Stále tvrdíte, že dřív bylo lépe? Dokažte to ve staré verzi hry!

Vzpomínáte na aktualizaci 0.7.0, která vyšla v roce 2011? V těch slavných dnech vás KV-3 stále dokázal zlikvidovat jednou ranou, prchavý T-50-2 budil hrůzu v srdcích fanoušků dělostřelectva a hrozivý Maus mohl sám udržet celé křídlo prostým zablokováním mostu na mapě Erlenberg.
V té době jsme právě zavedli záznamy bitev a možnost nanesení kamufláže na vozidla. Dnešní nováčci nebo ti, kteří začali hrát World of Tanks po aktualizaci 1.0, možná nepochopí osamělou slzu stékající po tvářích našich veteránů, když vzpomínají na tyto jednodušší časy.

World of Tanks 0.7.0: Více než jen nostalgie

Tehdy představovala hra World of Tanks velmi odlišný zážitek a herní fyzika umožňovala hráčům provádění zázraků. Jen si na to vzpomeneme, jímá nás nostalgie. Od 29. března do 3. dubna se tedy chystáme dát veteránům šanci k opětovnému prožití těchto slavných dnů a nováčkům příležitost k tomu, aby poznali kus tankové historie, ačkoliv jen na krátkou chvíli!

Dobrá, co je tedy na verzi 0.7.0 tak zajímavé?

Samozřejmě, že i po 8 letech hra v jistých ohledech připomíná World of Tanks z roku 2011, ale v mnoha směrech je to hra zcela odlišná.

Samostatný server a samostatný herní klient

Tři klasické národy: SSSR, Německo a USA. Ach, a také legenda, kterou netřeba představovat… Type 59! Nenajdete tu žádné francouzské či švédské stroje s automatickým nabíjením! Pro každý národ dostanete 4 sady členů posádky se třemi vyzkoumanými schopnostmi („Hašení“, „Opravy“ a „Maskování“). Type 59 má jednoho člena posádky pro každou specializaci.

Speciální hratelnost

Ve WoT Classic není žádný „Šestý smysl“, dělostřelectvo neochromuje a lehké tanky jezdí pouze po pásech.
Herní fyzika „staré školy“. Můžete se snadno „zavěsit“ z mostů a skal a vaše vozidlo nespadne dolů. Tanky se také nepřevrátí ani se neodlepí od země a zničenými vozidly nepohne ani četa E 100.
Obecný chat. V bitvě můžete komunikovat se svými protivníky, ale nezapomínejte na Pravidla hry World of Tanks.
Zjednodušená ekonomika. Během akce budete moci mnohem rychleji vyzkoumat a zakoupit vozidla nejvyšších úrovní. Také jsou sníženy ceny prémiových tanků, kamufláží a vybavení. Nezapomeňte: Nic, co si koupíte ve WoT Classic, nebude převedeno do stávající verze World of Tanks!
Speciální granáty můžete koupit pouze za zlaťáky, nikoliv za kredity.
A nakonec: účastí ve WoT Classic můžete získat jedinečný styl s nápisem a emblémem. Podívejte se na něj!

Poznámka: O zdroje se bát nemusíte: Během akce vám budou připsány zlaťáky, kredity a volné ZK. Ty nelze převést na hlavní server.

Jak nainstalovat WoT Classic?

Nejprve musíte stáhnout aplikaci Game Center, což je vylepšený spouštěč, který umožňuje správu všech her společnosti Wargaming.
Klikněte na obrázek WoT Classic a vyberte složku pro instalaci.

40
Komentujte

avatar
  Odebírat  
Upozornit na
Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Když jsem to četl tak jsem byl opravdu nadšený, na verzi 0.7.0 jsem začínal a návrat do minulosti uvítám. Ale pak jsem došel k odstavci o tom jak musím nainstalovat WGC a nadšení bylo úplně pryč. No nic, co se dá dělat…

JoAn
Čtenář
JoAn

Přesně o to jde, nenucenou formou “přinutit” hráče nainstalovat WGC. A pár …desítek…tisíc hráčů to určitě udělá. Někdo z nostalgie, někdo ze zvědavosti. Účel světí prostředky.

