Včera jsme v článku Stejný čas výstřelu, přesto rozdílný… informovali o podezřelém chování hry při výstřelu.

Na problém poukázal Skill4ltu na svém YT kanále. Po zveřejnění videa a jeho rychlém rozšíření, se WG zkontaktoval se Skill4ltu a snaží se chybu identifikovat a najít řešení. Vyplývá to z informace z YT. Tento post se objevil včera kolem 6. hodiny odpoledne.

“Skill je v kontaktu s Wargamingem a mají velký zájem o to, co jsme našli. Samozřejmě to chtějí opravit stejně jako my. Doufejme, že budou schopni tento problém replikovat a najít řešení. Je velmi důležité poznamenat, že se nejedná jen o jednoduché serverové zpoždění, protože pohyb vozidla není ovlivněn. Je to pouze výstřel, který je opožděn o sekundu, všechno ostatní FPS a ping se zdá být normální. -KylarZ”


Je dobře, že WG rychle zareagoval a hledá řešení problému, zda se jedná o chybu se servery nebo s připojením u hráču. Můžeme jen doufat v brzkou nápravu. Wargaming tímto krokem ukazuje, že mu komunita není ukradená a nebojí se sní pracovat.


Aktualizace

 

Na YT právě vyšlo vyjádření ohledně zpoždění při výstřelu. Mohl by to dělat mód.Hej kluci, může být řešení pro ty, kteří měli v určitých situacích zpoždění. Zdá se, že jeden Mark of excellence módu měl konflikt neznámého druhu, který by mohl způsobit tento problém. Testovali jsme to na streamu, aktualizovali jsme náš MoE mód a zdá se, že problém byl vyřešen. Nejsme 100% jisti, že toto problém vyřeší, ale zkusíme to: (mějte na paměti, že si to stáhnete na vlastní riziko) -KylarZ”


Aktualizace II

Sill4ltu natočil video kde se omlouvá a problém vysvětluje

Víc není potřeba dodávat.


 

46
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
AritmaCZ
Čtenář
AritmaCZ

Tu poslední větu článku bych smazal.

Vortho
Čtenář
Vortho

Já bych ji smazal z toho důvodu, že je zbytečně prudérní.
Když si vezmu typově, na co WG podle komunity nereagoval, tak nic vážnýho nevidím. Jasně, někdo může namítat, že řešení některejch tanků bylo delší, ale i v tomhle se ten časovej horizont přehání. Ani nerf 268 4 netrval dlouho.
Neustále se přehání, démonizuje… a nepřemejšlí. 😀

RozaMadMax
Čtenář
RozaMadMax

Hele je vidět, že nemáš asi moc tucha co se týká aktivního hraní. E5 se špatným modelem byla na serveru přes rok(a přitom řešení pomocí micropatche byla otázka dní), kdy byla hlavním tahounem mezi ht v CWčkách. V4 vůbec neměla vlézt na live server tak jak byla. To poznal i úplný jeliman, že ten stroj je přestřelený. A jako bonus bylo záměrem WG ještě narýžovat money, protože na ni lidi konvertovali o 106, protože přišla v době kampaně, kde prostě ve většině bitev o vítězství rozhodovalo, kt. tým jich bude mít víc.

Vortho
Čtenář
Vortho

Uvědomuješ si, že ta tvoje reakce nejde proti mýmu postu, ale tak nějak vedle něj? 😀

VijaCZ
Člen

Škoda že takhle rychle nereagují v cheaterský kauze konvalina11. No tak budem držet palce ať se jim povede vyřešit alespoň tohle.

watts1
Čtenář
watts1

Vijo prosím – všichni to víme, tak nás tím přestaň krmit. Každý by měl vědět kdy přestat;)

Le3ky
Čtenář
Le3ky

A je to tu

Bigman
Čtenář
Bigman

VijaCZ: s tím Konvalinou je to už trapný a měl by jsi se zamyslet, jestli už netrpíš nějakou nemocí. Podvádění je svinstvo o tom žádná, ale sám Peacemaker přiznal, že dostali ban když podváděli při získávání prémiového tanku a nebyli v tom jako klan CSA sami. “Podvodník křičí, chyťte podvodníka”

Vortho
Čtenář
Vortho

Video, kde “loví” artyny, nám už všem dostatečně ukázalo, jak moc můžeme Viju brát vážně…
No, třeba někdy bude chtít změnit tu reputaci o sobě? Já jsem na změnu názoru ready, když pro ni bude důvod.

VijaCZ
Člen

Cheater zůstane cheaterem, a cheater nemá v programu komunitních kontributorů co dělat. Nehodlám mlčet jen proto že cheater v CC programu zrovna vám připadá OK – protože mě tedy OK nepřipadá, obzvlášť když používá zakázaný modifikace pořád. Jak může jakýkoliv řešení týhle kauzy vyznít důvěryhodně když předchozí kauza byla “vyřešená” zabanováním všech kteří proti cheaterovi protestovali? Jak může někdo věřit firmě která chrání a podporuje usvědčenýho podvodníka? To je to co tím chci říct – nebude řešení současný kauzy podobný jako k11 aféra?

