Možná jste z různých informačních kanálů zachytili, že v RU a NA regionu zavedli mise na podporu eventu Steel Hunter poté, co jste dohráli 25 rank. Někteří hráči nesli s nelibostí, že u nás nic takového není. Ono ale je – jen o tom jaksi nejsou zveřejněné informace. Takže dnes jako zdroj použijeme přímo herního klienta.

Zároveň i na EU serveru začala herní podpora reagovat na hlášení ilegal teamingu a jako důkaz k prověření stačí výsledková listina nebo screeny ze hry s herními nicky podvádějících hráčů. Výše a reálnost trestů je ovšem samozřejmě utajená…

A teď už k těm misím. V platnosti zůstávají mise na kredity a lístky na “psí známky” Navíc pokud už máte dohraný 25 rank, můžete se těšit na tyto mise a odměny :

Velký přínos

Vyhrajte bitvu při solo hraní režimu Ocelový lovec

Jednou denně

odměna 75.000 kreditů, 5.000 xp, osobní záloha +100% ke zkušenostem na 1 hodinu a osobní záloha +300% ke zkušenostem posádky na 1 hodinu

Zásadní přínos

Buďte mezi 10 nejlepšími při solo hraní režimu Ocelový lovec

Třikrát denně

odměna 20.000 kreditů, 2.500 xp, osobní záloha +100% ke zkušenostem na 1 hodinu a osobní záloha +300% ke zkušenostem posádky na 1 hodinu

Velký týmový přínos

Vyhrajte bitvu při hraní v četě v režimu Ocelový lovec

Jednou denně

odměna 75.000 kreditů, 5.000 xp, osobní záloha +100% ke zkušenostem na 1 hodinu a osobní záloha +300% ke zkušenostem posádky na 1 hodinu

Zásadní týmový přínos

Buďte mezi třemi nejlepšími četami při solo hraní v četě v režimu Ocelový lovec

Třikrát denně

odměna 20.000 kreditů, 2.500 xp, osobní záloha +100% ke zkušenostem na 1 hodinu a osobní záloha +300% ke zkušenostem posádky na 1 hodinu


Lovu zdar.
Za zpracování děkuji Vijovi.

16
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Mediamutant
Čtenář
Mediamutant

Co to je ten ilegal teaming? To se jako nějaké týmy domluví na výsledku bitvy?

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Domluva hráčů v týmu, skrz odpočet se připojí do bitvy a pak kooperují.

Uncle
Čtenář
Uncle

Přesně jak píše Hollohlaway, třeba včera večer z cca 6-7 her v solo režimu jsem se s tím setkal 2x, spolupracovali spolu dva hráči ze stejného klanu, reportoval jsem to na WG.
Není vyloučeno, že by to mohlo byt i v dalších hrách co jsem odehrál ale tam to na mně nemělo přímý dopad, takže jsem to ani neřešil.

Bari82_CZ
Čtenář
Bari82_CZ

Já to nechápu, tohle prostě dělá WG schválně nebo jsou tak tupí. A přitom by stačilo, aby nastavili pravidlo, že v sólo režimu nebudou 2 hráči ze stejného klanu. Jsem zvědav, jak dlouho jim tu neschopnost budeme tolerovat.

Rovano
Čtenář
Rovano

Na todle ti řeknu, že už jsem splnil 25. úroveň za 2 dny o víkendu.
Včera jsem to zapl na jednu bitvu, jestli budou ňáký další odměny.
Hraju, už je nás jen 9. Vidím tank, povědomej nick. Víc tam nevidíš. Šup mu. A ještě!
Potom už bola jedna kostička pro přežití a 3 tanky. Jedu na tu kostičku a potkám tank s 485HP, co si jel pro padák. Bác ho! Potom jsem ten tank s povědomým nickem potkal ve finále 1v1, kdy už nikdo jiný nezbýval. Zprvu jsem vyhrával, ale pak mě trefil dvouma náletama a byl jsem v háji.
Po bitvě koukám, že to byl kolega z klanu, kterýho moc neznám od vidění.
Stejně tak jsem napráskal hráči ze zálohy našeho klanu. Proč? Protože jsem ho v životě nestřetl a poněvadž hrál v četě. Já už jsem nikoho naživu neměl.

Takže jak to vidíš? Kolik hráčů myslíš, že mě reportovalo, když vidělo na prvních dvou místech tabulky hráče ze stejného klanu?