Robert
Čtenář
Robert

A čo nainštaluješ ,zahráš si a odinštaluješ. Človek nič nestratí. Furt to nariekanie. Ľudia furt hľadajú to ako sa to nedá a ne to ako sa to dá.

BorisBK
Čtenář
BorisBK

No když jsem si kdysi na zkoušku nainstaloval WGC a pak ho dal pryč, musel jsem přeinstalovat celé WOT. Prostě se to nechtělo spustit s původním launcherem a požadovalo to WGC…docela to nasralo :-/

Boden
Čtenář
Boden

Stejná zkušenost.

Pavel-13
Čtenář
Pavel-13

Souhlas

Daewa
Čtenář
Daewa

Už se těším na původní KV-1S a Hellcata. V době kdy jsem začínal, tak ještě byli původní verze, jenže než jsem se k nim dostal, tak z KV-1S byla KV-85 a Hellcat už nebyl “half-light”… 🙁

Makaan
Člen

WGC je fajn, nemám s ním problém. Ten bych měl s Epic Launcherem. Každopádně asi budu v těžké menšině, ale tohle mě vůbec nic neříká. Ty časy si pamatuju relativně dobře a hra teď sice není dokonalá, ale je o desítky levelů lepší, než byla. Snad jediné co mi ze starého WoT chybí, je, že každý nespamoval goldy a tanky měly líp udělané weakspoty. Ale to je naprosto vše.

Brainless
Čtenář
Brainless

Proc by me mel na pocitaci bezet nejaky crapware kdyz nehraju hru ? Buhvi co to sbira za data a odesila je do minsku ( a o to tu zrejme hlavne jde). So dear WG go fck yourself with yours WGC.

Makaan
Člen

pokud nejsi extrémně pokročilý uživatel, tak se sběru dat nevyhneš.. jediná stoprocentní metoda jak zabránit čemukoliv takovému je nebýt vůbec na netu a vůbec připojen… je něco jiného, pokud to někdo přežene – viz Epic Launcher – ale jinak? nemá cenu to řešit .. pokud ti vadí, že někdo sbírá trochu dat, tak nedoporučuju používat cokoliv od google, jakékoliv portály stylu seznam.cz, cokoliv od větších korporací, antiviry a cokoliv chytré nebo s mikrofonem a webkamerou – mobil? ten raději utopit, pro některé je odposlech mobilu otázka několika minut.. :-))

AsdfFdsa
Čtenář
AsdfFdsa

Tyhle lidi vůbec neřeš, jsou to jen ***** co by bez směřování svých mindraku vůči WG nedokázali přežít den, cokoliv WG udělá tak tyhle sašky prudí……. sběr dat s tímhle nemá nic společného

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

No a existují lidi co by nepřežili den bez toho aby si neléčili své mindráky protože si nekopli do ostatních lidí…
(jinak ahoj XD, to to trvalo než jsi ten banán obešel)

AsdfFdsa
Čtenář
AsdfFdsa

Ani ne, akorát jsem neměl potřebu se vyjadřovat, až do teď

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Ale nepovídej. Od té doby tu bylo tolik článků kde jsi mohl někoho urazit, pochybuji že jsi to mohl psychicky vydržet.

Brainless
Čtenář
Brainless

To je vam takova klasicka ojebavka na to jak donutit hrace nainstalovat Game center .. fck WG.

wotplayer
Čtenář
wotplayer

zase brečíky, že si ludia musia niečo inštalovať 😀 ale to že google,FB a pod. má o vás daleko viac info ako si myslíte to vás netrápi, ale poondiaty WGC áno… sa už dobudte..