Bigman
Čtenář
Bigman

VijaCZ: jenom řeči a nic víc. Jsi s tím trapnej a každý Tě má už jenom za blázna, zrovna tak jako tvůj slavný názor na artyny, to je to samé. Pokud máš nevyřízené účty s Konvalinou tak do toho netahej komunitu a vyřiď si to sám.

Bigman
Čtenář
Bigman

VijaCZ: Máš snad důkazy “obzvlášť když používá zakázaný modifikace pořád” ? Pokud je máš tak se obrať na WG a natáčíš videa tak to ukaž lidem, ale hlavně nezačínej zase s tím co už tady bylo , tzn. cheaty co WG zamítlo jako důkaz. Ukaž nové informace o tom, že Konvalina v tuhle dobu(tzn. posledních 14 dní) používá cheaty a natoč o tom video, aby se každý mohl přesvědčit, že nejsi jenom tluč huba.

Vortho
Čtenář
Vortho

To skillovo video není žádná aféra. Ani není důvod, aby z toho nějaká aféra vznikla. Prokazatelná chyba, kterou hlásí hráči za různejch situací (i mně se to stalo několikrát, hlavně u velkejch děl), žádnej cheat, žádnej podvod… žádná aféra. Až tak jednoduchý to je. Skill je naštěstí natolik inteligentní, že když něčemu nerozumí, dá to dost jasně najevo, a nepodává svoje závěry jako definitivní a prokazatelně správný. Jen škoda, že se toho nedržej i některý lidi z herní komunity, že…

Co se konvaliny týče, WG pochybil. Jenže lidi chyby dělaj… a jak WG, tak k11 už byli komunitou vytrestaný dost. Co kdybych vzal tvoje hry a udělal kampaň, jak toxický hráče si WG vydržuje a jak se WG nedá nějakej boj za čistý prostředí vůbec věřit? Nebuď blbej, i k11 má víc zastánců než ty. I přes to všechno, co udělal a jak se u toho choval.

Kurt von Strohm
Čtenář
Kurt von Strohm

to s tím počtem zastánců máš nějak ověřené ?

Vortho
Čtenář
Vortho

Vidím to třeba na YT. Stejně tak vidím, že Viju buď lidi neznaj, nebo z něj maj srandu.

Milanus
Čtenář
Milanus

Já plně souhlasím s VIJACZ.A i po takové době mě kauza Konvalina11 štve.Do WG jsem vrazil nemalou částku, tak mě štve, že WG kryje cheatery a nepřizná chybu, že jej vzali do CC programu.A nechápu jak někdo může porovnávat na youtube VijuCZ a konvalinu11, když je konvalina11 CC a leze WG do pr*** a může sledujícím nabízet za soutěže ruzně věci jako goldy a tanky.Takže se nedá srovnávat nesrovnatelné.A nikdo neříká že konvalina nemůže na wotko.cz psít jako vortho nebo Bigman 🙂

Fukyu
Čtenář
Fukyu

Jako docela p**** cos to teď zandal….nerikam nic.
WG jako vývojář dělá dobře to co dělá ale nemůže se zavděčit všem.
Konvalinka je mi u p****, mou hru nijak neovlivňuje a dost pochybuji že vaší nějak taky (Teda kromě vašeho srdíčka jak tak čtu….) jinak Milanus prosimte ověř si kolik těch goldu a blbosti ten CC vlastně od WG dostává než zase zandas nějakou s*****.

Bigman
Čtenář
Bigman

Milanus: S VIJA nesouhlasím už jenom z důvodu, že neustále se snaží přesvědčovat, že jenom on má pravdu a ta je svatá, ale zároveň jsem říkal, že se mě nelíbí jakýkoliv podvod či švindl a to je myšleno jak K11 tak i třeba Peacemaker. Nevím co bylo mezi těmi dvěma podvodníky, ale podvodník bude vždy jenom podvodníkem a nechceš Mě snad říct, že Peacemaker, který točí videa je svatější než další podvodník co je CC, že?? No a že VIJA dostal BAN na forum tak za to snad nemůžeme ani jeden z nás, ale jedině on sám a pokud se tam snažil přesvědčovat o své pravdě tak vehementně jako tady tak se to asi někomu nelíbilo a dopadl tak jak dopadl.

Bigman
Čtenář
Bigman

Jenom bych dodal, že čekám až VIJA ukáže všem jaký cheaty používá K11 teď poslední dobou a snad se dočkáme i videa , které nás přesvědčí, že mluvil pravdu a zbytečně se nesnažil házet na někoho špínu.

Milanus
Čtenář
Milanus

Ale mě u konvaliny nezajímá poslední doba.Cheaty/padací mody používal a ještě to ukazoval jakej je borec a to mě stačí.K11 je ubožát co si musel nechat vyjezdit odměnové tanky.Co vím už má ten OBJ 279 a to má jen o nemnoho vyšší WM8 a to já si o něm můžu jen si nechat zdát.Je to podvodník.