Uncle
Čtenář
Uncle

Rovano, vidím, že to potřebuješ upřesnit. Bylo evidentní, že po mně šli oba a po sobe vůbec nestříleli, stejně tak jsem je před tím viděl spolu na radaru, než si oni pro mně přijeli. Tj. tam kde jsem to věděl že jde o teaming, tam jsem to reportoval. U her, ve kterých jsem na sobě teaming nepocítil, jsem reporty neřešil.
To co popisuješ by krasně řešil záznam hry, jenže WG to pro SH nemá, proto se může stát, že report dostanete aniž by se o teaming jednalo.

Rovano
Čtenář
Rovano

Jn..takových jsem potkal spoustu a ani nebyli z jednoho klanu.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

V zásade je to odpočet klanu kde 10 hráči sa dohadujú cez TS a naraz dohodnu a spustia hru a potom ich to dá do hry povedzme 5 a hrajú spolu a ty ako samostatný hráč nemáš najmenšiu šancu.To je v zásade jednoducho vysvetlené.

Glock17
Čtenář
Glock17

Tyhle mise mi včera naskočily do garáže v 21:00.

12Stig12
Čtenář
12Stig12

taky se mi objevily v seznamu misí až včera, i když úroveň 25 mám od minulého pátku, asi dochází lidi co to ještě hrají, tak se snaží hráče nalákat z5

Jirka
Čtenář
Jirka

Nechapu proč tu píšete toto ( Výše a reálnost trestů je ovšem samozřejmě utajená… ) když stejně klany co to měli první den hotove, napriklad CSA,5CSAMD, a takovy ostatní. A nikdo je nepotrestá ani WG ani nikdo jiný. A WG maximalne potresta hrače co nejsou v klanu nebo horší klany ale topové klany nikdo nepotrestá. Tak at se jde WG bodnout, protože kdyby potrestaly lepší klany tak by to bylo něco od nich ale neudělají to, jsou jen zasedlý na horší klany a hráče. Už vidím jak WG potrestá konvalinu11 kontributora a velitele klanu, už vidím jak mu dají nějake potrestání. Už jenou měl problém ohledne zakazanýho aimbotu a ted jeho slavný odpočty , a zase by z toho vyklouzl, přeci WG nemuze potrestat svého člověka

VijaCZ
Člen

Mě se dostal do rukou screen kde je vidět ilegal teaming v 5CSMD. Napsal sem ticket na herní podporu a screen k němu přiložil. Doporučuju udělat to samé.

Ttt
Čtenář
Ttt

To je tak vymyslia event, ktory by bol uz aj rok do zadu slaby, nedomyslia pravidla a potom hura s tym vonku. Hraci od prveho dna to zacnu zneuzivat, tito na to cumia jak blbi ze co teraz,, tak aspon cez screeny posielajte a odhalujte sami,, a este to dokoncia utajenim trestov. Amaterizmus toto, a este to hraj ,, lebo misie ,, spravili.Len tak trosku s oneskorenim …

unknow
Čtenář
unknow

🙂 tak môžeš rovno zmazať ten screen čo sa týka cz/sk podpory toto tam dávať je strata času. Mám stým veľa skúsenosti môžem potom hodiť sem pár ich d— odpovede. Aj keby si dal xyz screenov ,replay do bodky popísal situáciu tak odpoveď zo šablon a cau a nič sa nedeje to je tak , keď na určitých stoličkách sedia ľudia čo sú bud neschopný, alebo majú v…. či sú to skorumpované …… ako na SK 🙂 Mám s tým veľa skúsenosti proste môžeš mať pravdu aj podla zákonov, pravidiel , normálnych ľudí ale proste ,keď sedia na tých miestach kde je právomoc špiny tak sa nič neudeje.

Rovano
Čtenář
Rovano

Vidím to úplně jinak. WG tímhle testuje spoustu věcí. Vidím je tam a těším se, až se to dostane v pozměněné podobě do hry.
Hrát OCEL mě bavilo. Až na 2 kritické okamžiky(11lvl a 18-20).
MM omezení proti klanům… nevím, zajímalo by mě, co v tom je, když to snad všude krom EU změnili.

wlkouš
Čtenář
wlkouš

V mobilu ve WoT Assistantovi mi ta novinka normálně vyskočila.