Wotko.cz – projekt, který začal 20. 3. 2018 nápadem dvou lidí, kteří chtěli vybudovat něco velkého, něco v komunitě opravdu známého. Ze začátku byla návštěvnost opravdu dobrá a všichni jsme byli spokojeni. Avšak jak plynul čas, tak se zmenšovala chuť něco psát, návštěvnost klesala a ani nebylo dostatek novinek, co bychom mohli vydávat.

Pomalu se do projektu zapojovalo dnes už dost známých nicků: Sstyx, VijaCZ, DoktorKevina a EAT_MY_GOLDS a stránka se opravdu začínala rozjíždět. Bohužel ale po nějakém čase, co to zde DoktorKevina vedl, se mezi ním a zakladatelem začínaly natahovat struny, dokud úplně nepraskly, což vyústilo v oznámení konce webu.

Ze začátku jsem s tímto krokem souhlasil, ale poté mi to začalo být velice líto, fakt jsem nechtěl nechat takový kus práce upadnout do zapomnění. Tím pádem jsem se rozhodl, že projekt tak nějak potáhnu dál bez původní redakce, avšak bych rád poprosil ze začátku o kapku shovívavosti a případnou pomoc.

Tím se dostáváme dál o co bych chtěl požádat, pokud uvažujete, že byste se chtěli stát součástí úplně nové redakce nebo alespoň zkusit nějakou externí výpomoc s články, tak se ozvěte na redakce@wotko.cz.

Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat výše zmíněným lidem za obrovskou práci, kterou zde zanechali.

Garrth od projektu kompletně dává ruce pryč, nechce s ním být spojován a odmítá se podílet na jakýchkoliv projektech pro českou/slovenskou komunitu.

58
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
12Stig12
Čtenář
12Stig12

Tak doufám, že Garrth ti předá doménu zadarmo, protože tu jí udávanou částku určitě nemá (když tu nejsou reklamy a je to velmi úzce zaměřený web. A to aby se neopakovala poslední situace (ano nevím jaká byla pravda – z toho co jsem četl v komentech jsem se přikláněl k redakci, i když jsem věděl, že ani jejich komenty nejsou stoprocentní pravda), protože mi přišlo, že stránce se daří atd a najednou zaříznutí od někoho, kdo na to hodil bobek už nějakou dobu z5.

Tak GL se snahou to udržet a rozpohybovat + ať se najde dost schopných lidí do nové redakce.

Vortho
Čtenář
Vortho

A původní redakce se odmítá vrátit/nemůže se vrátit a rozjede si něco svýho? Tohle mi přijde takový… meh.
Nadpis ve mně vzbudil (očividně naivní) naději, že by dostali rozum 😀

Daewa
Čtenář
Daewa

Tak šup Vortho, pošli přihlášku do redakce.

Maskovaný
Čtenář
Maskovaný

Ale končíte 😀

LOL
Čtenář
LOL

Tahat potopenou loď ze dna? Ale notak.

過敏的
Čtenář
過敏的

Lord za Me velka 1 a myslim, ze Vortho by nebyl spatny partner. Co se tyce lidi z redakce tak mam nazor, ze by jsi je nemel brat zpatky, chteli odejit tak at si jdou.

sindelarova92_monca
Člen

ty do toho hodně vidíš, co? nevíš kde je pravda a děláš chytrýho 😀

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

No tak jak teda? Já už si vás odendal z ezáložek a teď toto. Kdo tedy zůstává? Nefoukáš do vyhaslýho ohně? Já jen aby to mělo smysl a nějakou, byť ze začátku samozřejmě asi všelijakou kvalitu a obsah.

LOL
Čtenář
LOL

Jak říkám rychlé vykopávájí už nyní prázdnou rakev, dokud se ještě leskne a jde prodat 🙂

gormit
Čtenář
gormit

jj fandím vám udržte to ! vezměte zpět redakci, hlavně bijce artyn Vijáka 🙂 ten je boží a kašlete na pomluvy styx, mě je jedno, že je CC v době konvalinové, pač konvalina mne vůbec nesere. A na toho starýho votravu Garta hoďte deku :), vždy na mne působil afektovaně, konfliktně, podivně. Nejdříve vnucoval ÁAWWEEE pak udělal Wotko a prudil s insta navážením do WG, nebylo mi to příjemné. A v tom konfliktu s redakcí, o kterém nic nevím, jasně stojím za zbylou redakcí. Neboť fandím někomu těm co tvoří, nikoli tomu, kdo to před časem pompézně zabalil a teď je uraženej 🙂

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Nevím, jestli je možné stát pevně na nějaké straně, když o konfliktu člověk vlastně nic neví, ale v podstatě souhlasím … 👍
Z osobních důvodů jsem na poznámky typu ” svěřím vám to, až na to bude mít resp. si to zasloužíte” dost vysazený 😤

myzreal333
Čtenář
myzreal333

Sice nevím, co se mezi vámi stalo, ale přijde mi praštěný se hádat kvůli primitivní střílečce, která se stala z kdysi suprový tankový hry World of tanks.

No, hodně štěstí s vymýšlením článků o tomhle paskvilu, protože co autoři hry poslední dobou předvádí, to je komedie hadr.

