Během čtvrtého společného testu aktualizace 1.6.1 máte šanci vyzkoušet si novou funkci ve hře – možnost nákupu tanků za bony. Jedná se pouze o test, proto moc nehleďte na vozidla, která jsou v něm dostupná. 

Kromě toho bude 1. října spuštěna funkce zabudovaná do obchodu – Trade-in, tj. populární výměna prémiových tanků. K dispozici bude vyhrazená stránka se seznamem všech vozidel, která lze v rámci programu zakoupit.

Hráči také ihned po vybrání uvidí, jak klesá cena za požadovaný tank tím, že si k tomu vyberou i vozidlo, které za něj chtějí vrátit.

Chystáme se dát do prodeje vozidla, která momentálně nejsou k dispozici v prémiovém obchodě, ale jsou ve hře. Jsou to odměnové tanky a tanky odstraněné z technologických stromů, které již vlastní různí hráči.

V současné době sestavujeme seznam vozidel, která budou k dispozici za bony. Můžeme s jistotou říci, že se bude jednat o tanky na různých úrovní.

Každé vozidlo vyhodnotíme zvlášť a stanovíme přiměřenou cenu v závislosti na jeho jedinečnosti. Výsledkem bude, že vozidlo X. tieru může stát méně, než tank VIII. tieru. Existuje také šance, že některá velmi vzácná sběratelská vozidla budou v budoucnu také k dispozici v tomto obchodě.

54
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Standa
Čtenář
Standa

by mě zajimalo jaký všechny desítky budou za BONY 🙂

Ttt
Čtenář
Ttt

Vsetky… len s rozdielnou cenou… a konecne uz clovek nebude musiet jazdit kampan… ak nebude mat cas tak si to kupi za bony…

Kryket
Čtenář
Kryket

Koukl jsem se na Polaky a dal si to do překladače. Tohle to je ctrl+c a ctrl+v. Nevím, ale chtělo by to více se snažit. Tohle umím taky.

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Pro hru to znamená jediné, hurá jezdit X, abych měl bony na nákup. A jezdit X to už stojí něco kreditů. Tušíte jak to dopadne? Na druhou stranu proč ne, jen jsem zvědav na SU-76I. Ale to tam nebude. 🙂

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

I když SU-76I už dnes také není to co bývalo, tanků co jej prostřelí je ve hře dost a dost.

Le3ky
Čtenář
Le3ky

mam ho a je nanic asi tak 4 roky som s nim uz nehral

Rovano
Čtenář
Rovano

Mně se s ním hraje dobře, i když jej mám nově s 85% posádkou 😀 Zabiják.

Dedek
Čtenář
Dedek

Snad tam nedají tanky z osobních misí

Neferian
Čtenář
Neferian

To podle mě ne. V Minsku někdy dělají podivná rozhodnutí které špatně chápeme ale tímto by zabili celý tzv. Osobní mise. Takže můžeme doufat

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Tanky z osobních misí ne, ale ty z CW ano, ty budou. Ne hned všechny, nejprve ty “slabší” a pak se uvidí. Bude tam ale nejedno překvapení, osobně se těším na jednu osmičku, co dříve byla desítkou.

Neferian
Čtenář
Neferian

Bertiboom už mě pár hodin hlodá hlavou kterou osmičku dříve desítku myslíš. Z hlavy mě napadá pouze FV4202 co byla desítkou a zůstala na osmičce. A u FV si nejsem jist zda je na co se těšit 🙂

Le3ky
Čtenář
Le3ky

fv snad nie

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Můj tip SU 122-54, milí zlatí 😜

Tomfox
Čtenář
Tomfox

Bert jasně myslí Wafli ;-p, že jo Berte?

過敏的
Čtenář
過敏的

Podle Mě krok špatným směrem. Hráči, kteří věnovali spousty času, aby si vyjezdili tank, který jen tak někdo nevlastnil budou asi hodně zklamaný, nicméně druhým bodem bude následovat asi bony za peníze, protože WG pro prachy udělá cokoliv.

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Nemyslím si, dnes je vše o čase, to je nejdražší věc na světě. Udržet hráče u hry nelze věčně, takže něco, co hráče donutí ve hře utrácet, a tím dále financovat vývoj hry je dobré. V dnešní době se musíte smířit s tím, že čas jsou peníze. Někdo si tanky vyjezdí zdarma a někdo si je koupí. Nespravedlivé?! Kdepak naprosto spravedlivý koncept, který dává hráčům na výběr.

Vortho
Čtenář
Vortho

Jelikož plno hráčů vydrží u jedný hry tak rok, tvořit hodně exkluzivního contentu taky není úplně ta správná cesta. Nápad sám o sobě to není špatnej, jde jenom o to, kolik budou dávat bonů do oběhu a hlavně za co.

