Aktualizováno: Twitch již nabídku uveřejnil a WG k tomu udělal pěkně vysvětlující video, jak si balíček aktivovat.


Twitch je vysílací platforma, která je v Česku posledních pár let velkým hitem. Samozřejmě to má své důvody – twitch byl prakticky první, který zavedl službu vysílání živého přenosu, poskytuje přímou interakci diváka s člověkem, který právě vysílá (tzv. streamer) a poskytuje zábavu na celé večery.

Samozřejmě to twitch ani streameři nedělají zadarmo, malé procento příjmů zajišťují reklamy a to větší zajišťují sami diváci v podobě předplácení a nebo dobrovolných příspěvků – bitů, případně peněžních příspěvků přes jiné platformy (nejznámější – streamlabs).

Předplácení je velice oblíbený způsob podpory streamera, proto se twitch před rokem rozhodl verzi předplácení rozšířit a poskytnout tím, za větší poplatek, bonusy do her. Tato rozšířená verze se nazývá Twitch Prime a na první měsíc používaní ji máte úplně zdarma (pokud si zaregistrujete kreditní kartu k automatickému obnovení, už za peníze – lze vypnout).

Wargaming před několika měsíci uzavřel s twitchem smlouvu o odměnách do jejich her. Minule to byl legendární kapitán Kappa (velmi známý emotikon z twitche) do World of Warships a jak už to tak vypadá z patche 1.2.0.1, tak se odměn dočkáme i ve World of Tanks. Bude se jednat o emblém, velitelku a maskování v barvách twitche.

Emblém:

Velitelka:

Maskování:

13
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
VijaCZ
Člen

Dohrabal sem se tou Angličtinou až k povinnosti sdělit číslo svojí kreditní karty Amazonu, kterýmu Twitch patří. Upřímě, vůbec se mi nechce na internet psát číslo svojí kreditky ( na nezabezpečenou stránku ) a je mi dost jedno jak moc spolehlivý a známý firmě ta stránka patří.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Nedaří se mi propojit kartu takže na to kašlu.

Garrth
Admin

oni uz podporuji cr? co ja vim, tak se tam musela vymyslet fiktivni adresa treba z anglie, proto jsem se na to vybodl

VijaCZ
Člen

Je tam “other countries”

Bendy
Čtenář
Bendy

ja to delal pres US s ceskou adresou a mam to. Pak to jen zrusil…

Bendy
Čtenář
Bendy

Bonusy sem dostal, ale to camo asi ne… Na to je specialni mise bo je jen na urcity narod?

Loki99
Čtenář
Loki99

Odmeny som dostal vsetky az na to camo ale ani na strankach WG som nenasiel zmienku o tom ze by bolo v odmenach ako ste prisli na to ze dostaneme aj camo do garaze ?

Bendy
Čtenář
Bendy

na wg strankach opravdu neni, ale tady maskovani maj. Doufam ze to neni ilustracni foto pac sem to delal prevezne jen kvuli camu 😀

Marek
Čtenář
Marek

Odměny jsem dostal ale camo nikde ! :/

Loki99
Čtenář
Loki99

Dockam sa odpovede? Popravde tiez som celu tu proceduru riesil len pre to cammo

Garrth
Admin

zdroj uvadi i twitch camo, je to divne

Jouda
Čtenář
Jouda

Ja si TwitchPrime zařídilna začátku prázdnin. Po vložení čísla platební karty a ověření si strhli asi 80Kč, budiž. Ale to pak i každy měsíc, takže …supr podvod, když Vám tvrdí jak můžete podpořit někoho zadarmo pomocí TwichPrime. Samozřejmě když jsem odebral kartu z amazonu , tak Vám zmizne i TwichPrime 🙂