VijaCZ vyzpovídal komunitního manažera Kayi4ka

27

Velmi zajímavý rozhovor, nevyhýbali se ani kontroverzním tématům.

27
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Brainless
Čtenář
Brainless

Smazano, komedie.

Brainless
Čtenář
Brainless

Komentar smazan, nema to smysl ani komentovat.

Chen
Čtenář
Chen

Milyho kájíka bych tipl na bukvu.

Vortho
Čtenář
Vortho

Má, nebo aspoň měl, sexy holku. 😀

Chen
Čtenář
Chen

Tak Karel mluvil docela dobře. Tak jediný negativní pocit mám s tím, že mu nevěřím jeho upřímnost.

Vortho
Čtenář
Vortho

Jediný, v čem nebyla moc cítit upřímnost, byla ta poslední K11 část. Nutno podotknout úplně zbytečná část, která celou kvalitu rozhovoru podstatně srazila dolů. Ze strany Viji to už někdy působilo opravdu jak nemoc, navíc kombinovaná se snahou působit nad věcí. Kája na to zareagoval, jak nejlíp mohl.

VijaCZ
Člen

Pro mě je přítomnost opakovaně usvědčenýho cheatera, podvodníka a lháře v programu komunitních kontributorů docela hodně důležitá věc která se mi hodně nelíbí. Vystavovat cheatera jako vzor ostatním hráčům je pro mě prostě nepřijatelný.

Vortho
Čtenář
Vortho

To pro mě taky ne. Nicméně když už obtěžuju sebe ve svým volným čase a někoho dalšího, oběma nám vezmu 2 hodiny… tak to přece takhle zbytečně nepotopím a neznehodnotím něčím, u čeho vím, že to stejně nikam nepovede. Nesmysl.

VijaCZ
Čtenář
VijaCZ

Kdybych o problému přestal mluvit tak bych udělal přesně to co si fanoušci cheatování přejí.

Vortho
Čtenář
Vortho

Aha, takže jsi další, co si naivně myslí, že tu stranu cheaterů zajímá, jestli se o tom mluví, nebo ne, popř. že je to nějak trápí… Tak to tě teď vyvedu z omylu – maj to úplně u oněch míst. Když jim je obvykle jedno, že jsou nějaký pravidla a že nikdy nevěděj, jestli a kdy jim přilítne banán, tak nějakej Vija s neustálým kecáním o cheaterech je už vůbec nebude zajímat. Znám to i z jinejch her z pozice kladiva těhle lidí. Ty lidi ani dost často nesere, že je sejmeš. Hrajou si svou vlastní hru, max. mizivý % se ve hře někomu vysměje, když ho semele.

Ani tím nezpůsobíš, že by se WG o cheaty začal víc zajímat. Tak či tak je musej držet v nějaký rovině. Říkám držet v rovině a ne se jich komplet zbavit, protože je to nemožný. Hlavně z technickejch důvodů. Jakejkoliv vývojář je vždy o krok pozadu oproti tvůrci cheatů. To je daný.

Museli by jedině udělat tak robustní anti-cheat systém, kterej by to sice cheaterům rapidně ztížil, ale zároveň by nechutně obtěžoval ostatní hráče. Pak by tu byly zase brečíky o tom, jak ti to skenuje počítač, bere prostředky, nutí tě to třeba dělat další akce navíc a že si při hraní připadáš jak kriminálník.

Vortho
Čtenář
Vortho

Imo si to měl prostě pojmout jako čistej rozhovor s komunitním manažerem – zjistit nějaký inside informace z vývoje, probrat s ním jeho práci… a ne to využívat k dalšímu vyrejpávání do něčeho, co nemá absolutně smysl. Fakt nechápu, proč je pro tebe tak těžký pochopit, že nemusíš pořád otravovat nějakým bojem proti k11, když je pro nás navždy odepsanej. Myslím, že i samotnej pan kytička to chápe, vzhledem k tomu, že nepřekračuje hranice svýho YT kanálu.

Vědomě (a neříkej, že ti to nedošlo) si Karla postavila do pozice, kdy ze sebe buď udělá aspoň debila nebo bezpáteřního mrzáka anebo arogantní prase. Ale proč si nevynutit příležitost, aby si komunita mohla do Kájíčka zase kopnout, že ano… vždyť nás to tady všechny baví, tvl.

pedro
Čtenář
pedro

Dle vizáže a oblečení máš pravdu,blb první třídy

watts1
Čtenář
watts1

😀 každý kdo soudí inteligenci podle vizáže a oblečení bude sám jistě prudce inteligentní 🙂 (jelikož o tvé inteligenci značně pochybuju, tak dodám, že se jednalo o sarkasmus, protože je dost pravděpodobné, že by si to nepochopil)

3aci
Čtenář
3aci

Ahoj libi se mi moderator ma nad vsim klidny pristup. Toho klucinu neznam ale zajmalo by me kolik cheatu Vas prekvapilo a co jste treba odhalili popripade jestli je neco co vas prekvapilo.
Jsem nazoru ze mody by meli zrusit komplet

michal
Čtenář
michal

Kayi4ka to je dobrý čurák

Chen
Čtenář
Chen

Ultra

Ambri
Čtenář
Ambri

při některých odpovědích jsem si málem ukroutil hlavu….

