Suchý a strohý výčet změn. Přeju hodně štěstí při plnění misí!

Kampaň na Chimeru

Unie 12 – primární podmínka omráčení snížena ze 180 na 160 vteřin. Sekundární beze změny.


Aliance 6 – primární podmínka omráčení snížena ze 150 na 140 vteřin. Druhá primární podmínka a sekundární podmínka beze změny

Aliance 14 – primární podmínka omráčení snížena ze 180 na 160 vteřin. Druhá primární podmínka a sekundární podmínka beze změny

Kampaň na Obj.279(r)

Unie 1 – První primární podmínka – dosáhnout 2000 asistenční dmg v pěti bitvách v řadě – zůstává beze změny, ve druhé primární podmínce snížena hodnota minimální asistence z 1000 na 500 asist dmg. spotingem nebo ničením pásů. V sekundární podmínce obdobně zůstává 2500 průměrně a minimální hodnota v jedné bitvě se snižuje z 1000 na 500 asist dmg.

Unie 5 – v primární podmínce snížen počet bitev, kde je potřeba být v top 3 podle poškození, z obou týmů z 5 na 3, stejně tak v sekundární podmínce být nejlepší z obou týmů na poškození.

Unie 6 – sekundární podmínka být nejlepší v týmu podle zničených vozidel se mění z 5x v sedmi bitvách na 4x v sedmi bitvách, vše ostatní zůstává.

Unie 13 – v sekundární podmínce je nově potřeba dosáhnout “top gun” třikrát během 12 bitev, dříve totéž bylo potřeba zvládnout během 10 bitev. Ostatní podmínky beze změny.

Unie 15 – v sekundární podmínce se mění počet bitev během kterých musíte dosáhnout 3x “Ace tanker” (Mko) z 15 na 20. Ostatní podmínky beze změny.


Blok 5 – V podmínkách zůstává průměrných 3000 dmg na bitvu v 10 bitvách v řadě, mění se minimální dmg v jedné bitvě z 1000 na 500.

Blok 7 – primární podmínka beze změny, v sekundární máte nově být nejlepším hráčem v obou týmech podle počtu zničených vozidel ve 4 bitvách z devíti, dříve to bylo v 5 bitvách.

Blok 10 – Na získání čtyř “velkých ráží” máte nově 20 bitev místo 10.

Blok 15 – Na získání tří “ace tanker” v sekundární podmínce máte nově 20 bitev místo 15 – stejně tak na tři “první třídy” nebo “M” v primární.


Aliance 2 – Být top 3 na udělené poškození (top v sekundární podmínce) z vašeho týmu nově stačí ve třech bitvách v řadě, dříve bylo třeba takových bitev 5.

Aliance 9 – Omráčení během 10 bitev v řadě sníženo z 1800 na 1500 v primární a z 2000 na 1800 v sekundární podmínce

Aliance 11Umožněte svým spojencům, aby způsobili celkem 1 200 HP poškození nepřátelským vozidlům, které jste omráčili během 4 bitev z 10 – snižuje se na 1000 HP v primární a z 1500 na 1300 v sekundární podmínce.

Aliance 13 – Být top 3 (nejlepší v sekundární podmínce) z obou týmů podle základních zkušeností nyní stačí ve třech bitvách v řadě, dříve to bylo potřeba splnit v pěti.

Aliance 15 – Na získání 3x “ace tanker” v sekundární a 1. třídu nebo ace tanker v primární podmínce budete mít nově 20 bitev místo 15.


Koalice 2 – Způsobit 3000 (4000 v sekundární podmínce) poškození nepřátelům stačí ve třech bitvách v řadě místo pěti bitev dříve.

Koalice 3 – Na pět bitev (7 v sekundární podmínce) oceněných epickou medailí nebo “hrdinou” máte nově 10 bitev místo sedmi.

Koalice 8 – Na zisk dvou (v sekundární podmínce tří) ocenění Patrol Duty (Hlídka) máte nově 12 bitev místo 10.

Koalice 11 – Na zničení nejvíce vozidel z hráčů obou týmů ve třech bitvách máte nově 9 pokusů místo 7.

Koalice 12 – zisk medailí a ocenění hrdina bitvy se ruší, místo toho máte v primární podmínce umožnit svým spojencům zničit 7 nepřátelských vozidel (v sekundární podmínce 10 vozidel) pomocí odhalování nebo ničení jejich pásů.

