsem to jednou a pak jsem to začala probírat s techniky a řeší se to. To máš lehké, není v povinnosti CC chodit na forum, takže nikdo z nás tam v podstatě nemusí. CC jsou namixovaní z YT/Twich lidí a pak jsou tam ještě blogeři. My se snažíme v naší sekci, jenže tam hráči nemají přístup. Nemůžu a nechci mluvit za ostatní CC, pouze za sebe. Snažím se o zlepšení toho, do čeho můžu zasahovat (momentálně pro nováčky a třeba něco pro veterány, to se uvidí), ale něco prostě je na delší trať a ač z jedné strany to chci vykřičet, nechci to udělat před tím, než to dokončím. Takže je lehké nás CC odsoudit, že nic neděláme, ale vše má prostě svůj čas. Já třeba to “svoje” prozradím cca koncem roku. Nemám pocit, že bych toho dělala pro komunitu málo, ale to momentálně nemůže nikdo posoudit až na pár výjimek, počkejte si na konec roku ohledně posudku. Pak klidně můžeme “sednout” a probrat strategii, co by naše komunita potřebovala dál a co budu schopná nějak udělat.

watts1
Čtenář
watts1

za mě je vůbec škoda slov na někoho jako bigman z tvé strany vůbec reagovat. Jak jsem psal výše, někomu tohoto ražení se stejně nezavděčíš. Naopak sleduju dění kolem hry už dlouho, stejně tak sleduji od začátku tento web a musím říct, že jak formát, tak obsah je na dané možnosti na dobré úrovni. Stejně, tak bych hodnotil i tebe jako CC ( mám zpětnou vazbu pouze odsud z webu, protože prodrat se na foru skrz 90% hráčů co brečí na všechny a na všechno je nad moje síly) … takže neplýtvej slovy na nějaké ospravedlnění – není jich třeba … za mě palec nahoru 😉

Bigman
Čtenář
Bigman

V čem máš problém kámo?? Ty jsi napsal svůj názor a Já taky, že jsi dement a sám jsi uznal, že se nechceš prohrabávat forem je jenom tvůj problém a proč by lidi nebrečeli když si zaplatí hru( pro tebe aby jsi pochopil..prémiový účet) a chtějí vědět proč hra nefunguje tak jak by měla?? Kam by se tedy měli asi podle tebe obrátit nežli na fórum kde by měli tedy aspoň dostat nějakou informaci, nebo že by psali tobě když jsi tedy tak strašně chytrý( všeználek) a ty by jsi jim mohl radit a popřípadě jim tedy i nahradit ušlé dny kdy hra nefunguje tak jak má i když si ji řádně zaplatil? Být tebou tak si nechám keci pro strýčka příhodu a nepletu se do čeho nemáš!!

watts1
Čtenář
watts1

No o úrovni intelektu každého z nás si asi může udělat obrázek každý sám:) Už jen oslovení kámo je značně vypovídající 🙂
A v tom co popisuješ je právě ten problém – na forum jsem se podíval asi třikrát a to co jsem se tam dočetl byla z 90% pouze neznalost těch “ubrečenců” co tam přispívali. (do těch 90% počítám i pouhé nadávání na WG bez nějakých konkrétních podnětů o důkazech ani nemluvě). V takovém marastu co je na foru najít smysluplnou kritiku a rozumný dotaz .. je opravdu téměř nadlidský úkol..
Zase jsme u toho… ty vůbec nevíš co CC program je… 🙂 a to už ti to tady jak pro blbce napsali asi tři lidi..:)

Já si také platím prémiový účet a pokud mám problém ( paradoxně jich nemám moc.. jako všichni “vy” na foru) .. tak napíšu na podporu, kde popíšu konkrétní problém dodám screen atd.. a čekám na odpověd.

Je třeba si uvědomit, že WG je pouze společnost, která tě má jako hráče naprosto na párku – ty máš pořád možnost tu hru nehrát.