Akrobat87
Čtenář
Akrobat87

Lepsi neco nes nic. Takze drzim palce at to jde…

Kurt von Strohm
Člen
Kurt von Strohm

jak říkám . 90-léta ….rozpadají se a zas dávají do hromady jak grupy z pop-music……
tak jsem si wotko zas hodil do záložek , uvidíme na jak dlouho

btw , když procházím komenty …..vážně bys Lemro měl uvažovat o aspoň nějaké registraci lidí co sem chtějí psát a o ban listu , jinak tady nemá cenu pročítat diskuse když je v každé jeden či dva anonymní trolové co sem jen chodí napadat ostatní …….
je rozdíl mezi fórem bez cenzury a anarchií ……to první je v pohodě , to druhé všechny krom trolů brzy přestane zajímat

AntiVOrtho
Čtenář
AntiVOrtho

Však neboj.Pokud to vyjde vortha a podobnych exotu se zbavime

過敏的
Čtenář
過敏的

AntiVOrtho: jen aby jsi se mel potom s kym bavit o hre a neposlouchal jenom same keci o tom jak je hra vyborna atd. … Potom, ale muzes jit na forum a nemusi chodit jinam.

Glock17
Čtenář
Glock17

Nejen obsah, ale i forma sdělení má zásadní dopad na vnímání autora jeho okolím. Tj. dokud se někdo chová jako hulvát, musí počítat s tím, že bude vnímán negativně.

Kurt von Strohm
Člen
Kurt von Strohm

tak zrovna Votho sem tam spadá do kategorie “věcná kritika” , jen musíš ignorovat ten jeho mírně kousavý projev…..

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

Máš tam drobnou chybku, ta jeho kritika není věcná, ale věčná 😂🤣

Boomer68
Čtenář
Boomer68

No nějak to dění zde moc nesleduji…
Nechápu proč zatracovat snahu člověka co chce zkusit pokračovat dál…podle mě je vcelku škoda wotko hodit do kanálu.
Řešit Konvalinu asi taky nemá už cenu – každý si o tom myslíme své a tím to končí.
Tož uvidíme – ať se daří.

kolar_david
Čtenář
kolar_david

Helejďte lidi z redakce, mě se nechtěj číst polský noviny, i když si umíme poradit a ty informace tam jsou. My to chceme i česky…:-)

Glock17
Čtenář
Glock17

Jo, nebaví mne furt otvírat Google Translator a pouštět si otrocký pl-cz překlad.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Máš se učit polsky, je to jezyk przyszłośći 🙂

Karaya12
Čtenář
Karaya12

Může prosím někdo z původní redakce dát na vědomí, zda bude na projektu pokračovat když důvody odchodu zjevně pominuly ? Aneb, proč složitě roztláčet něco, co v pohodě jelo.

Spratekk_the_Great
Čtenář
Spratekk_the_Great

A co teď čekáte, že se stane? Z pohledu mě, jako čtenáře to přijde tak, že Garrth tady zflusal všechny, všechno a jeho práce na webu ustala, když už jeho míra frustrace z WoT přešla určitou mez. Pak na tu hromadu hnoje hodil vidle, ale asi měl větší plány s webem a po vzoru C66 to hodlal vystřelit za nesmysl. Jak dopadlo wot.cz si každý může dohledat sám. To stejný na mě působí tady. Pokud to tak není, tak se uctivě omlouvám za nařknutí. Ale jinak si tohle nedokážu vysvětlit. A že teď všichni uráží původní redakci, že se tady udělala na pár článcích? To fakt? Že nechtěj dělat dál s někym, kdo je tu prostě hodil přes palubu? Že nepíšou články, kde se jenom fluše na WG? K čemu stránka lidí co maj rádi nějakou hru, když na ní celou dobu jenom hážou špínu a svojí frustraci? To moc zábavy neni podle mě. Já osobně doufám, že prostě wot.cz, wotko.cz a další “wot_něco_něco_něco.cz” budou fungovat samostatně každá za sebe. Ať si každej vybere jaký informace hodlá číst a jakej okruh lidí tam bude chodit. Všem přeju jenom to nejlepší. Podle zásluh

gdffydfd
Čtenář
gdffydfd

Promiň, ale nikdo přeci tady nehaní bývalou redakci a jak se rozhodli je jejich věc. Mě to přijde, že si mysleli, že když to ukončí tak web padne na hubu a oni budou moc říkat jak to za nich bylo výborný atd…. Garrth si asi dohodl nějaké podmínky a jako majitel asi nebyl spokojen a pokud chtěl Web prodat tak je to jeho věc. Víš co mě zaujalo??? Podívej se na statistiku Styxx a řekni, jestli se ti nezdá divný, že je má od samého začátku ve stoupající tendenci. Žádný náznak, že se třeba nedaří jako občas každému, pouze plus. Koukal jsem na vcelku dobré hráče a i ti mívají občas pokles a to mě tedy přijde dost zajímavý.

Spratekk_the_Great
Čtenář
Spratekk_the_Great

Promiň, ale na tyhle konspirační teorie ti za a) nedokážu nic říct, protože to považuju za strašnou π(čteme pí)čovinu a za b) to ani nesouvisí s tim, jak to tady ze dne na den (pro běžný pozorovatele) šlo do pr…

Garrth si třeba mohl chtít nabalit kapsu (nebo ne) o tom nemám informace podložený, ale faktem je jedno. Za jeho aktivních časů tenhle web byl jenom hromada hnoje kydaná na WG. To jsou fakta. Články vycházely jenom negativní. A pokud současná redakce chtěla věci dělat aspoň trochu pozitivní, tak se nedivim, že se nedokázali domluvit. Ale timhle končim v diskuzi. Vim o tom tužku co se stalo, ale přesně takhle to na mě působí. A znova. Pokud někomu křivdim, tak se omlouvám. Nemám v úmyslu tady nikoho urážet ani dělat špatnou reklamu. Je to hlavně vaše věc tam nahoře. Hough

OmegaLUL
Čtenář
OmegaLUL

Bylo by lepší nechat to chcípnout…….. stejně je to jen WG hate kanál bez jakéhokoliv obsahu…