RRR
Čtenář
RRR

no… kampaním stejně vládou pořád stejný klany a nikdo jinej skoro nemá možnost si něco vyjezdit, takže tohle je alespon alternativa, ohledně bonu z peníze, souhlasím… wg jde prostě do pr**** … a už se blíží rok 2020, takže se dřív nebo později bude uplatňovat pravidlo 10-ti let 😀 není moc her, který v hratelnym stavu vydržely 10+ let až na vyjímky… a wotko to čeká taky 🙂

Spratekk the Great
Čtenář
Spratekk the Great

Bony za peníze nedaj. Rozhodně ne příštích několik let. Ztratilo by to smysl. Ano, jsou na prachy, ale tohle si myslim, že neprojde. Rozhodně ne příští 3-4 roky třeba. Doufejme

Spratekk the Great
Čtenář
Spratekk the Great

Krok dopředu. Klany seděj na prameni a držej si to, prodávaj místa atd… Proč by měli mít oni tanky za odměnu jako jediný, když jsou některý stejně nesmyslně OP? 907 jako příklad jeden za všechny. A Uni cum hráčům je jedno že si horší hráči našetřej bony na jeden tank z odměn za 5 let přece… A že to je nespravedlivý? V čem? Je to jako maraton. Můžeš si tank koupit, nebo ho mít zadarmo. To je stejný tady. Z kampaně si vyjede klan tank zadarmo. Zbytek si ho musí koupit. Za bony. Ne úplně snadno získatelný. Podle mě tohle je balanc endgame složky hry, kterej je adekvátní a spravedlivej. Každej tank ve hře ať je pro každýho hráče ve hře, ale za určitou cenu. Sám taky nebudu mít na všechno co bude v obchodě. Takže to asi taky nebude takovej roh hojnosti pro každýho…

OmegaLUL
Čtenář
OmegaLUL

Klany sedí na prameni…….jako sorry ale být dobrý hráč znamená sedět na prameni?
Špatní hráči si nezaslouží takové tanky a odměny.
Místo breku by je nedostupnost měla motivovat k tomu nestát za úplnou píču a naučit se hru hrát…

Nepřijde mi to fér zpřístupnit tanky z kampaní za bony…… pokud máš skill….vyjezdi si to v klanu který na to má a pokud ne tak jim zaplať aby tě vzali a dostaneš tank…….pokud na to někdo nemá je to jeho problém..

Vortho
Čtenář
Vortho

Kdyby Obj 907 a spol. měli jenom dobrý hráči, fakt si ho vyjezdili… tak člověk asi nic neřekne. Jenže sám víš, že to tak není, takže nějaký tanky jenom za CW jsou už jenom obyčejnej přežitek.

Aspoň mně teda přijde daleko víc v pořádku zaplatit za něj herní měnou WGčku než komusi, kdo šéfuje nějakýmu klanu… za reálný prachy. Absolutně nechápu, proč by se na tom měl někdo třetí pakovat.

Spratekk the Great
Čtenář
Spratekk the Great

Klany sedí na prameni právě i díky tomu, že si místa prodávaj a kšeftuje se s tim. Mě motivuje vyjezdit si je, ale ne v tom modelu, jakej WG má. Odmítám 14 dnů otročit u WoTka po nocích, když vstávám v 5 ráno a mám pak jít do práce. To si může dovolit někdo, kdo nemá povinnosti, nebo zodpovědnost.

Tahle varianta naopak dává možnost rozdělit zisk zadarmo a zisk za měnu, která je pořád svym způsobem vzácná. To je stejný, jako kdybych řekl, že Type 59 měli mít jenom ti, co si ho koupili kdysi a dneska nemaj nárok. A to jako proč? Mě vůbec nevadí, že ho má někdo dobrej ani špatnej. Proč by nemohl proboha. Někdo ho měl akorát levnějc a někdo dráž. T34… někdo jí dostal, někdo musel koupit. Stejnej případ. A dávat OP tanky jenom uni cum? To ti přijde logický? Že dáváš silnejm hráčům něco, co jinak ve hře nejde sehnat? Jako za co? Za ponocování? Naopak znova řikám, že slabej hráč s tim tankem stejně zahraje slabou bitvu. Takže to pořád pro nikoho nic nemění. Být dobrý hráč znamená, že si tank vyjedeš úplně zadarmo. To je celý. A tak by to mělo bejt. Protože mezi dobrý hráče se dostane tak maximálně pár novejch dobrejch hráčů a nic se nezmění a toho si WG musí bejt vědomo. Proto dělá to, že tenhle nesmysl samo pohřbí. Nejsem z těch co si stěžujou na WoTko ani po x letech, ale tohle je jedna z bolestí hry. Dělat OP eng game pro elitu je nesmysl.

