Každý je občas zvědavý, co se děje “u sousedů”, jak se mají, co dělají, člověk je tvor společenský a návštěva bývá občas velmi příjemná událost. Takže se u příležitosti devátých narozenin hry World of Tanks mrkneme, jak se slaví v jiných regionech.

Jen pro připomenutí, u nás kromě dlouhodobých akcí probíhal víkendový speciál na dvojnásobek zkušeností pro posádku.

Američtí tankisté k tomu navíc dostali jednoduché mise na pár spotřebních doplňků, nic výrazného navíc.

Na ASIA serveru žádná narozeninová akce nebyla inzerovaná, takže nahlédneme přes východní plot k sousedům na Rusko jazyčných serverech. A tam teprve “slečna závist” má hody.

Slevy na tanky nejvyšších tierů 15%, na střední tiery 30% a na nízké 50%, slevy na vybavení 50%,  pětinásobky zkušeností za první vítězství, lepší směna na free expy v kurzu 1:40 místo běžných 1:25, sada misí na jídlo pro posádky a za jednu odehranou bitvu den prémium účtu zdarma.

 

Tak šťastné narozeniny, přejí chudší příbuzní 🙂


Každopádně na tom nejsme nejhůře. Víme, že RU servery mají daleko větší kupní sílu, téměř dvakrát větší. Na EU se pohybuje necelých 800.000 aktivních hráčů oproti 1.499.000 na RU. Pokud to porovnáme s NA kde je jen 100.000, vychází jejich akce o něco lépe. A ASIA ta zkrátka ostrouhala úplně.

Jak se říká. Lepší vrabec v hrsti, než-li holub na střeše.

27
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
sindelarova92_monca
Editor

nebo taky lepší tohle než drátem do oka 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

Já Rusům ty jejich akce nezávidím. Mně se stačí podívat na kurzový lístek České národní banky a vím, že za korunu aktuálně pořídím 2 rubly a 85 kopějek. No a můj měsíční plat v takovém kurzu o hodně přesahuje 100 000 rublů. Kdo má komu co závidět? Já Rusům jejich akce? LOL

https://www.cnb.cz/cs/financni-trhy/devizovy-trh/kurzy-devizoveho-trhu/kurzy-devizoveho-trhu/

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Tak to mám taky dost slušnou sumu…Škoda že to neberu v korunách. Netuším ale co bych tam za těch cca 75000 rublů pořídil.

Zdenek125
Čtenář
Zdenek125

No vodku, moroženoje a čaj 😜

RaySpruance
Čtenář
RaySpruance

I děvušku tóže 😀

VijaCZ
Člen

Překvapivě ( pro některé ) tam seženeš v podstatě cokoliv, jen díky zaslepenosti našich politiků to už na sobě nemá nápis MADE IN CZECHOSLOVAKIA ale SDELANO V KITAE nebo OTEČESTVENNYJ PRODUKT.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Myšleno ne co jako že není co, ale jaká je kupní síla ,tudíž jestli bych na tom nebyl hůř než tady.

Vortho
Čtenář
Vortho

Vzít svůj plat, nechat si ho ve směnárně převést na rubly a jet utrácet do Ruska, tak pochybuju, že bys na tom byl hůř. Spíš daleko líp. Minimálně v jídle (Rusáci si navíc uměj vyřvat kvalitu, Hamé není jedinej případ), v tom ostatním určo taky. Na fondiku bys určitě našel zběžný srovnání platů tady a tam.

Merlin40
Čtenář
Merlin40

Hele, nedá mi to, zeptám se :-). Coural jsem se kolem Hradce Králové. Že Ty jsi tam odtaď? Jel jsem přes jednu obec a hned jsem si na Tebe vzpomněl.
Jinak k otázce. Myslím, že ne. Spíš o něco lépe. Ale tak to nestojí. Byl bys na tom asi jako tady v 80 letech. Naditá prkenice a strašně malý výběr za co to utratit. Nasycenost trhu je tam relativně nízká. Příležitost pro podnikatele s kuráží blížící se sebevražedným sklonům. Floutků co by s případným investorem chtěli “vyje…at” je tam naopak silný přebytek. Sice se to lepší, ale pomalu, pomaloučku.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Nejsem odtamtud, ale mám samozřejmě krásnou fotku s cedulí když jsem jel okolo. 🙂

Akrobat87
Čtenář
Akrobat87

Ja tu ceduli mam 3km daleko:)