Koalice 13 – blokování poškození pancířem se ruší, místo  toho máte způsobit tolik poškození kolik je dvojnásobek bodů výdrže vašeho vozidla ve třech bitvách ze sedmi (v sekundární podmínce ve čtyřech)

Koalice 14 – primární podmínka zůstává, v sekundární máte nově být nejlepším hráčem z obou týmů podle způsobeného poškození ve 4 bitvách z pěti (dříve vám mise nedovolila ani jediné selhání)

Koalice 15 – počet bitev během nichž musíte třikrát získat 1.třídu nebo “M” (v sekundární podmínce pouze “M”) se zvyšuje z 15 na 20.


Dále se upravují (ulehčují) mise pro dělostřelectvo v kampani na T-55A a Obj.260. Nové hodnoty můžete nalézt zde: 

T-55A
SPG-2, primární podmínka: Dej stun vozidlům na 140 s.
SPG-5, primární podmínka: Umožni spojencům dát 1800 dmg do vozidel pod stunem.
SPG-11, sekundární podmínka: Dej stun vozidlům na 140 s.
SPG-12, primární podmínka: Dej stun vozidlům na 140 s.
SPG-14, primární podmínka: Dej stun vozidlům na 160 s, spojenci musí dát 800 dmg do vozidel pod tvým stunem.
SPG-15, primární podmínka: Umožni spojencům dát 2300 dmg do vozidel pod tvým stunem.

Obj260
SPG-2, primární podmínka: Dej stun vozidlům na 180 s.
SPG-5, primární podmínka: Umožni spojencům dát 2700 dmg do vozidel pod tvým stunem.
SPG-11, sekundární podmínka: Dej stun vozidlům na 180 s.
SPG-12, primární podmínka: Dej stun vozidlům na 180 s.
SPG-14, primární podmínka: Dej stun vozidlům na 200 s, spojenci musí dát 800 dmg do vozidel pod tvým stunem.
SPG-15, primární podmínka: Umožni spojencům dát 3200 dmg do vozidel pod tvým stunem.

28
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Vija alert!:-)))

VijaCZ
Člen

Co konkrétně na tomhle přání hodně štěstí a výčtu změn půjde napadnout a zostudit jsem sám zvědavej. 😀

Glock17
Čtenář
Glock17

Autora. Plešoun Tě má prostě rááád.

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Tak to pozor. Nejsem plešatej, ale holohlavej. To je zcela zásadní rozdíl.

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Jako, že ti neháže prasátka, ale jen stínuje? 🙂

Hollohlaway
Čtenář
Hollohlaway

Grrr…všichni jste banda bez špetky úcty.:-)

VijaCZ
Člen

On má náhodou vlasů dost, dokonce každej z nich má vlastní silnou osobnost a vyžaduje svůj osobní životní prostor, a o tom se našim všedním a obyčejným vlasům může jen zdát.
Nic ve zlém, snad mi žertík bude prominut.

Glock17
Čtenář
Glock17

Má vlasy jako lán kukuřice? V řádkách s rozestupem mezi vlasy 30 cm?

Hjc
Čtenář
Hjc

No niektore misie su teraz skutocne lahsie splnitelne ale ten valecnik u rusakov je podla mna stale tazky (myslim aj sekundarku). A zase sekundarka u nemcov kde musis byt 5x top dmg v teamu mohla byt zmenena…

Vortho
Čtenář
Vortho

Jsem slepej, nebo půlka těch upravovanejch misí chybí?
Edit: Nechybí, jenom se ti s tím nechtělo dělat 😀 ok

VijaCZ
Člen

Dále se upravují (ulehčují) mise pro dělostřelectvo v kampani na T-55A a Obj.260
Tohle myslíš? Osobně nepovažuju za podstatný popisovat artynářům že teď jim stačí zmáčknout čudlík na myši pětkrát místo sedmkrát aby splnili misi. Máš možnost to dohledat a přeložit, web to jistě zveřejní a ještě ti poděkujeme.