Jumpman38
Čtenář
Jumpman38

Jenom bych doplnil, že ti unicum hráči potom brečí, že jim wg jejich op hračku nerfne, protože má moc dobré staty.
Osobně si myslím, že normálně uvažující hráč je spíš potěšen, když za něco, co on si dokázal vyjezdit zadarmo musí někdo horší zaplatit…

Spratekk the Great
Čtenář
Spratekk the Great

Proč ne. Jsem ochotnej bony za tanky utratit, když prostě nemám možnost (z lidskýho hlediska) si tanky vyjezdit, ikdyž bych o to třeba měl zájem. Tak si zaplatim bonama, který si můžu vyjezdit, ale času to zabere taky kopu. Ale zase na druhou stranu takhle. Kdybych ty tanky neměl, tak se taky neposeru

Jumpman38
Čtenář
Jumpman38

Tak každopádně 😀
Já spíš nechápu tu hysterii co panuje kolem prodeje odměnovejch tanků. Ikdyby to mělo být za peníze, mě nepřijde úplně fair když skvělí hráči ještě dostanou op stroj a brečí že by to mohli dostat i loseři ikdyby za to měli zaplatit

jukl
Čtenář
jukl

Ty tanky ale JSOU a MAJÍ BÝT odměna za to, že někdo hraje klanovou metu. Hra by měla jakože končit tím, že si doexpím všechny trochu meta desítky a dávám od toho ruce pryč? Každým takovým krokem a tankem WG udržuje u hry poměrně dost lidí, kteří prostě klanovky jezdí a baví je – a upřímně, ve hře je překvapivě dost hráčů, které public v podstatě vůbec nebere a jediný důvod proč jsou u Wotka je právě a pouze klanová aktivita, se kterou WG paradoxně trochu zametá, resp. tam jsou mezery a prostor pro zlepšení.

Ano, pár tanků si z kampaně vyjedou lidi, kteří to mají ´koupené´ a ano, jsou to silné meta tanky (konkrétně ty dva) a překvapivě ta cena není nějak velká. Kdo ten tank chce, tak při troše snahy si na něj sáhne. Určitě je jednodušší získat Chiefa, než si vyjet 279.

A ty tanky jsou sice velmi mocné, ale ani 907 ani Chief nejsou idiot-proof mašiny.

Mr_Reeki
Čtenář
Mr_Reeki

To o čem píšeš, tak plně souhlasím a dodávám, že typicky unicum uplakanec je martyvole z jeho, názorů by člověk někdy blil.

Maskovaný
Čtenář
Maskovaný

Dúfam že tam budú dobré tanky, zatiaľ ten zoznam vypadá dosť chabo…

SLS_23
Čtenář
SLS_23

Abych to vyzkoušel, tak by mi nesměli vymazat na CT všech 20K bonů.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Kecáš. Každý jich tam má 50.000.

SLS_23
Čtenář
SLS_23

Nemám tam ani jeden, až se dostanu dom, tak to vyscreenuju.

SLS_23
Čtenář
SLS_23
Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Hmm, já mám normálně kolem 15.000 bonů, ale na test mi naskočilo 50.000. https://i.postimg.cc/mrB4b9GG/shot-021.jpg (koupil jsem M60 za 15.000 na zkoušku)

PS: Možná bys to měl hlásit na hlavním fóru jako chybu.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Verím zek tomu príde aj to zesabony budú dať kúpiť za reálne peniaze a to potom WG chválim v plnej miere pretože ja som to dávno povedal tanky ako 907 a podobne OP stroje ak ich majú mať len hráči z klanov tak potom nech snimi môžu hrať len klanove veci a nie public random alebo potom nech kazdya možnosť si ten tank kúpiť a potom nech snimi hra čo chce.Takze ak budú bony za reálne peniaze tak je to super krok od WG po dlhej dobe jeden správny.

watts1
Čtenář
watts1

ty si ňouma viď?:) když ten tank bude pouze za bony a bony nebudou za reálné peníze, tak to přece furt znamená, že ten tank může mít každý? jen musíš být schopen si ty bony vyjezdit – tohle mi příjde jako uplně fajn koncept:) Akorát ty tomu zase nerozumíš;).. btw: bohužel jsem svoje bony už rozfofroval a na nějaký tank bych musel šetřit minimálně rok 😀 ale to nic nemění na tom, že koncept je v mích očích správný! Klanové věci né každého baví, né každý na ně má čas, takhle dostaneš možnost si při obyčejném hraní na randomu vydělat na “klanový” tank – proč né.. nikomu to neublíží a někomu se to hodí..:) + WG dostane lidi na vyšší tiery (to znamená větši potřebu PU a pod
a bony dostanou zase trochu nový rozměr..:) Za mě dobrý marketingový tah, který nebude mít negativní dopad na hru – proč né..:)