Ano ve hře je spousta chyb, ale to je v takhle velké hře naprsoto pochopitelné… ale jen duševně nedospělý člověk nedokáže pochopit, že na foru to prostě nevyřeší..:)

Bigman
Čtenář
Bigman

Tak jsem rád, že jsi se přiznal k tomu, že jsi duševně nemocný a docela tě lituji, ale první co udělám když je problém s hrou je, že se podívám na fórum, jestli je ten problém jenom u Mě a nebo ho mají i ostatní a potom samozřejmě koukám na vyjádření někoho z řad CC což si myslím, že je naprosto normální. Nejsem jako Ty strýčku Všeználku, že hned píšu na podporu i když na tebe každý stejně kácí na té podpoře a proto taky hráči už v dnešní době raději volí fórum, ale ty jsi Všeználek a jistě jsi na to málem přišel sám. No a závěrem bych jenom dodal, že mě jsi opravdu tak nějak někde u zádele a ještě bych podotknul, že Tvá chytrost už na jednom webu byla a nějak tě tam nikdo moc nežral a nebo se pletu Všeználku?

watts1
Čtenář
watts1

🙂 no..překvapivě argumenty na úrovni + hafo urážek a oblíbené slovo všeználek:)
To, že po svých 50 tisících bitvách a výsledcích značně převyšujících průměr jsem schopný se postavit za své názory k fungování hry považuji za docela relevatní:) to, že to zní arogantně? ano .. to nejspíš ano.. ale rozhodně to nemá co dělat s tématem, které tu dnes řešíme 🙂
Ale viditelně se nemáme o čem bavit, když ani z X po lopatě napsaných komentářů nejsi schopen pochopit jádro problému a je jedno jestli ti to vysvětluje “všeználek” Vija nebo Styx:)
Prostě nikdo z těch lidí tady není kvůli tomu, aby řešil tvé problémy – ty mohou vyřešit pouze zaměstnanci WG a pokud vím, tak nikdo z nich není zde v diskusi přítomen:)

A přesně jak psal Vija – kopeš do špatného a na špatném místě… to je asi tak všechno co ti tady kdo vyčítá.. jen ty to nejsi schopen pochopit 🙂

Bigman
Čtenář
Bigman

Ty jsi byl vždycky mimo a asi to tak i zůstane, bohužel. Proč tady furt omýváš ty tvoje blbosti?? Měl jsem s tebou trochu trpělivosti, ale teď Všeználku mě to už nebaví tak se uklidni a utíkej radit na fórum jak to mají dělat a tam si jistě užiješ spousty zábavy a můžeš radit celý den, pokud tě tam někdo bude vůbec vnímat, protože ti hráči tam čekají na odpovědi a ne na blbé keci od Všeználka, chápeš?? Taky Ti přeji hezký zbytek večera a doufám, že se večer nebudeš probouzet s hrůzou, že nebudeš mít zítra komu vnucovat Všeználkovské řeči.

watts1
Čtenář
watts1

to je tak, když si ne úplně bystrý člověk myslí jak to všem nandal, přitom ze sebe akorát dělá troubu:)
I tobě hezký večer:)

Bigman
Čtenář
Bigman

Sstyx: 1.Pokud jsem si zaplatil PU, očekávám, že Mě hra budu fungovat na 100%, s tím snad souhlasíš.
2. Když hra řádně nefunguje tak se ptám proč a když všichni CC dělají mrtvého brouka tak je něco špatně ( nikde jsem nenašel jedninou odpověď od CC), s tím snad taky souhlasíš.
3. Jak už jsem Ti psal, nechci Tě osočovat, že nic neděláš, ale sama píšeš, že to nemůžu vědět( jen pár lidí to ví jak jsi psala), tudíž si myslím, že tedy neříkám žádnou nepravdu.
4. Rád si počkám na konec roku a docela budu žít v napětí co nás čeká a potom klidně můžeme pokecat o tom co se zlepšilo.

Sstyx
Admin

Kluci nehádejte se. Každý má právo na svůj pohled na věc….
1. Samozřejmě. Případně očekávám rychlou nápravu situace či bonus za ne plně funkční produkt. O tom žádná.
2. To jsi ani nemohl, protože jsem jediná, která na forum přispívá stran rad a porad. Myslím, že tam Kája psal ohledně rady.
3. Svým způsobem ne, ale nelze soudit z krátkodobého hlediska. V tomto prostě žádám o kompromis. Psala jsem to již několikrát, že na něčem dělám a doufám, že to bude přispění k dobru. V programu jsem krátce (od dubna letošního roku). Stále se učím a stále objevuju co můžu a co ne. A jak píše Vija, opravdu to dělám ve svém volném čase, neberu plat ani reálný, ani herní. Mám jen ty tanky na recenze. Jelikož netočím, tak nemám ani jiné “vedlejší” příjmy. Prostě jsem se loni o Halloween akci rozhodla, že si naše komunita zaslouží nějaké zlepšení a snad k tomu můžu nějak přispět…
4. Děkuju:) Budu za to ráda.
Ono z jedné strany se hodně děsím co mi na to komunita poví, ale to budu řešit až to příjde.