PeppinoCZ
Čtenář
PeppinoCZ

Ahoj, jde se Vám do WOT Classic přihlásit? Jsem přihlášený v WGC, hru jsem přes WGC stáhnul, dal jsem hrát a hra mi píše: “Authorization error. Please go to Game Center and press PLAY again”. To udělám, ale má to stále stejný efekt…

nnovis1
Čtenář
nnovis1

Zdar, mě to taky nejde spustit. Prej se mám obrátit na GAME CENTER

Anonym
Čtenář
Anonym

start je posunut na 10:00

PeppinoCZ
Čtenář
PeppinoCZ

Jo, ani po 10:00 to nejde… WG standard…

josef.bukvice
Čtenář
josef.bukvice

Tak jako takhle na papíře to vypadá dobře, ovšem z mého pohledu to “zabíjí” časová omezenost (5 dní je sakra málo) a s tím spojené expení tanků – nevím, jak to má WGéčko vymyšlené, ale myslím, že každý se bude chtít co nejdříve dostat na 10.tier – což bude trochu zabíjet hratelnost.

nnovis1
Čtenář
nnovis1

Stále to nejede. Je tu někdo komu se to už povedlo spustit?

Pavel-13
Čtenář
Pavel-13

Už ano.

vonLeviathan
Čtenář
vonLeviathan

Uz ne 😎

Tiger II.
Čtenář
Tiger II.

Ano beriem tanky a mechaniku, ale ta grafika je iba pre labuznikov.:)
A samozrejme istalovat zase nieco co mi netreba – WGC.

Bluetomcat
Čtenář
Bluetomcat

Tak jsem byl donucen kamarády nainstalovat tu volovinu. OK, WGC mi záhadně nezkurvil normální instalaci hry. Spuštěno a mám krásné 51 847 místo ve frontě…
Soudruhům to jaksi nevyšlo, no nic bylo to super!

VijaCZ
Čtenář
VijaCZ

Žabaři! 😀 Když sem večer konečně donutil WGC stáhnout tu 12Mb aktualizaci aby mě to vůbec do fronty pustilo, měl sem pořadový číslo něco přes 190.000 – po hodině a půl čekání ( pro WG je priorita aby se hráči do bitvy dostali co nejrychleji ) sem si postupně pořídil T-50-2 a toho předchůdce Hellcata a sem z tý verze nadšenej – holt co se týče zábavnosti a hratelnosti tak u hry typu WoT mapy dělají hodně a na grafice mi zas tak nezáleží. Omezit nebo zakázat artyny a klidně bych to hrál napořád.

Conan_2
Čtenář
Conan_2

Mnohem lepší to bylo cca o rok a něco dele jak na grafice a mechanikách hry tak dle me na hratelnosti.. Já bych to ale ze nebral momentalne je ta hra o dost lepší i když jako Gold munice a podobný věci nebyly spatny ale to již zpátky nebude ale stačilo by omezení na max 20%G u nějakých tanku i méně.

Lumperion
Čtenář
Lumperion

Souhlasim s Vijou..az na ty artyny..to mi je fuk..bral bych je bez stunu, kdyz uz neco mit proti nim;-).
Ale ty mapy..zasadni rozdil..soucasne hole koridorovky..i ta grafika mi u tech starych map nevadi, svym zpusobem se mi vic libi..
Taky bych to hned hral radeji..to melo byt wot1 a soucasna holomajzna wot2 :-).

Conan_2
Čtenář
Conan_2

Mapy byly rozhodne lepší ty “stare” byly více ruznorode a nebyly přes kopírák stejne z obou stran třeba někdy mela výhodu druha strana ale někdy zas byl člověk na Te lepší straně a nebylo to pořád to samé…

SkyMaro
Čtenář
SkyMaro

GC už mam daky rok dva a v pohode..zakazane po spušteni a nič to nerobí pokial to vyslovene nespustím. Skoro ani neviem že ho mam…Tanky si spúštam v samostatnom launcheri.
K verzi 0.7.0, skúsil som to…nebyť toho veľkeho počtu artín tak by to bolo moc fajn..aj po rokoch mal čo ponuknuť starý patch
PS: najviac mi chyba to stara ingame sound.

Lumperion
Čtenář
Lumperion

Zvuky si muzes nainstalovat…jsou ke stazeni. Jestli uplne stejna verze, to nevim, ale podobny urcite :-).