Vortho
Čtenář
Vortho

Přijde mi to především divný to udělat poloviční…
Chápu, že tobě přijde stupidní hrát artyny (mně to zas přijde nezáživný a úplně zbytečný), ale ber ohledy i na ostatní 😀
Tý poznámky, že zbytek je pod odkazem, jsem si v tý záplavě textu pomalu ani nevšiml… ale ostatní snad budou mít větší štěstí. Každopádně zůstává, že většina lidí arty víc nebo míň hraje, tím pádem většinu bude zajímat i tohle… a pokud je pošleš na jinou stránku alá “zbytek si dočtěte tam”, tak sorry, ale na co si to pak dotyčnej čte tady, když si to rovnou všechno může přečíst tam, protože jinak nebude mít kompletní a ucelený info. Dodej to tam prosím, určitě tě nevytrhne napsat větu Ochromte nepřátele na celkem x vteřin a Spojenci musejí udělit x poškození vozidlům, která jste znehybnili/ochromili… a pak si to nakopírovat.

VijaCZ
Člen

Tak si tam představ 20x zkopírovanou větu “v misi XY můžete nově jednou zapomenout zmáčknout čudlík na myši”

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Tohle je vrchol. Měl bys skončit!

EAT_MY_GOLDS
Admin

Doupraveno, takže už si v klidu můžeš přečíst o kolik kliknutí míň budeš muset udělat 😉 😀

Vortho
Čtenář
Vortho

Dík, tohle jsem ale nepsal kvůli sobě 😉

EAT_MY_GOLDS
Admin

Chápu 😀

Jmeno1
Čtenář
Jmeno1

Aha, takže čtenářům sám cenzuruješ informace podle toho co je podle tebe vhodné a co nikoliv. OMG!

VijaCZ
Člen

Necenzuruju – dal sem tam odkaz přímo na zdrojový článek v Angličtině. Dal sem tam zmínku že mise byly změněny a že to tam každý najde. Kdybych cenzuroval tak popírám že vůbec nějaký artyny existujou, a jejich mise jsou holý výmysl, takovou blbost jako mise na artyny by nikdo s kouskem rozumu nemohl udělat přeci 🙂

Vortho
Čtenář
Vortho

Já myslel, že ty informace překládáte a přepisujete právě proto, aby byly česky. Jinak z toho prostě můžete udělat rozcestník odkazů a lidi ať si přes pravej čudlík v Chromu udělaj překlad sami 😉

Lukas500czr
Čtenář
Lukas500czr

A furt ty mise na housky tam jsou mě je zle ..

Dedek
Čtenář
Dedek

Zajímavý, z patnácti komentářů jeden kterej hodnotí změnu misí, jinak zase pošťuchování egomaniaků…

Vortho
Čtenář
Vortho

Pošťuchování egomaniaků… hm 😀 Máš nadbytek domýšlivosti

bykop
Čtenář
bykop

Nějak nechápu proč SPG mise dělají jednodušší. Zaprvé to bylo relativně jednoduché už předtím. Za druhé tím docílí toho, že si o to více hráčů kteří by jinak SPG mise nedělali řekne, že by to mohli zkusit.

DoktorKevina
Admin

Spg mise mi přijdou už teď lehké. T55 jsem udělal s M40 a GW pantherem. V druhé kampaní jedu zatím na Chimeru a opět jen tyto dvě, problém mám s sssr a FR tam nemám techniku, ale nepřijdou mi náročné.

ggruman
Čtenář
ggruman

Super díky za info.
Vzhledem k tomu, že se už nebude muset dingat s koalicí, tak do 14ti dní je Rko doma:), chybí mě jen 4 mise, z toho tedy 15ctková koalice a blok

Alpha - Omega
Čtenář
Alpha - Omega

Ach jaj zase ako predošlá kampaň, niekto sa u toho sral aj klikal a teraz to človek spravy s prstom v nose radšej by mali dať každému do garáže tu 279 a vybavené :/ Príde mi to ako podraz pre tých ,ktorí sa u niektorých misii dr…… Ako vidím do budúcna ,keď bude ďalšia kampaň tak si počkám rok a potom zo zavretými očami to človek spraví

VijaCZ
Člen

No já třeba vůbec nejsem dobrej hráč a osobní mise musím plnit bez použití arty, protože na to bych neměl žaludek a moje svědomí by mi něco takovýho jako hraní artyn nedovolilo, a až na výjimky sem se od Nového roku zřekl používání premium munice – takže drobná ulehčení vítám a zkusím se postupně dohrabat alespoň na tu Chimeru 🙂