Buffy, na které mnozí z vás dlouho čekali se momentálně objevily na supertestu. Konkrétně jsou to buffy vrcholných tanků za 1. sezónu osobních misí – T-55A a Object 260. Samozřejmě statistiky těchto tanků se ještě mohou měnit!


T-55A obdrží lepší pancíř věže, podobný pancíři věže u T-54. Dále dostane mírný buff děla a zvýšený výkon motoru, což všichni majitelé tohoto tanku jistě ocení.


Objekt 260 dostane hlavně buff pancíře, na kopuli přibude ovšem taky nějaký ten pancíř. Stejně jako u T-55A dostane i tento tank mírný buff děla, hlavně co se týká jeho přesnosti.

7
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Ambri
Čtenář
Ambri

super na to se těším!!!

Guderian
Čtenář
Guderian

ja ich nehram, hlavne tie zmeny t55 su o vlasok a na miestach nepodstatnych., zatial…

jajakolo
Čtenář
jajakolo

Doufam že zplaši tu T28 THC 😀 mohli by odstanit ty bradavky 😀 a trošku zpepšit ty vydělky, jinak si myslim že cajk celkem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Guderian
Čtenář
Guderian

ja som T28 THC vymenil /terajšia akcia na vymenu/za svoj prvy preferenčny premiak panther M/10 a som spokojny. Americana som vobec nehral a M/10 je zabava s skvely na plnenie misii.

myzrael333
Čtenář
myzrael333

T 55ka by nejvíce potřebovala lepší penetraci na APčku. Ale chápu důvod, proč to nejde. Tank by měl pak ve všem lepší dělo než t-54ka. Takto ty tanky budou vůči sobě vybalancovaný. Za mě tu bude OK.

Buff 260ky se mi taky líbí, přidal bych tomu ještě 100 hp a mohlo by to stačit. Každopádně by to mohla být zábavná desítka, která nebude potřeba tolik goldit.

Guderian
Čtenář
Guderian

myslym, že t55A ma aj dost drahu municiu, ked si dobre pamatam.:)

Robo
Čtenář
Robo

Akurát som chcel T-55A predat, ale este pockam 🙂