Bertiboom
Čtenář
Bertiboom

Nechci ti do toho kecat, ale byl jsi v současné době v Rusku? Ono to tam nevypadá tak, jak nám tu píšeš a jak nám říkají v televizi. Budeš překvapen, mají tam supermarkety jako u nás, se zbožím a značkami jako u nás, jen s větší nabídkou čerstvé zeleniny, ovoce a ryb. Samozřejmě, v malé vesničce někde na Sibiři, či v podobné lokaci je to jiné, ale de facto stejné, jako u nás na vesnicích. Vlastně ne, v Rusku mají ve většině vesnic alespoň malý obchůdek. No a v obchodech na hlavní “nákupní” třídě v Moskvě či Petrohradu mají zboží, že by Pařížská ulice v Praze mohla jen tiše závidět. Pokud se budeš bavit o kupní síle jednotlivých vrstev obyvatel, to je již jiná, protože tam, na rozdíl od nás, vládne tvrdý kapitalizmus. Nikoho tam neplatí za to, že se válí doma, protože nechce pracovat. To je možné jen v presociálně-socialistické Evropě. Obchoduje se tam také dobře, podrazáků je více u nás než tam. Jenže, pokud chceš v Rusku uzavírat obchody, nesmíš na jednání přijít s angličtinou. 🙂 Tam, ještě víc, než na jihu Evropy platí, že business se dělá spíše na osobních vztazích.

Mentalovic
Čtenář
Mentalovic

Máme akcí více než dost, a vzhledem k FL, kdo reálně potřebuje slevy na tanky? 😀 Akcí mám v garáži, že už na ně ani neklikám.

Vortho
Čtenář
Vortho

Párkrát do měsíce kouknu, co na RU maj, ale asi nikdy jsem si neřekl, že to samý bych rád viděl i na EU. Když občas vidím ty úplně zbytečný prémiový nabídky, tak si myslím, že EU komunita by je za to sežrala, že se jim snažej prodat každý… *eh* Nebo teda aspoň Češi jo 😀 Neměnil bych za jejich shop ani eventy. Btw, u nás by ještě k nějakým slevám a akcím v rámci narozenin mělo dojít, ne? Nebo jsem to už promeškal? 😀

Btw, toho vodoznaku sis všiml?

Panicek
Čtenář
Panicek

Jsou věci,které nezměníš a proto nemá cenu se tím trápit…..

Rovano
Čtenář
Rovano

Trápit ne. Ale štvát ano. Pokud to přetavíme do pokroku v nějaké oblasti, je to dobře.

Le3ky
Čtenář
Le3ky

Podla nadpisu som sa tesil na zrovnanie s aktualnym stavom s aw a wt, skoda. Uz tie hry umreli alebo sa este nejak vyvíjajú ?

Lojzo123456789@azet.sk
Čtenář
Lojzo123456789@azet.sk

AW neumrelo nema na to dovod

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Nespletl sis AW s WT?

Vortho
Čtenář
Vortho

Oboje hry byly přehypovaný… WT marketingově a AW hráčema, kterým nesedlo WoT.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Já bych upozornil na drobnost, že WG EU jsou banda trapáků, kteří ani nedokáží prezentovat stávající akce (mají v tom sami jednoduše bor.del). Takže teď o víkendu byly např. i slevy 50% na přeškolení posádky, či čtyřnásobky, což se ani nikde neobjevilo a možná mi uteklo i něco dalšího. Takže i EU má těch akcí IMHO dost, ale i.D.i.O.t.i z centrály sami neví co vlastně mají. To se pak těžko porovnává.

Merlin40
Čtenář
Merlin40

Já se picnu. 50% na přeškolení osádky a já si toho nevšimnul a přeškoloval jsem včera. Áůůůů
Čtyřnásobky jsem registroval, to se nedalo přehlédnout.

Glock17
Čtenář
Glock17

O víkendu vždy koukám v obchodě u čeho mi svítí červené %. Jinak nejsem schopen odhalit, co vlastně WG nabízí.

VanamonD_GM
Čtenář
VanamonD_GM

Větší kupní síla? Kevine Kevine, viděl jsi ty rozdíly v cenách? Nás na EU dojej jako krávy, aby velká kupní síla mohla ve WG prémiovým obchodě kupovat za polovic. 😂

Mentalovic
Čtenář
Mentalovic

Jak dojí? Tebe nikdo nutí si něco kupovat? NE!
“WG nás dojí” Tak na tuhle frázi začínám být silně alergický.