Máme různé nejmenované zimní sportovní akce, letní sportovní akce, ale pro nás hráče WoT zatím nikdo nic neudělal. Nyní je vše jinak, máte možnost stát se wotlympionikem!

Je pro vás připraveno celkem pět soutěžních klání, můžete se zúčastnit jednoho nebo více. Za každý soutěžní okruh bude vyhlášen vítěz. Z účastníků budou vyhlášeni celkoví vítězové olympiády. Organizátoři připravili více jak 30 hmotných i virtuálních cen od sponzorů jako jsou HAL3000, SPC GEAR, XPG, World of Tanks CZ/SK komunita – Makaan, -LCP-, Wargaming, RVG_Krom_HK (9-TD) a Caelum.

Soutěže jsou zaměřeny na frontovou linii a na public, poslední bonusová disciplína se bude konat ve výcvikové místnosti. Pro vstup do soutěže je nutné se pouze přihlásit na stránkách WOTLYMPIÁDY, nahrát soutěžní replay na wotreplays.eu a zadat replay na stránky soutěže. Podrobnější informace včetně pravidel jednotlivých soutěží a soutěžní podmínky naleznete na již zmíněných stránkách WOTLYMPIÁDY. Celou akci můžete sledovat také na Facebooku soutěže.

Přijmete výzvu a stanete se historicky prvními Wotlympioniky?

Hlavní organizátor klan -LCP-

Mediálními partnery WOTLYMPIÁDY jsou: marty_vole, peacemaker, fuzero, miksercz, gottwy, klasik, Sstyx, VijaCZ, Zalmoxis, wotko.cz, HAL3000 a Wargaming.

21
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
12Stig12
Čtenář
12Stig12

Že by se Miksi zase probral že streamovacího spánku? 😂😂

Nicméně, pokud bude čas, tak se zúčastním

watts1
Čtenář
watts1

zajímavě zpracované disciplíny:) bohužel nic pro mě (solo hráče) – i tak určitě palec nahoru:) způsob zpracování, stránky atd. je opravdu na dobré úrovni:) tak všem zúčastněným hodně štěstí a gratulace organizátorům k povedené práci 🙂

nalkirk
Čtenář
nalkirk

ahoj. diky :). Je pravdou ze koeficient tam je, ale jednak ocekavame feedback na discipliny a jednak je tio “jen” 30% 🙂 a cen je vic nez dost 🙂 Pred spustenim se discipliny mohou malinko zmenit. Zalezi na feedbacku

watts1
Čtenář
watts1

není zač.. tady je pochvala jednoznačně na místě:)nepamatuji se, že bych někdy viděl takhle kvalitně zpracovanou soutěž pro komunitu Wotka;) jak říkám – za sebe bych rád uvítal jednu z disciplín vyloženě na solo hraní:) na druhou stranu to máte zajímavě vymyšlené a každý by chtěl ušít disciplínu na míru.. takže to je fakt jen osobní pohled 🙂 ať se daří a vše s akcí klapne;)

Sstyx
Čtenář
Sstyx

Děkujeme a určitě to do budoucna trošku poupravíme:)

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Vypadá to dobře. Jsem solo hráč, ale když se bitva zadari, klidně pošlu. Chválím, že se nejedná o grind či plno složitých podmínek.

Glock17
Čtenář
Glock17

Nápodobně.

Witty
Čtenář
Witty

Mimochodem nevím , jestli jsem to jen přehlédl, ale hádám logicky, že replaye musí být z tohoto časového úseku a ne starší?

hym_cz
Čtenář
hym_cz

jojo hádáš správně 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

Tak to moje březnové veledílo ve FL (15K dmg + 7K spot sólo + generálské XP) je pasé… škoda.

nalkirk
Čtenář
nalkirk

momentalne je web venku aby si kazdy mohl v klidu precist pravidla, aby sme meli feedack na discipliny a web. 10.4. mame deadline a 15.4. to zacne 🙂 Takze replay musi byt v obdobi souteze tj 15.4.-17.5.2019 🙂
Nicmene juknu do pravidel jestli to tam vubec je napsano 😀 diky

Witty
Čtenář
Witty

Neměl jsem na mysli nějak měsíce staré, jen že zrovna tenhle víkend mám čas tak jestli už by člověk to mohl použít 🙂

nalkirk
Čtenář
nalkirk

Bohuzel ne. Prvni replay muze byt ze dne 15.4.

Glock17
Čtenář
Glock17

Asi se částečně zúčastním, byť mne ceny pro vítěze vůbec nezaujaly (hardware je mi k ničemu, na účtu mám 70 000 zlaťáků a SuperPepa není žádná výhra). Proč není mezi sponzory i WG? Dělají v Parízu zase mrtvého brouka nebo mají milion podmínek?

UPDATE: Tak se nezúčastním, protože si neukládám replaye. Na vlastní replaye se nedívám, jen na replaye jiných lidí.

Witty
Čtenář
Witty

Pro mne připadá v úvahu jen solo random, a solo Frontovka , čety nejezdím a výcvikovka fakt nebudu drandit. Ale klávesnice by se šikla nebo sluchátka. Goldy a premiáky jsem na tom podobně jako ty, o to mi rozhodně nejde. Ale když se něco vyvede, pošlu, uvidím. Cíleně to drtit určitě nebudu, ovšem Frontovou linii budu hrát týden v kuse, tam by se něco našlo.

nalkirk
Čtenář
nalkirk

Jsou ceny i za první tri místa v jednotlivých disciplínách. Sice nic moc, ale něco tam je. Vše bude postupně dopsano na web 🙂

nalkirk
Čtenář
nalkirk

Wg do toho jde. Ale porad resime ceny 🙂

Glock17
Čtenář
Glock17

Chápu. Jen se ptám – jsou ty zlaťáky u lidí z WG myšleny jako “cena”? Vždyť si je mohu koupit v obchodě, vydělat v klanovkách,… Pro mne je “cena” něco, co nemohu běžně získat v libovolném množství (jako třeba SuperPepa nebo bony nebo ženské do posádek).

nalkirk
Čtenář
nalkirk

Pro tebe mozna zlataky nic nejsou, pro nekoho prijemna odmena 🙂

josef.bukvice
Čtenář
josef.bukvice

Pěkná práce, palec nahoru!!

Lobotom
Čtenář
Lobotom

A bude i parawotolympiáda? Lebo mám levé aj ruce:D