Bigman
Čtenář
Bigman

Milanius: me je jedno co provadel v minulosti K11 to je za nami a nic s tim neudelame a co se tyce zakazanyych modu tak jsem uz psal , ze nebyl sam a co vim tak CSA je pouzivalo take, ale v tuto chvili me zajima, jestli ADMIN VIJA je lhar a napada uz jenom z principu nekoho jineho a nebo ukaze, ze pravdu ma. A ty nebud zavistivy a pokud ti vadi, ze nekdo ma vyjezdeny tank, ktery ty nezvladas vyjezdit tak si nekoho pozadej, aby ti s tim pomohl kdyz ho tak nutne potrebujes, ale nevim, jestli pak z toho budes mit dobry pocit.

Milan255_1
Čtenář
Milan255_1

Ok diiiky za radu, tak asi napíšu K11 ať mě dá kontakt na toho kdo mu odmenove tanky v jezdil.Nebo se tě můžu zeptat přímo BIGMANE/K11 kdo ti vyjezdil OBj279?Protože nikdo jinej než K11 by mě takhle neodpověděl.

Bigman
Čtenář
Bigman

No pokud vidim dobre tak v garazi ho nemam a desitky moc nejezdim, takze jsi asi v tom pripade vedle jak ta jedle, ale znam kamarady co pozadali o pomoc kamarada co byl proste sikovnejsi, aby mu pomohl s nejakou tou misi, jenom nechapu co te tak zere? WG reklo, ze K11 je cisty a nikdo s tim uz nic neudela a pokud jsi dobre cetl tak jsem psal, ze s tim nesouhlasim, ale na druhou stranu tady admin pise, ze ty cheaty pouziva do ted a Ja jsem napsal at to napise report na WG a nam dolozi, ze nekeca. Pokud tohle nechapes tak sory. Je to jako bych obvinil ted tebe, ze jsi cheater a nikdo nevi, jestli kecam nebo ne. At ukaze, ze nekecal a neni uz jenom posedlej svoji myslenkou.

Milanus
Čtenář
Milanus

Bigma – učet vytvořen 17.5.2011 – 0bitev 🙂 vyber si lepší nick K11 🙂

Bigman
Čtenář
Bigman

Milanus: Proč hlupák hledá něco co najít nemůže??? Chápu, že tvé ego dostalo na p*** a snažíš se chytat všeho možného, ale já nemohu za to, že někdo nemůže dosáhnout na odměnový tank a někdo jo, nemůžu za to, že VIJA tady píše, že K11 zase podvádí , ale důkaz žádný nemá a taky nemohu za to, že ty jsi hlupák a neustále opakuješ to co VIJA. Prostě si ještě jednou projdi co jsem psal a pokud to nepochopíš už asi napočtvrté tak mě prosím nepiš blbosti a běž se opravdu raději snažit vyjezdit tu 279 a kdyby ti to nešlo tak už opravdu jedině požádat K11 jak to dokázal a ty ne. Rád bych ti poradil, ale sám ji nevlastním a nějak to ani neřeším, takže u mě s radou nepočítej a nebo vyzkoušej nějaké Cheaty a třeba to dokážeš jako K11 jak tvrdíš.

Kurt von Strohm
Čtenář
Kurt von Strohm

Pěkné až na poslední větu …..spíš tam mělo být že jak jde o prachy WG reaguje rychle ….. Stačí si vzpomenout jak padaly servery s železnou pravidelností ( až to fakt vypadalo jako “plánovaná údržba” ) , ale nic se nedělo protože víkend a prý o víkendu nesmí pracovat. Pak ale blbnul premium shop a byl opravený do 24 h – během víkendu …..
Na druhou stranu to je dneska klasika ….v stár šneku jsou tuny bugů co nikdo neřeší ale jak byla chyba u jednoho produktu za reálné peníze ( Leetino šortky ! ) tak to opravil Cryptic během dvou dnů ….

kvakin7
Čtenář
kvakin7

No myslím si, že kdyby to video natočil někdo z nás, obyčejných hráčů, tak se tím WG nebude VŮBEC zabývat a ani by se neobtěžovali nás nějak kontaktovat, ale že to natočil skill4ltu tak to nemůžou prostě jen tak přejít. Tím jsem chtěl jen přilít trochu oleje do ohně, protože si myslím, že názor komunity a zvlášť té neší evropské je WG u zádele.

Vortho
Čtenář
Vortho

To je snad pochopitelný. Komunitní autorita vs. random hráč.
😉

jkl
Čtenář
jkl

Tak chyba gunmark modu. Nechci být jízlivý, ale .. to je fakt nenapadlo to zkoušet na vanile? Když se roky ví, že značné procento chyb je způsobeno mody? Jsem trochu postižený prací za ty roky, ale to je fakt materiál tohle.

Glock17
Čtenář
Glock17

Promiň, ale já hraju výhradně na vanille + XVM a podobný “lag” jsem měl taky. Gunmark mód nebude jediný mód, který má kritické kolize se samotnou hrou.

jukl
Čtenář
jukl

je to možné, .. ale uplně shodou okolností jsem někde psal, že se mi to v poslední době taky stávalo, tenhle bug, a nejvtipnější na tom je, že jsem shodou okolností opravdu v poslední době MoE používal.