Bigman
Čtenář
Bigman

Sstyx: Změny Mě nějak nevadí a ba naopak jsem si říkal, že by nebylo naškodu kdyby každá mapa měla více variant, aby hráči nejezdili na určitá místa jako ovce, ale poslední dobou je to jedno, protože hraje tolik nových hráčů, kteří se rozjedou nelogicky úplně jinam nežli by měli a o zábavu je postaráno. Tudíž jak jsem psal, změny mě nevadí, ale vytáčí mě když si něco zaplatím a nefunguje to tak jak by mělo a to je to co se poslední dobou stává docela často a s tím by se mělo něco dělat.Samozřejmě teď nemyslím CC, ale WG( pro Všeználka), nicméně si myslím, že CC má přeci blíže ke Kajíčkovi( ten zase má větší možnosti), nežli obyčejní hráči a proto si myslím, že vy jste ti co by mu to měli hlavně opakovat, ale jestli se s Vámi baví tak často jako s hráči na fórum tak se asi nikdy nic nezlepší.

Tiger II.
Čtenář
Tiger II.

Prosim ta na akej planete zijes. Co tu funguje na 100 percent. Treba byt trochu empaticky, zato ze mas PU nie si boh. Problemy su a budu,bez nich, by zivot bol strasne nudny. Ty robis vsetko vzdy na 100 percent, asi nie ….:)

Sstyx
Admin

Btv, jsem jediná z CZ/SK sekce, co píše na forum, tedy kromě Kravaťáka, který tam dává jen videa. Zahraničí je na tom obdobně či hůře….

VijaCZ
Admin

Nevím jestli si si vědomý toho že komunitní kontributor maká zadarmo? Že z toho v podstatě nic nemá? Že to co dělá není její povinnost, že to dělá dobrovolně a ve svým volným čase? CC kteří streamují nebo vydávají videa mají alespoň pár peněz za reklamy, za subscribery, donate a podobně. Sstyx nemá ani to, protože její činnost je jinde. Pouvažuj nad tím prosím než se do někoho opřeš.

Tiger II.
Čtenář
Tiger II.

Presne tak to je. 🙂

Tyrol
Čtenář
Tyrol

Hned po propojeni a vyzvednuti “balicku” jsem odstranil kartu a prime ucet se da zrusit i k datu vyprseni trialu, ktetej je btw. tyden nikoli mesic…

Karlus2
Čtenář
Karlus2

Ví někdo aspoň co se má v těch misích plnit,když nejdou ve hře otevřít?

Bigman
Čtenář
Bigman

Copak kampane funguji ale co se tyce nacitani misi tak hruza des. Mozna jsem se spatne vyjadril, mel jsem na mysli nacitani misi a pak mel byt ten dalsi dotaz jestli tedy funguji spravne ty bonusy atd. Ja osobne bych tedy rekl, ze ne.

VijaCZ
Admin

Máš jednou denně odehrát bitvu a být v top 10 na XP a po deseti splnění – tedy deseti dnech – odehrát ještě jednu bitvu aby ti Curchill III přistál v garáži. ValentineII nebo náhradu v kreditech dostaneš hned. Ta bláznivá fialovostrakatěhranatá “kamufláž” nevím – někde sem četl že tam vůbec není, ale to je fakt info bez záruky.

SkyMaro
Čtenář
SkyMaro

You are not an Amazon Prime member.
Ked mi to pise, je to v poriadku..bonusy s Prime som dostal.

Defra
Čtenář
Defra

Dobrý den, uplatnil jsem si Twitch Prime. Zadal jsem kartu a vše potřebné, vyzvedl si v garáži odměnu. Potom se podívám na účet a mám tam -7,99GBP (240Kč)…. Nevíte co s tím ?

Defra
Čtenář
Defra

Na Amazonu se mě ptali, jestli chci opravdu zrušit Prime a ikdyž jsem si nic nekupoval za těch 240Kč tak tam bylo jestli chci udělat refund, zaškrtl jsem že ano. Nic nepřišlo… Už jsem radši odstanil kartu, protože se bojím abych nepřišel o další peníze. Může to být tím ?

Lord_of_lemra_CZ
Admin

Do týdne, nebo dvou ti refund na sto pro přijde (vlastní zkušenost) 😉

Defra
Čtenář
Defra

Ikdyž jsem odstranil kartu?

Lord_of_lemra_CZ
Admin

Jasně, prachy ti přijdou na stejné místo, akorát si vezmou nějaké poplatky za převod, což je cca 10 kč

Defra
Čtenář
Defra

Dobře, děkuji.

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Propojeno 3 dny, dostal jsem úplný hovno. Co dál?

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

No nic, zrušeno dle návodu, i tak jsem dostal úplný hovno.