Wargaming vydal nové video, ze kterého můžeme získat více informací o aktualizaci 1.0 a její následné budoucnosti – o nadcházejících změnách, událostech atd. Harkonnen udělal  malý přehled o tom, co považuje za nejdůležitější.

 • Na základě průzkumů mají hráči rádi všechny přepracované mapy.
 • V plánu je opětovné vyvážení 10-ti map. V současné době se nejedná o úplné přepracování, ale o lehkou změnu a rebalanc map.
 • Mapa Studzianki je samozřejmě spojená s Polskem a bude přidána do hry (pokud vše půjde podle plánu) s polskými tanky. Bylo mnohem snadnější jí vytvořit, protože to není mapa města, ale ve většině pouze čistá příroda.
 • Wargaming má pro Charkov dva plány: znovu vyvážit a mírně změnit nebo vytvořit zcela novou mapu s charakteristickou (chcete-li nádechem) Charkova.
 • Wargaming plánuje oživit několik starých map, ovšem, již teď je na 100% jistota, že se nebude jednat o Dračí hřeben.
 • Existuje malinký nápad, že by se mapa Port (Přístav) vrátila zpět do hry.
 • Wargaming pracuje na několika městských, venkovských a na pár specifických regionálních mapách.
 • Havok přinesl příležitost pro nové věci ve hře. Wargaming nebude slibovat, že dané změny provede všechny nebo pouze některé z nich a nebo žádné, ale například se zvažují noční bitvy, nové destrukční prvky, počasí, atd. Pokud by se to hráčům líbilo, mohlo by se to do hry zavést, ovšem musí to být odůvodněné.
 • Nový obsah hry je nyní prioritou a Wargaming plánuje změny již pro blízkou/středně dalekou budoucnost.
 • Osobní mise (Kampaň) 2.0 jsou v současné době zpracovávány a budou vydány během roku 2018.
 • V letošním roce budou představeny nové herní prvky a nové herní režimy.
 • Posádky budou kompletně předělány. Wargaming se snaží, aby tato změna byla provedená již v roce 2018, ale záleží na tom, jak se bude vyvíjet situace a zda vše půjde podle plánu.
 • V roce 2018 je plánováno několik herních akcí.
 • KV-5 bude brzy testována na Supertestu s nově předělanými statistikami.

Zdroj: thedailybounce.net

13
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
gormit
Čtenář
gormit

ve svém věku za 20 60 už věci vnímám v pohodě .. a wotko mám rád, jinou hru nehraju a nechystám se, i když jsme si klukem koupili vavrovo KCD, a po aktualizaci 1.0 a ještě bych přičetl vánoční akci … již dlouho říkám, že na tom fakt dělají a nemám problém tu a tam si koupit nějaký obsah … např Evan byl nejlepší koupí co jsem kdy udělal … předčil i E25 … a stejně vnímám i tenhle příspěvek až na bod 1 … podle mne existuje několik map zejména Flojrdy které jsou po předělání do HD nehratelné a Fjordy by měli nějakým minipatchem ASAP předělat, nebo dočasně odstranit … ta mapa je z jedné strany naprosto nehratelná …

Lumperion
Čtenář
Lumperion

Chapu tvou oddanost hre, kde mas utopeny more casu, nekdo i penez. Vlastne hrajes jenom jednu hru, takze i s prvkem zabavnosti musis byt spokojen. Jsem o neco starsi nez ty a ja uz to nadseni z te hry tak nesdilim. Dle mne tech map dosrali vic,, navic se v te hre mota cim dal vic jablek s hruskami. Budu patrit spis k tem, co tu hru po nejake dobe opusti, nebo spis uz hrat jen sporadicky. Nemam v te hre zadny cile a ten jeden, zabavnost, se mi z te hry vytraci. Byly casy, kdy jsem u toho travil hodne casu, penez nelituju, tolik jsem jich zas do cheaterhry neinvestoval.

gormit
Čtenář
gormit

jj já taky nemám žádné cíle … teď jsem pomaličku vyexpil 268 / 4 (koupim ji v 05) a koupil 54 Light a bez stresu pojedu tu T 10 placku … na přelomu 03 – 04 jsem cca měsíc skoro nehrál … a nechybělo mi to … pak jsem za tejden dal 60% slevu na tu špagetu a včera mne hra odměnila WR 75% … pohodového hraní … boural jsem něco doma a hrál tanky 🙂 … ale pamatuju si i seance kdy jsem měl 10 proher za sebou a to člověka dost zdeptá .. prostě mám rád historii a nemám čas na příběhovky, kluk hraje PUBG, atd … a vůbec se mi to nelíbí a neláká mne to … prostě pohoda … peněz nelituji vůbec … kupuju příležitostně a po zvážení a musí se to nějak lišit … ty řady +- stejných premiáku mne nekupuji, nebo jen tu a tam 🙂 … uvidíme co bude dál … jsem spíše pozitivně naladěn …

jarnotrulli
Čtenář
jarnotrulli

+1

funés
Čtenář
funés

Mapy se dají upravit relativně malými zásahy tak, aby se jejich play kompletně změnil a to imho je možné u Fjordů i Erlenbergu, v podstatě si myslím, že by stačilo několik menších zásahů k dosažení rozumné vyváženosti a spokojenosti. Příklad – Dubový lesík a způsob, jakým se ta mapa dramaticky (!!!!) změnila po přidání jedné nenápadné vody. Několik takových věcí v mapách mají, ale imho je to záměr – příjezd ze severní strany banánu na Ruin-gu, lepší pozice z jihu na Himlu atd. U Fjordů se WG pokusili zlomit celý play, tam to úpravy chce možná jen nepatrné. U Erlenbergu je to hodně diskutabilní. Ta mapa dřív stáhla za hovno, aktuálně západní strana mapy je cajk, na východní chybí pár pozic a je tam zbytečně velká plocha. Zmenšit krytí v campech a přidat pár menších hromad hnoje někam na sedmičkovou lajnu, možná.

Shed
Čtenář
Shed

Jestli jsem to správně pochopil s KV-5, tak jí chtějí změnit dělo a chtějí změnit všechny prémiáky s omezeným MM, tak aby hrály i proti X. tieru?

Chen
Čtenář
Chen

Dál ? Dál se bude jezdit v totálně blbým MM s kontributorama co jezdí s aimbotem …

Dedek
Čtenář
Dedek

Taky můžeš jit ven, je tam hezky