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Pozres do zrkadla a uvidíš noumu.Prave preto aby niekto nemusel čakať rok kým najazdí bony majú byť v prémiovom obchode a kto na to má si ich kúpi a následne kúpi tank hráč je spokojný WG zarobilo a všetci budú spokojný.Ale s tebou sa nie je o čom baviť.

watts1
Čtenář
watts1

jak se dalo čekat, Ferda zase nic nepochopil..:)

jukl
Čtenář
jukl

Každý má možnost si tyto tanky vyjet, je to koneckonců snad ještě snažší, než si vyjet 260/279 a imho je to tak srovnatelné s AE (kterýžto tank je nedosažitelný pro lidi, kteří prostě nemají čas). Chceš jako trestat lidi za to, že hrají klanové aktivity, protože ty konkrétně to neděláš?

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Ja hrám klanove aktivity ale hovorím žena hra mat pre každého rovnaké možnosti to je celé.

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Velitelem klanu sice jsi, ale za klan jsi neodehrál ani bitvu. 🙂

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Nie som veliteľ klanu a už pekne dlho niesom v klane nakoľko hru hrávam len minimálne.Takze asi toľko môžem k tebe povedať.

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Ale na RU serveri na EU hrávam málokedy skoro vôbec.

watts1
Čtenář
watts1

😀 😀

Dogsoldierekk
Čtenář
Dogsoldierekk

Bože ty jsi ale vylízaný, typické rajče…

Merlin40
Čtenář
Merlin40

Nechápu kde spatřuješ ten trest?
Za klanovou aktivitu jsi dostal tank ZADARMO. Jiný kdo nemá na klanové aktivity čas si ten tank ZAPLATÍ. A je jedno jestli je to měnou, kterou získal za jiné aktivity (a trvalo mu to třeba rok nebo dva než na to našetřil, na rozdíl od Tebe který si ho měl za pár týdnů), nebo měnou z tátovo kreditky. Z hllediska WG je výhodnější varianta B, takže se jí určitě dočkáme i když to myslím/doufám nebude hned.
Chápeš ten rozdíl, nebo mám přihodit ještě nějaké grafy?
Pokud sis ten tank koupil u nějakého klanu za hotové peníze, tak chápu že to bereš jako zmařenou investici. Případně, pokud jsi natolik dobrý a v natolik dobrém klanu, že si můžeš dovolit tanky prodávat, tak to bereš jako ztrátu zisku a pak chápu ty slzičky.

Tomfox
Čtenář
Tomfox

Jestli se jim ten obchod povede rozjet do vánoc, tak bony půjdou koupit za prachy. Nejprve budou padat z krabičkaes, no a potom normálně za rýl many. Takže příští rok. Chcete se někdo vsadit :-)?

Lojzo
Čtenář
Lojzo

Je dosť možné že to bude tak ako píšeš že budú bony v krabičkách. Ťahákom bude ten prémiový tank čo má dve delá.

Guderian
Čtenář
Guderian

Dobre som pochopil, podľa druhu vozidiel, že budu dostupné odmenove tanky z kampani, klanových atd. To znamená bonus pre posadky ,ale žiaden na kredit. Ja beriem iba prachy, posádky si primárne neškolím:)

Ale ako dašia možnosť , WG ešte tie bony dať za prachy a mate ďalšiu dojnicu.:D

Krabat
Čtenář
Krabat

Bony už za real peníze jsou. Koupíš prem. účet a denně vyjezdíš 25 bonů. Tento koncept zachovají dlouho. Jediné co udělají je, že zvednou počet bonů na den. Hráče to přinutí sednout každý den ke hře na hodinu a ještě za to WGčku zaplatí. Ten koncept je dokonalý.

Guderian
Čtenář
Guderian

Mna nedostanu,PU beriem raz za čas,bony nie su pre mna zaujímave. tuzex už u mna skončil :D:D:D
Ale, ano je to ďalšia cesta ako udržať ľudi v hre a niečo aj zarobiť. Naviac to hráčov iba poteší,kto
ťaží bony v hre. Ja im doprajem.:)

Merlin40
Čtenář
Merlin40

Ale dostanou. Ještě nevíme jak, ale dostanou 🙂