Glock17
Čtenář
Glock17

Považuji se za zaujatou osobu, neboť se důvodně domnívám, že mi Kayit4k a jeho kolegové svým jednáním neoprávněně uškodili. Z toho důvodu se na video nepodívám dnes ani jindy, jakož i na další videa s touto osobu, která by mohla v budoucnu vzniknout.

Zkráceně řečeno – pro mne absolutně odpudivý článek.

Glock17
Čtenář
Glock17

Jenm tak koukám na odkaz na video – vlevo dole je v okénku Vijacz? Taky šedivá brada… já mám ale víc bílé…

VijaCZ
Člen

Jo už to kvete 😀
Alespoň bude víc vidět zrzavá barva jestli mě pánové z Curia Vítkov letos opět pozvou na Chebskej hrad dělat Fridricha Štraufa Rudovouse 😀

Lumperion
Čtenář
Lumperion

Vijo dík za to, žes mně utvrdil v názoru, že ten kluk nemá na svém postu co dělat. A později se nemá cenu ani pozastavovat nad aférkami těchto “známých lidí”…nemá prostě cenu o těch lidech číst, ani je nějak sledovat.
Tebe obdivuji, žes to vydržel tak dlouho a v klidu poslouchat…já bych to po chvilce vypnul a video bych oželel :-), být na tvým místě.
Ale aspoň už víš, co a proč v té hře je k ničemu, když to “vedou” takový esa :-).

Lobotom
Čtenář
Lobotom

Naprostý souhlas, tato osoba po kauze K11 ztratila veškerou mou už tak pošramocenou důvěru. Nikdy jsem ho nemusel, tlačenku.

nikoltes
Čtenář
nikoltes

za mě dobrý a děkji

Tomfox
Čtenář
Tomfox

Teeda, za mne klobouček, že Vija udržel víceméně poker face.
Jinak to samo dopadlo jak muselo. Kája jen dokázal, že s WG je asi konec. Banda managerů, CC a jánevímkohoještě, co se navzájem píchá, utvrzuje se ve vlastní genialitě a přitom zazmrdovanost firmy již dosáhla kritického momentu. Dfensova definice modelu rozpadu firmy vlivem zazmrdovanosti je přesná. Kdo nezná, může dostudovat v Zmrdi, vohnouti a my.
https://www.kosmas.cz/knihy/140218/zmrdi-vohnouti-a-my/

Vortho
Čtenář
Vortho

Ty máš dost. 😀

watts1
Čtenář
watts1

No s odstupem času se dá konstatovat asi toto: WoT komunita, která má potřebu se ke Kájovi tady vyjadřovat ukázala svou “inteligenci” a ač je Kája třeba ču*rak, tak v tomhle směru rozhodně nedosahuje kvality většiny zde přispívajících:) ono se s takovými opravdu těžko pracuje:)
btw: první 2/3 rozhovoru mě docela bavili a Kája mě relativně mile překvapil ať už tím co říkal, nebo jak to říkal…poslední 1/3 byla zbytečná a zkazila celý dojem jak z moderátora, tak z Káji ( a o to mělo asi jít především).
Takže Vija – dobrá práce bavilo mě to poslouchat (ty první 2/3)!! pak už jsem to musel vypnout.. protože to bylo mlácení hlavou do zdi od Vás obou. Ale celkově to bych to určtiě hodnotil pozitivně a za mě máš palec nahoru;) – toď trocha snad zpětné vazby k tématu ode mne ( nepředpokládám, že by to někoho zajímalo, ale napsat jsem to chtěl) 🙂

Ferda
Čtenář
Ferda

ALL: poslechnete si ten blabol presne na 13m:00sec casu. “Hra nemuze byt postavena na to co hrac chce , hrac by si vytvoril hru po sebe ne pro ty ostatni.”
Kayi4cku: tady NIKDO NECHCE zmenit hru tak, aby tam behaly slepice se samopaly, to je dle tveho primeru ten jeden hrac. Tady je ten problem takovy, ze cela komunita (to neni rozhodne jeden hrac) chce neco, v podstate stejneho a stejne WG neposloucha a nic neudela. Takze promin, tenhle blabol si nemel ani vypustit z ust (mluvim slusne, ikdyz bych rad zde pouzil nespisovne slovo).