Přinášíme vám menší odhalení akce, která má doplnit letošní nepříliš úspěšný (i když WG staff stále tvrdí opak) halloween event. I když akce vypadá šitá horkou jehlou, SCM Ph3lan tvrdí, že se připravovala více než měsíc …

Od odpoledne 23.října se chystá souboj vlkodlaků a upírů. Která z těchto monster jsou vám sympatičtější budete moci vyjádřit hlasováním pomocí bonus kódu. Ten by měl být zveřejněný těsně před začátkem akce. Aktivováním kódu se zařadíte do jedné z frakcí a dostanete k dispozici mise. Za každou splněnou misi vaše frakce dostane bod, ta frakce která bude mít 26.října více bodů, vítězí v prvním kole.

Ve druhém kole se utkají proti sobě dva známí streameři, každý za jednu z frakcí. Jejich úkolem bude během dvou hodin živého streamu nahrát co nejvyšší součet základních XP v bitvách. Frakce s vyšším součtem získá bod.

Pokud bude v tuto chvíli nerozhodný stav 1:1, přijde ještě třetí kolo s “upravenými pravidly”.

Jistě vás zajímá, co z toho budou mít hráči. Jak to bude ve skutečnosti se dozvíme zanedlouho, předběžně padla zmínka o osobních rezervách, stání v garáži a pro vítěznou frakci stylový kamuflážní set pro Francii nebo Německo.

Kde bude možné sledovat stream prozatím nebylo upřesněno, možností je více. Výsledky by se údajně měly průběžně zobrazovat na stránkách hry a fóru… předpokládám, že ne v CZ/SK sekci, která je na informace standardně chudší než ostatní.

Zvolíte bledou pleť a zuby od krve, nebo srst a ostré drápy?

14
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
12Stig12
Čtenář
12Stig12

Emiel Regis Rohellec Terzieff-Godefroy vs Vincent Vlkodlak? Jasně, že volím Regise.

cocot na n-tu
Čtenář
cocot na n-tu
bcstano
Čtenář
bcstano

ako nejaky velky neuspech by som to nebral…z toho je skor zaujimave to ze europania su ovela naladovejsi a pestrejsi co sa tyka herneho portfolia ze to hra kadekto…pricom americania vyzeraju ze su to skalni privrzenci ktori hraju rovnako ci je leto a ci mraz 🙂 …ale inak ano o miernom poklese sa hovorit da…dolezitejsi ale je asi v tento moment financny obrat a nie pocet hracov 😉

stetkasek
Čtenář
stetkasek

Vlkodlaci vs Upíři… Mýtické téma, která se formuluje jako žánr samostaných her, nikoliv jako přídavek v historické hře zaměřené na válečné stroje. Kdo tohle může vymyslet, ono dnes už nestačí jen vymyslet nějakou misi a odměnou je bonus code, nebo nějaké ty rezervy. Oni musí vzít téma, které si myslí, že by mohlo zachránit popularitu hry. Spíš mě vadí (myslím si, že se najdou i jiní hráči) jak nakládají svéhlavě, nepochopeně s obsahem témat, svou hrou a serou vše křížem krážem. Tohle mě akorát ještě více odrazuje tu hru vůbec zapnout, protože mě to rozhořčuje v tématu, navíc vím, že to zaujme více dětí, takže to bude ještě více nehratelné, a jak to bývá, tak zase budou přetížené servery, lagy. Takže se to v závěru nebude hrát. Již nyní spustili event Hallooween, na kterém dělali měsíc a stejně s chybami, ani nepřidali další tanky, protože to ještě nedokázali opravit. Co potom od lidí očekávají? Pochopení, že hrajou hru, kde jsou věčně bugy a chyby? Nějak už nemám sil někomu něco dokazovat, ať si každý udělá obrázek o samotné hře a třeba časem dorazí do bodu, ve kterém se nyní nacházím a hru zapnu jen sporadicky, když mě opravdu něco zaujme.

JoAn
Čtenář
JoAn

Nebývám častým kritikem a beru WoTko tak jaké je. Ovšem letošní Halloween event je opravdová bída. To už i pravidelné víkendové mise bývají zajímavější. Navíc jsem zjistil, že ani hráči nemusí hrát a snažit se, stačí jen spustit bitvu a stejně dostane odměnu každý. Zjistil jsem to včera, když jsem donesl 44ks zelené blbosti a na konci bitvy byl součet 44. Takže další 4 spoluhráči jednoduše nehráli. To je špatně, jako i celý H-event.

bcstano
Čtenář
bcstano

nie ak hrac donesie menej ako 4 zelenej hmoty nedostava odmenu…to som si vsimol vo vysledkoch jednej bitky

pain78
Čtenář
pain78

to bude zase chujovina

Guderian
Čtenář
Guderian

vo WG je asi veľa fanúšikov UNDERWORLDU 😀

Mara
Čtenář
Mara

Loni se mi ten halloween líbil víc. Teď je to nuda.

Brainless
Čtenář
Brainless

Bude hrat Konvalinka ? :-)))

Garrth
Admin

pro nej je pripravena specialni verze podvodnici vs. debilove, kde bude hrat za obe strany